DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 9 z 26
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 26
 #1133338  autor: darekka
 04 lip 2022, 17:55
Mi konsul przyznając ręcznie 25GB na moje pytanie od kiedy liczyć następny cykl 31dni(od wczoraj kiedy GB powinny wpaść czy od dziś kiedy faktycznie je dodano) stwierdził, że od dziś. Tak czy siak 10ego się numery doładuje i luzik-jak znowy nie dadzą sami to się poczatuje i dadzą.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1133339  autor: biala1991
 04 lip 2022, 18:01
U mnie o 15tej przyszedł sms:
"Jutro nastąpi próba przyznania paczki 25GB w ramach promocji 300 GB za darmo przez rok. Pamiętaj aby mieć aktywne konto oraz spełnić warunek doładowania za min. 5zł przez Mój Orange lub doładowania.orange.pl".
Mam na wszelki wypadek znowu doładować? To i tak nie gwarantuje, że pakiet otrzymam :D

Może kluczem jest kanał doładowania, sms mówi o Mój Orange i stronie doładowań a wg regulaminu ma to być konto MO i strona doładowań, tzn. że aplikacja się nie kwalifikuje?
Piszcie jak zasilaliście (aplikacja, Mój Orange przez www czy strona doładowań) i jaki był efekt? :)
 #1133346  autor: biala1991
 04 lip 2022, 19:28
Zastanawiałam się czy w tej promocji bardziej skuteczna jest aplikacja czy strona :D wychodzi na to, że nie ma reguły.

@Asdaf a Ty miałeś wykupione Więcej czasu na internet?

Jeśli ktoś ma RWK na GB to reklamacja jest łatwiejsza, bo chodzi tylko przyznanie należnych 25GB, w moim przypadku nieotrzymanie promocyjnego pakietu w terminie skutkuje przepadkiem uzbieranego bonusu z doładowań. Może skończyć się tak, że dostanę 25GB ale mojego "własnego" bonusu mi nie przywrócą, bo przecież skończyła się jego ważność :)
Ktoś miał problem z reklamacją bonusu, który przepadł razem z pakietem 25GB?
 #1133354  autor: neotele
 04 lip 2022, 21:10
biala1991 pisze:w moim przypadku nieotrzymanie promocyjnego pakietu w terminie skutkuje przepadkiem uzbieranego bonusu z doładowań. Może skończyć się tak, że dostanę 25GB ale mojego "własnego" bonusu mi nie przywrócą, bo przecież skończyła się jego ważnoś
Bałagan w Orange nie może (przynajmniej teoretycznie) być przyczyną, że klient będzie stratny.
W takim przypadku należy najpierw przekonać konsultanta (tego czy kolejnego może bardziej ogarniętego) do ręcznego aktywowania paczki 25GB, a w ostateczności reklamować ze wskazaniem, że błąd po stronie Orange ew. wygenerował negatywny skutek, więc "wnosisz" o naprawienie błędów operatora i przywrócenie twojego stanu posiadania GB, ważności itp.
Choć oczywiście nie jest to komfortowa sytuacja i lepiej, aby takich błędów po stronie Orange nie było. Miejmy nadzieję, że opanują sytuację.
 #1133356  autor: biala1991
 04 lip 2022, 21:44
@neotele
mam ponad 150GB z doładowań i dylemat, zaryzykować utratę czy szarpnąć się na internetowe RWK :D

@asdaf
dzięki :)

@nowlasnie
Ciekawsze byłoby badanie dlaczego ludzie, którzy nie korzystają z danej promocji tak bardzo starają się zaistnieć w dyskusji na temat tej promocji, byłbyś idealnym materiałem badawczym :D
 #1133508  autor: asdaf
 07 lip 2022, 13:48
Przed chwilą otrzymałem takiego smsa: "Potwierdzamy pozytywne zamknięcie zgłoszenia xxxxxx. Doładowaliśmy dla numeru xxxx paczkę 25 GB w ramach promocji „300 GB za darmo przez rok w Orange na kartę”. Przepraszamy za utrudnienia. Pozdrawiamy, Orange." Jest to odpowiedź na zgłoszoną przeze mnie reklamację. 25 GB wpadło ale nic poza tym, żadnej rekompensaty. :) No i nie wiem chyba nowy okres mam liczyć od dziś? Ciekawe też co będzie za miesiąc, bo jeśli tak mam pilnować to mi się nie chce bawić.
 #1133529  autor: neotele
 07 lip 2022, 16:37
asdaf pisze: Jest to odpowiedź na zgłoszoną przeze mnie reklamację. 25 GB wpadło ale nic poza tym, żadnej rekompensaty. :) No i nie wiem chyba nowy okres mam liczyć od dziś?
Wcześniej ktoś pisał, że po ręcznej aktywacji paczki 25GB przez konsultanta w dniu następnym po dniu, kiedy paczka powinna być przyznana, konsultant powiedział mu, że kolejna paczka będzie za 31 dni od daty przyznania tych 25GB (tj. od nowej daty).
A ponieważ z informacjami od konsultantów różnie bywa, to na twoim miejscu, dla bezpieczeństwa, doładowałbym po raz kolejny za kilka dni (tak aby w każdym przypadku był spełniony warunek doładowań) i zobaczył kiedy faktycznie wpłynie kolejna paczka 25GB (optymistycznie zakładając , że Orange do tego czasu opanuje "trudną" sztukę zliczania ilości doładowań w ciągu 30 poprzedzających dni :wink: ).
  • Strona 9 z 26
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 26
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 26