DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 4 z 26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 26
 #1132265  autor: kazik20
 09 cze 2022, 18:36
Jakiś gostek pisze na Necie, że dostał informację z Orange z działu technicznego, że jeśli ma się na nowym starterze, włączona tą nową promocję ,,300 GB za darmo na cały rok" to nie ma konieczności włączania RWK za 9zł.
Aby karta miała ważność na rok, wystarczy doładować konto za minimum 5 zł x 12 miesięcy.


Ale czemu niby miałoby to nie zadziałać na starej karcie? W 30-tym dniu ładujemy 5zł ważne 2-3 dni i wtedy mamy prawo do autoreaktywacji pakietu promocyjnego który teoretycznie powinien wszystko wydłużyć o kolejny miesiąc.
...by się o tym przekonać w 100% właśnie czekam na wasze testy do przełomu czerwca/lipca.
 #1132268  autor: Karlos20
 09 cze 2022, 18:55
kazik20: przypominam: bez Okresu Aktywnego, który za zasilenie 5 zł trwa 2 dni, nie skorzystasz z GB w promocji.
Nadal nie wiadomo, czy przyznanie GB z promocji nie wydłuży dla klienta OA do tych 31 dni, a sytuacje "utrudnia" za 3 zł o 7 dni; 7 zł o 31 dni lub 29 zł o 365 dni wydłużenie kasy i GB.
Zresztą Orange informuje co się stanie gdy przekroczymy OA z niewykorzystanymi GB w OFNK, a w ciągu 7 dni od przejścia w OP (Okres Pasywny) zwykłym doładowaniem lub wykupieniem usługi ważności konta i / lub no-limitów z GB - przywracamy zarówno kasę i GB bez prowizji oraz z automatu wchodzimy w OA na określony czas, zgodny z wykupionym pakietem / doładowaniem.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1132273  autor: R.Mandano
 09 cze 2022, 19:58
Karlos20 pisze:
09 cze 2022, 18:55
Nadal nie wiadomo, czy przyznanie GB z promocji nie wydłuży dla klienta OA do tych 31 dni, a sytuacje "utrudnia" za 3 zł o 7 dni; 7 zł o 31 dni lub 29 zł o 365 dni wydłużenie kasy i GB.

Nie musi, o czym - moim zdaniem - mówi pkt 9 Regulaminu.
:wink:

Wystarczy jeśli w przedostatnim lub ostatnim dniu ważności paczki doładujesz konto za min. 5 pln i kolejna paczka 25 GB zostanie automatycznie uruchomiona - ponieważ spełnisz oba warunki opisane w pkt 9 Regulaminu (OA + doładowanie).
:smt006
 #1132274  autor: Karlos20
 09 cze 2022, 20:03
R.Mandano: tłumaczę jeszcze raz: co mi po 31 dniach bonusu GB, skoro kasa jest ważna 2 dni po doładowaniu (jeśli OA był krótszy niż 2 dni). Jeśli będzie potwierdzenie, że ta kasa przybierze ważność GB przyznanych w ramach promocji za spełnienie warunków, to wątpliwości ustaną (bo żeby zachować promkę w pełni potrzebne by było zasilenie co 30 dni za 5). Na chwilę obecną zalecam ostrożność i wykupienie "Więcej czasu na internet". To co nabędziemy operator na milion % tego nie zabierze - chyba, że zmienimy taryfę.
Wiele osób z nas ma kasę i GB ważne na kilka lat do przodu i obaw w tej kwestii NIE MA.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1132275  autor: R.Mandano
 09 cze 2022, 20:15
Karlos20 pisze:
09 cze 2022, 20:03
tłumaczę jeszcze raz: co mi po 31 dniach bonusu GB, skoro kasa jest ważna 2 dni po doładowaniu (jeśli OA był krótszy niż 2 dni). Jeśli będzie potwierdzenie, że ta kasa przybierze ważność GB przyznanych w ramach promocji za spełnienie warunków, to wątpliwości ustaną ...
Przecież napisałem, że te wątpliwości - moim zdaniem - rozwiewa pkt 9 Regulaminu.
Co najwyżej, po 2 dniach te 5 pln pójdzie do przechowalni.
:wink:

Zarząd Orange pewno łapie się za głowy, bo jeszcze takich Chomików nie widział - rozdaje po 37,5 GB za nieco ponad 1 €, a Chomiki chciałyby jeszcze to 1 € ponownie skonsumować.
:lol:
 #1132278  autor: Karlos20
 09 cze 2022, 20:52
Zarząd Orange pewno łapie się za głowy, bo jeszcze takich Chomików nie widział - rozdaje po 37,5 GB za nieco ponad 1 €, a Chomiki chciałyby jeszcze to 1 € ponownie skonsumować.
:lol:
Przynajmniej ma prosty deal - zapłać, a zachowasz korzyści. Dla mnie to uczciwa opcja niż przepadające pakiety po kilku czy 30 dniach, jak to potrafi robić konkurencja.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1132298  autor: neotele
 10 cze 2022, 09:21
Karlos20 pisze:Nadal nie wiadomo, czy przyznanie GB z promocji nie wydłuży dla klienta OA do tych 31 dni
Nie mam jeszcze uruchomionej tej promocji i opieram się, na razie, na tym, co przeczytam.
Dlatego nie rozumiem, skąd biorą się powyższe wątpliwości?

Sprostujcie mnie, jeśli się mylę, ale z tego co wiem o Orange, to w przypadku przedłużenia OA czy ważności GB, taka informacja jest widoczna w MO.
Zatem, jeśli ktoś już uruchomił tą promocję na starym numerze, któremu pozostało np. tylko 10 dni OA (lub na nowym starterze , po kilku dniach, kiedy OA startera wynosił np. 25 dni) , to w obu tych przypadkach, po aktywacji pierwszej paczki 25 GB z tej promocji, OA oraz ważność GB powinny być ustawione na 31 dni (od dnia uruchomienia tej paczki).

Jeśli tak jest, to znaczy, że przyznanie 25 GB z promocji wydłuża OA do 31 dni.

Jeśli natomiast, po przyznaniu 25 GB z promocji, OA nie zmieni się w tych dwóch przypadkach to znaczy, że nie ma innego wyjścia, jak wydanie 9 zł na RWK lub 29 zł na przedłużenie OA i GB (co jest pewnym problemem, dla nowych starterów i starych numerów z 0 zł sladem, gdyż wiązałoby się z mało produktywnym - w kontekście tej promocji - wykorzystaniem naszej kasy i koniecznością dodatkowych zasileń).
 #1132301  autor: kazik20
 10 cze 2022, 11:37
R.Mandano pisze:
09 cze 2022, 19:47
kazik20 pisze:
09 cze 2022, 18:36
Jakiś gostek pisze na Necie, że dostał informację z Orange z działu technicznego, że jeśli ....
:lol:
a to nie byłeś ty :?:
:lol:
Niestety NIE! Nie myśl, że fora telekomunikacyjne oblega kilkunastu tych samych ludzi o multum różnorakich nicków by tworzyć sztuczny tłum. :smt005

Tamten gostek twierdzi, że techniczni Orange już to przetestowali i niby gwarantują, że wydłuża okres aktywny.
 #1132308  autor: R.Mandano
 10 cze 2022, 17:01
kazik20 pisze:
10 cze 2022, 11:37
Tamten gostek twierdzi, że techniczni Orange już to przetestowali i niby gwarantują, że wydłuża okres aktywny.
Ale po co ten dym na wątku od ponad tygodnia :?:
:lol:

Przecież wystarczy, jeśli ktoś - kto jest w OP - wysupła te 5 pln, włączy promocje i po kilkunastu minutach okaże się, czy "paczka 25 GB" wydłuża ważność tych 5 pln do terminu ważności "paczki".
:lol:
 #1132315  autor: biala1991
 10 cze 2022, 17:59
Najwięcej dymu to Ty robisz tego typu bezproduktywnymi wpisami:
R.Mandano pisze:
09 cze 2022, 19:47
kazik20 pisze:
09 cze 2022, 18:36
Jakiś gostek pisze na Necie, że dostał informację z Orange z działu technicznego, że jeśli ....
:lol:
a to nie byłeś ty :?:
:lol:

