DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1149114  autor: zulu144dwa
 30 kwie 2023, 15:02
abberline regulaminowo:
5. Każda z paczek 100 GB jest ważna 31 dni (czyli tyle, ile jest ważna Usługa). Kolejne paczki przyznawane są po odnowieniu się Usługi i dodawane są do pakietu GB obowiązującego w ramach Usługi. Środki z kolejnych paczek będą się sumować na zasadach sumowania się GB w Usłudze opisanych w regulaminie Usługi. Jeżeli Usługa skutecznie nie odnowi się lub Abonent wyłączy Usługę nie będzie możliwe korzystanie z GB przyznanych w ramach Bonusu.
O dziwo w praktyce jako odnowienie dla paczki 100 GB traktowane są:
1) przedłużenie NL w MO w aktywnej usłudze NL o 31 dni za 31 zł
2) promocyjny jednorazowy NL za 15 zł na 31 dni (nie sprawdzałem)
3) promocyjny cykliczny NL za 15 zł na 31 dni (o tym nawet Orange pisze)
Z twojego postu wynika ze przedłużenie NL na 31 dni bezpośrednio doładowaniem za 31 zł nie daje paczki i jest traktowane jak przedłużenie dowolnym jednorazowym NL w dowolny sposób ale nie na 31 dni.
Paczka 100 GB nie zostaje przyznana ale możliwa liczba paczek po 100 GB nie powinna ulec zmianie przy zakupie NL bezpośrednio doładowaniem
Można przy promocji 1200GB zapisać się do promocji 2400 GB.
I teraz jak NL w MO przedłuży się za 35zł lub 39 zł to otrzymamy paczkę 200 GB. Następnie przedłużamy za 31 zł i trzymamy 100GB. Możemy tak sobie lawirować do wyczerpania limitu przyznawanych paczek lub wyłączenia cyklicznego NL.
Jak samodzielnie przedłużamy to najlepiej w MO w aktywnej usłudze NL (wyjątek promocyjne NL za 15 zł na 31 dni).

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
 #1149495  autor: gabberek
 09 maja 2023, 09:54
Witam,

mam na zapasowym numerze nazbierane dużo GB z promocji o której była mowa w tym wątku (NL 3 miesięczny + jednorazowe po 1zł), mam tam uruchomiony NL z MMSami, który za jakiś miesiąc mi się kończy, nie uruchamiałem tam tej nowej promki z 2400 GB,

pytanie, jak go najkorzystniej przedłużyć? mogę uruchomić cykliczny NL na 31 dni lub nawet roczny, mam tam jeszcze trochę złotówek, najwyżej doładuję do 360/365 aby mieć spokój na najbliższy rok,

aktywny na tym numerze pakiet to NL na 93 dni (za 93zł), w czerwcu pewnie będzie się chciał odnowić,

włączyć cykliczny na miesiąc plus kodem promocję 2400GB czy korzystniej jednorazowy na cały rok ? aktywnego pakietu oczywiście nie wyłączać?

dziękuję za podpowiedzi
 #1149496  autor: Karlos20
 09 maja 2023, 10:01
gabberek: jeśli masz aktywny NL cykliczny, możesz go wyłączyć, ale utracisz zebraną ważność usługi wraz z GB. Dlatego polecam "nadpisywać" aktywną usługę kolejną. Opcja cykliczna ma Ciebie zabezpieczyć przed utratą GB w ramach usługi jeśli ona wygaśnie (masz miesiąc na jej odmrożenie).
Ja bym polecił kupić no-limit z 2 TB na rok czasu w Mój Orange - nie musisz czekać roku i liczyć na comiesięczne odnowienie usługi za 35 zł/ co miesiąc. Poza tym z bonusem 2400 GB + no-limity przy 12 odnowieniach to roczny koszt 420 zł, podczas gdy za 365 zł masz od razu cały rok i 2048 GB. No i dodatkowo konsumujesz najpierw GB z zasileń.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1149547  autor: zulu144dwa
 10 maja 2023, 12:29
gabberek pisze:
09 maja 2023, 09:54
....
włączyć cykliczny na miesiąc plus kodem promocję 2400GB czy korzystniej jednorazowy na cały rok ? aktywnego pakietu oczywiście nie wyłączać?
....
NL najlepiej wychodzi przy aktywacji lub przedłużeniu w MO na stronie lub aplikacji. Wtedy korzystamy z promocji 2 razy więcej GB (nie tracimy także paczek GB z ewentualnie uruchomionych promocji 1200 GB i 2400 GB).
Przy promocji majowej promocji (10%) najlepiej doładowywać po 5 zł do 145 zł na koncie złotówkowym aby ostatnie doładowanie zrobić jeszcze w maju za 200 zł i mamy razem 365 zł na NL na rok, który oczywiście uruchamiamy na stronie lub aplikacji MO.
NL cyklicznego nigdy nie należy samodzielnie wyłączać.
Można zmieniać rodzaj NL cyklicznego przedłużając w MO w aktywnej usłudze wybierając odpowiednie przedłużenie.
Zakup dowolnego jednorazowego NL nie zmienia aktywnego NL cyklicznego.
Ostatnio jak brakuje do 5 zł na kupno usługi w aplikacji, to od razu w aplikacji MO może pojawić się okno z informacją o wysłaniu SMSa na którego odpowiadamy TAK i otrzymujemy kredyt na usługę.
Między 17:00 a 18:00 kredytowanie i aktywacja usługi jest praktycznie natychmiastowa.

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK