DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 10 z 26
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 26
 #1133508  autor: asdaf
 07 lip 2022, 13:48
Przed chwilą otrzymałem takiego smsa: "Potwierdzamy pozytywne zamknięcie zgłoszenia xxxxxx. Doładowaliśmy dla numeru xxxx paczkę 25 GB w ramach promocji „300 GB za darmo przez rok w Orange na kartę”. Przepraszamy za utrudnienia. Pozdrawiamy, Orange." Jest to odpowiedź na zgłoszoną przeze mnie reklamację. 25 GB wpadło ale nic poza tym, żadnej rekompensaty. :) No i nie wiem chyba nowy okres mam liczyć od dziś? Ciekawe też co będzie za miesiąc, bo jeśli tak mam pilnować to mi się nie chce bawić.
 #1133529  autor: neotele
 07 lip 2022, 16:37
asdaf pisze: Jest to odpowiedź na zgłoszoną przeze mnie reklamację. 25 GB wpadło ale nic poza tym, żadnej rekompensaty. :) No i nie wiem chyba nowy okres mam liczyć od dziś?
Wcześniej ktoś pisał, że po ręcznej aktywacji paczki 25GB przez konsultanta w dniu następnym po dniu, kiedy paczka powinna być przyznana, konsultant powiedział mu, że kolejna paczka będzie za 31 dni od daty przyznania tych 25GB (tj. od nowej daty).
A ponieważ z informacjami od konsultantów różnie bywa, to na twoim miejscu, dla bezpieczeństwa, doładowałbym po raz kolejny za kilka dni (tak aby w każdym przypadku był spełniony warunek doładowań) i zobaczył kiedy faktycznie wpłynie kolejna paczka 25GB (optymistycznie zakładając , że Orange do tego czasu opanuje "trudną" sztukę zliczania ilości doładowań w ciągu 30 poprzedzających dni :wink: ).
 #1133530  autor: asdaf
 07 lip 2022, 16:56
neotele pisze:
07 lip 2022, 16:37
optymistycznie zakładając...
:)
neotele pisze:
07 lip 2022, 16:37
na twoim miejscu, dla bezpieczeństwa, doładowałbym po raz kolejny za kilka dni (tak aby w każdym przypadku był spełniony warunek doładowań) i zobaczył kiedy faktycznie wpłynie kolejna paczka 25GB
Podoba mi się ta rada :) Tak zrobię. :) A przy szczęściu to może i dodatkowe 42,5GB wpadnie :D
 #1133547  autor: kazik20
 07 lip 2022, 20:38
Za skomplikowane dla zaprogramowania algorytmu zliczania. Lepiej by dali jakieś mega przemnożenie GB za powiedzmy 100zł doładowanie jak za starego grunwalda i byłoby prosto dla każdego, także dla nich samych. Jak ja mam się tak denerwować to lipa, bo od jakiegoś pół roku maxiu wogóle nie dopuszcza do konsultanta. Każe zakładać konto w MO i tyle.
Komuś się wogóle udało dostać do konsultanta bez MO? Przecież przykładowo moge być zupełnie nowym klientem co chce tylko co nieco podpytać w ofercie żywego człowieka nowoczesnymi formami kontaktu.

P.S.
A 42,5 GB jeszcze wpada dziś? bo coś wszyscy milczą, a w innych miejscach Neta piszą że 22,5 dostają.
 #1133617  autor: mumiok
 10 lip 2022, 14:10
kompletnie nie wiedziałem, że to jest też dla stałych klientów i przed chwilą uruchomiłem bo przypomniałem sobie, że zasilałem konto za 5 zł jakoś na początku czerwca

czy po aktywacji jak już mam pierwsze 25 GB to w czasie ich trwania trzeba zasilić za min. 5 zł aby się automatycznie aktywowało?