Jeśli temat Cię nie interesuje to nie ma obowiązku komentowania :D
 #1132316  autor: R.Mandano
 10 cze 2022, 18:10
biala1991 pisze:
10 cze 2022, 17:59
Jeśli temat Cię nie interesuje to nie ma obowiązku komentowania :D
Temat mnie średnio interesuje, bo nie jestem Chomikiem i nie oglądam każdej 5-złotówki 5x zanim wydam. Co jednak nie oznacza, że temat mnie nie interesuje, bo jak każdy abonent Orange z Forum - prędzej czy później znajdę się w Okresie Pasywnym.
:lol: :mrgreen: :lol:

A postem który zacytowałaś, chciałem tylko sprowokować Kazika20, bo myślałem, że tego "gostka z działu technicznego" to sobie wymyślił w celu podtrzymania "dymu na wątku"
:lol:
 #1132352  autor: macqmacq
 11 cze 2022, 20:11
sylwekZolkusza - jaka data ustawia się na 31 dni? Na pewno 25GB z tej promocji, ale NA PEWNI NIE!!! ważność konta głównego! Więc RWK, albo "więcej czasu na internet" jest, jak najbardziej wskazana!...
O jakim doładowaniu piszesz? Jeśli 5zł, to jest tak, jak napisałem powyżej :roll:
 #1132381  autor: neotele
 12 cze 2022, 20:56
macqmacq pisze:jaka data ustawia się na 31 dni? ... NA PEWNI NIE!!! ważność konta głównego!
Skąd ta pewność?
Przetestowałeś może to na nowym kilkudniowym starterze, czy starym numerze, z kilkudniowym terminem ważności, gdzie po uruchomieniu pierwszej paczki 25GB powinno być widoczne, czy ważność konta głównego się nie zmienia (czy może ustawia na 31 dni)?
 #1132386  autor: vkjcsakjvcjk
 13 cze 2022, 03:25
Obstawiam bez testowania, że te paczki wydłużają ważność konta głównego. Bo niby jak miałoby to działać? Masz ważny internet na 31 dni a konto główne nie.
Poza tym banalnie prosto to sprawdzić włączając promocję 300GB na numerze z krótszą niż 31 dni ważnością konta głównego. Promocja fajna.
 #1132391  autor: macqmacq
 13 cze 2022, 09:57
neotele, vkjcsakjvcjk - od jakiegoś czasu konto przedłużam doładowaniami po 5zł (czyli o 2 dni!) dla uciułania trochę GB, gdzie w bonusie za doładowanie do końca czerwca jest teraz 12,5GB. Po włączeniu promocji 300GB na początku czerwca zrobiłem to samo i dostałem dodatkowo 25GB z tej promocji, co przedłużyło wszystkie zsumowane GB o 31 dni, ale konto główne zostało przedłużone TYLKO o 2 dni! :!:
Ps. Wszystkie czynności robione na starym numerze i nie wiem, jak jest w przypadku nowych... :)
 #1132394  autor: SimplusowiecU
 13 cze 2022, 11:23
Potwierdzam zeznania macqmacq-a, w moim przypadku tak samo.
Stary sim Orange, odkurzony z szuflady na tę tą taką okoliczność :mrgreen:
Ważność konta zł przedłużona o dwa dni (doładowaniem 5zł), GB ważne do lipca.
 #1132399  autor: vkjcsakjvcjk
 13 cze 2022, 12:21
macqmacq pisze:
13 cze 2022, 09:57
neotele, vkjcsakjvcjk - od jakiegoś czasu konto przedłużam doładowaniami po 5zł (czyli o 2 dni!) dla uciułania trochę GB, gdzie w bonusie za doładowanie do końca czerwca jest teraz 12,5GB. Po włączeniu promocji 300GB na początku czerwca zrobiłem to samo i dostałem dodatkowo 25GB z tej promocji, co przedłużyło wszystkie zsumowane GB o 31 dni, ale konto główne zostało przedłużone TYLKO o 2 dni! :!:
Ps. Wszystkie czynności robione na starym numerze i nie wiem, jak jest w przypadku nowych... :)
No to jestem zdziwiony, ale skoro jest zrobiony test empiryczny musimy się z tym pogodzić.
Dzięki za konkretną odpowiedz.
  • Strona 4 z 26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 26