DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 1 z 26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26
 #1131833  autor: kazik20
 01 cze 2022, 13:44
Jakaś niebywała nowa promka w ORANGE się pojawiła :)
Bardzo ciekawa. Ciekawe gdzie tkwi haczyk? A może go jednak nie ma?

300GB w pakietach po 25GB przez kolejne 12 miesięcy za zachowanie aktywności i doładowania comiesięczne min. 5zł przez MO lub doladowania.orange.pl

REGULAMIN:
https://dokumenty.orange.pl/bw/dokument ... 41d379c7bd

Czyżby niemal HIT gigabajtowy na miarę dawnego megaGRUNWALDU?
BRAWO ORANGE :smt006
Ostatnio zmieniony 02 cze 2022, 21:15 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Poprawiam "nokałt", bo nie mogę patrzeć na taki babol...
 #1131837  autor: Karlos20
 01 cze 2022, 15:26
Poinformowałem o promocji w wątku o bonusach i no-limitach w OFNK.
GB z promocji sumują się z saldem GB za doładowania w OFNK, w innych taryfach necik trafia na przegrodę promocyjną.
Dla mnie przyjemna promka.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1131846  autor: kazik20
 01 cze 2022, 16:58
To lepiej byłoby z wątku ogólnego tu przerzucić posty.

Dobra, a co mam rozumieć pod hasłem bycia aktywnym? ..bo czuje tu haczyk. Wystarczy aktywne wychodzące przez RWK za 6 lub 9zł zrobić?

No a na ile czasu jest ważność GB ustalana przy tym comiesięcznym bonusie 25GB? Wcale nie przedłuża się? Będzie tylko 3dni jak to zwykle za 5zł? Czyli dochodzą dodatkowe koszta utrzymania konta GB. A darmowe utrzymanie to tylko 50zł doładowanie, czyli mało GB i brak możliwości swobodnego skorzystania z promki.
EDIT:
No niby w regulaminie jednak widnieje, że chyba 31 dni ważne te dodatkowe paczki GB. Czyli taka dość rozpustna promocja przyklejająca klienta do operatora.
Jeśli dobrze interpretujemy regulamin, to w połączeniu z pozostałościami Grunwaldu to kura znosząca złote jajka :smt007 Ja tu jednak ciągle węszę gdzie jest ukryty haczyk, bo promka wydaje się niebywale korzystna jak niegdyś GRUNWALD, jeśli kogo było ówcześnie stać na 200zł doładować.

To w takim razie mogą na wakacje prawdopodobnie ubić promocje powiększonych zwykłych bonusów za doładowanie z MO lub nic więcej nie zaproponować za większe doładowania np. podwajanie GB.
 #1131853  autor: Karlos20
 01 cze 2022, 17:36
kazik20: aby otrzymywać kolejne paczki 25 GB musisz być w Okresie Aktywnym. To jeden z warunków.
Co do ubijania promocji, zobaczymy pod koniec czerwca.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1131860  autor: R.Mandano
 01 cze 2022, 18:24
kazik20 pisze:
01 cze 2022, 16:58
To w takim razie mogą na wakacje prawdopodobnie ubić promocje powiększonych zwykłych bonusów ...
Te promocje mogliby ubić i nic nie dać w zamian.
A tak - ciesz się gigabajtami, póki Operatorzy nie zorientują się jak jest inflacja, jak wzrosły pensje i emerytury oraz ceny na straganach.
:lol:
 #1131865  autor: kazik20
 01 cze 2022, 19:58
Haczyk-zagwozdka jest właśnie w tym, że po każdym doładowaniu dostaje się zwykłego bonusa GB który to wydłużał zachomikowane oraz także tyle samo wychodzące. Operator więc przewiduje że nowa promocja 25GB nie przedłuży z automatu na tych samych zasadach wychodzących. Martwi mnie przez to czy zachomikowane 1TB nie przepadnie przez nieregularne doładowywanie minimum co 9dni przy 5zł. Inna sprawa że może operator ma jakiś błąd w systemie nowej promocji i powinien pakiet lecieć jednak do worka promocyjnego. Dla przypomnienia pakiet UKR był zdaje się w worku promocyjnym i wogóle nie przedłużał wychodzących, za to można było go aktywować nawet w okresie pasywnym. Dziwne to wszystko. Dużo niewiadomych. Moim zdaniem wcale finalnie może nie być tak wesoło. Ja sie wstrzymuje do conajmniej lipca tak to wam się w praktyce sprawdzi.
 #1131885  autor: rsig
 01 cze 2022, 23:54
W sumie lepsze niż Playowe 100 GB za 5 zł. Bo tam, choć dostaje się 100 GB, trzeba co miesiąc kupować nowy starter. A tu starter kupujemy raz i tylko co miesiąc doładowujemy piątakiem. A 25 GB dużej większości amatorów tych promocji wystarczy.
 #1131902  autor: iphoneski
 02 cze 2022, 11:51
rsig pisze:
01 cze 2022, 23:54
Bo tam, choć dostaje się 100 GB, trzeba co miesiąc kupować nowy starter.
Nie musisz kupować co miesiąc, tylko aktywować co miesiąc - możesz sobie jednorazowo kupić 10 tych starterów i potem tylko je aktywować. I to zależy od potrzeb, bo na przykład gdybym ja nie miał w domu światła i chciał jechać na tych promocjach, to spokojnie 5 starterów Playa miesięcznie by poszło, a może nawet i więcej. Promocja Orange jest bardziej dla tych, którzy jedynie Facebook i Onet czytają i faktycznie starczy im te 25GB.
 #1131905  autor: marcz123456
 02 cze 2022, 12:18
Jak ktoś ma dualsima w telefonie, i nie jest maniakiem rozmów, to może sobie na jednej karcie mieć fakt i za darmo parę SMS i minut, a na drugiej net.
Sam bym w to poszedł, ale w telefonie wiele mi GB nue trzeba i virgin wystarcza.
 #1131927  autor: darekka
 02 cze 2022, 21:05
Fajna promka-ekstra GB z tej promki w OFnK(biała edycja) pięknie się kumulują z GB za doładowanie dając 12,5+25GB za 5ke(jak przedłużą podwójny bonus po czerwcu będzie świetnie.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1131930  autor: biala1991
 02 cze 2022, 22:12
Warunkiem skorzystania z promocji jest m.in. posiadanie aktywnego konta, wczoraj wysłałam smsa na RWK, które do 1 czerwca miało kosztować 6zł a pobrali sobie 9zł. Nowy regulamin RWK obowiązuje od 2 czerwca, z tego co czytam w sieci nie tylko ja się nacięłam, Orżnąć już od 1-szego zaczął kasować 9zł i przypadkiem zbiegło się to w czasie z wprowadzeniem promocji wymagającej ważnego konta :D
 #1131934  autor: biala1991
 03 cze 2022, 05:59
Piszę o stylu działania Orange, taka drobna systemowa "pomyłka" jest wygodna, bo łatwo przewidzieć, że większość klientów odpuści reklamację na 3zł.