druga sprawa wystarczy zasilać regularnie min. 5 zł i mieć aktywne konto na wychodzące czy musi być aktywność min. 1 gr pobierana z konta na cokolwiek?
 #1133628  autor: asdaf
 10 lip 2022, 18:06
1. Doładowanie konta to nie aktywność. Aktywność to np. puszczenie sygnałka, zadzwonienie pod *555, skorzystanie z pakietu danych, wysłanie SMS-a nawet pod bezpłatny numer np 364.
2. Aby otrzymać kolejna paczkę GB trzeba doładować konto przez APLIKACJĘ maksymalnie 30 dni przed jej przyznaniem.
 #1133629  autor: nowlasnie
 10 lip 2022, 18:17
mumiok pisze:
10 lip 2022, 14:10
..czy musi być aktywność min. 1 gr pobierana z konta na cokolwiek?
Aktywność na koncie nie ma nic wspólnego z tą promocją, jest konieczna aby nie pobrali opłaty za jej brak. Jeśli będziesz korzystał z internetu to będzie spełn. wymóg aktywności.

Jest oczywiście potrzebne aktywne konto (czyli aktywne połącz. wychodzące) w dniach przyznania kolejnych paczek 25 GB z tej promocji.
 #1133747  autor: kazik20
 13 lip 2022, 18:36
Czemu ktoś na Telepolis pisał, że ta promka nie nadaje się do routera?
Przecież oferta się kumuluje, więc po pewnym czasie mając większą gromadkę GB można śmiało wykorzystać to do WiFi. Sam mam zamiar mieć ze 3 karty z tym bonusem rocznym, by właśnie skorzystać gdy 25GB będzie zbyt mało w danym okresie albo zwyczajnie by mieć na różnych urządzeniach mobilnych swobodny i niezależny dostęp do Neta. Koszt utrzymania trzech taki sam jak wcześniej jednej tylko karty, więc klawo.
 #1133887  autor: kazik20
 18 lip 2022, 12:13
Ja tam nie wierzę żeby to na koniec przepadło po roku, więc najpierw skorzystam z jednej karty, a kolejne ze dwie będą w tym czasie kumulować pakiety 25GB co miesiąc by w późniejszym okresie przerzucić się na ich zużycie nawet po ponad roku ;)
Tak poprostu wydaje mi sie optymalnie zrobić!
 #1133968  autor: kazik20
 21 lip 2022, 10:19
Musze odszczekać co nieco, bo jednak nie sprawdziły się moje prognozy co do zbytniego wylewu bonusów GB w Orange, ...a to za doładowanie ...a to tych 300 GB rocznych. Widać ludzie korzystają z letniego wypoczynku aktywnie, a nie ciągle mordki w ekranach. Jest nawet sporo teraz lepiej z przepustowością sieci w mojej lokalizacji niż poza wakacjami. Jakieś tam turysty przyjeżdżają i tutaj, ale być może operator rozłożył jakieś dodatkowe stacje w pobliżu, że tak hula ładnie sieć.
 #1133973  autor: iphoneski
 21 lip 2022, 11:19
kazik20 pisze:
21 lip 2022, 10:19
Widać ludzie korzystają z letniego wypoczynku aktywnie, a nie ciągle mordki w ekranach.
Albo po prostu mają klęske urodzaju. Ja na przykład ostatnio obserwuję mocne olewanie przez osoby z mojego otoczenia promocji na darmowy net, bo już od dawna pakietów z planów nie są w stanie przejeść, więc mają gdzieś dodatkowe gigabajty. Ja je włączam głównie z pasji i tym sposobem mam ich tyle, że nie wykorzystam tego przez kilka lat. Gdybym chciał to zużyć, musiałbym robić to specjalnie ściągając i usuwając w kółko duże pliki, co jest przecież bez sensu. Teraz aktywnie korzystają z tych darmowych paczek chyba tylko dusigrosze, żeby nie płacić za plan. Ale nawet w takim przypadku wykorzystają tyle co inni, tylko po prostu bez płacenia.
  • Strona 10 z 26
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 26
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 26