Kolejny haczyk, nie wiadomo czy pakiet 25GB rzeczywiście będzie się kumulował w opisany sposób, co motywuje do zakupu RWK za 29zł :D Albo albo, jeśli jednak cykliczny pakiet faktycznie zgrabnie się kumuluje i łączy z bonusem za doładowanie to co po zakończeniu promocji? 12x25GB zostanie skasowane razem z bonusem?

"12. Po upłynięciu daty ważności ostatniej paczki danych w ramach Bonusu niewykorzystane środki przepadają".
 #1131935  autor: vkjcsakjvcjk
 03 cze 2022, 06:05
Dziwne, że wrzucili to na konto bonusu za doładowanie. Stawiam, że się coś komuś w Orange pochrzaniło.
Oczywiście dla klienta lepiej bo odchodzi przedłużanie internetu za 29zł.
No chyba, że jest w tym jakiś haczyk co specjalni nikogo chyba nie zdziwi.

W Play bajzel z ważnościami paczek internetu funkcjonuje od lat i jakoś się jeszcze nikt do UKE czy innego regulatora nie poskarżył.
 #1131936  autor: forum_tg
 03 cze 2022, 06:28
biala1991 pisze:
03 cze 2022, 05:59
Kolejny haczyk, nie wiadomo czy pakiet 25GB rzeczywiście będzie się kumulował w opisany sposób, co motywuje do zakupu RWK za 29zł :D Albo albo, jeśli jednak cykliczny pakiet faktycznie zgrabnie się kumuluje i łączy z bonusem za doładowanie to co po zakończeniu promocji? 12x25GB zostanie skasowane razem z bonusem?

"12. Po upłynięciu daty ważności ostatniej paczki danych w ramach Bonusu niewykorzystane środki przepadają".
Też się nad tym zastanawiałem. nigdzie nie ma informacji, że dotychczasowa ważność zostanie zachowana (np. jak ktoś z usługi po 29 zł ma ważność do 2025)
 #1131937  autor: wum
 03 cze 2022, 07:16
Był Grunwald, było narzekanie: ,,a skąd ja wezmę dwie stówki, oferta dla bogaczy" i inne takie narzekania żeby narzekać. Orange posłuchał i zrobił w ratach, żeby narzekaczom (konkurencji, no a przecież kogoż to boli) zamknąć mordę. Cena ta sama za GB teraz co i za Grunwald i też wpada na to samo konto i też masa osób zachomikowała/przedłużyła. Więc wychodziłoby na to, że to będzie do przedłużenia.
  • Strona 1 z 26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26