DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 14 z 26
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 26
 #1134575  autor: Karlos20
 05 sie 2022, 18:59
Przypomnę fragment regulaminu:
Pierwsza paczka 25 GB zostanie przyznana od razu, a kolejne co 31 dni pod warunkiem posiadania ważnego konta na połączenia wychodzące oraz doładowania się za min. 5 zł poprzez konto Mój Orange lub doładowania.orange.pl w okresie max. 30 dni przed przyznaniem kolejnej paczki GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134597  autor: sylwekZolkusza
 06 sie 2022, 14:58
asdaf pisze:
06 sie 2022, 10:47
Czyli autodoładowanie przez bank nie przejdzie a autodoładowanie przez stronę operatora już tak? Czy ktoś może to potwierdzić? Czy ktoś tak zrobił i to działa?
Nic innego nie pozostaje zrobić tylko zapytać na czacie lub na blogu rzecznika Orange.
Ja korzystam z BLIKA, działa szybko. >> https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99 ... dowanie%2C
 #1134600  autor: zoltan666
 06 sie 2022, 16:31
Mam na koncie z tej promocji 40GB ważne do końca sierpnia, a konto główne ważne do 9 sierpnia. Rozumiem, że od 10 sierpnia internet nie będzie mi działał, ale GB na koncie jeszcze będą. Chcę doładowywać konto kwotą 5 zł. co miesiąc, aby dalej korzystać z promocji. Czy najtańszym sposobem na to jest wykupienie usługi Konto ważne rok za 9 zł.?
 #1134605  autor: zulu144dwa
 06 sie 2022, 18:11
zoltan666 przeczytaj to co pisałem wcześniej.
Dopiero promocja 300GB pozwoliła na efekt że GB z doładowań są dłużej ważne niż rozmowy wychodzące. Na pasywnym można korzystać z tych GB
nowłaśnie
Zapoznaj się z usługą Nowa gwarancja Zwrotu oraz Cennikiem OFNK
Przejście do 7 dni bycia pasywnym do aktywnego konta jest bezpłatne.
Od 8 dnia bycia w stanie pasywnym przejście do aktywnego kosztuje 10% zablokowanych $ , ale nie mniej niż 1 gr i nie więcej niż 20 zł.

nowlasnie nie strasz stratą $ ( w domyśle wszystkich złotówek).
Zapoznaj się z usługą Nowa gwarancją zwrotu i przede wszystkim z aktualnym cennikiem ofnk.
Nowa gwarancja zwrotu zapewnia darmowy zwrot $ do 7 dnia stanu pasywnego.
Od 8 dnia stanu pasywnego przy przejściu w stan aktywny za zwrot $ pobierane jest 10% $ ale nie mniej niż 1gr i nie więcej niż 20 zł.
 #1134619  autor: asdaf
 07 sie 2022, 11:02
Po pewnych problemach udało mi się zalogować na stronie https://doladowania.orange.pl no i ... niestety rozczarowanie. Jedyną dostępną opcją autodoładowania jest doładowanie po obniżeniu stanu konta poniżej wybranej przez siebie kwoty. Nie ma niestety możliwości wybrania doładowania w konkretnym dniu miesiąca/tygodnia. Także ta metoda mnie nie odpowiada. Może w przyszłości przybędzie opcji doładowań. Na razie jestem zawiedziony i rozczarowany.
 #1134628  autor: R.Mandano
 07 sie 2022, 13:25
asdaf pisze:
07 sie 2022, 11:02
Nie ma niestety możliwości wybrania doładowania w konkretnym dniu miesiąca/tygodnia. Także ta metoda mnie nie odpowiada.
Ani mnie, tym bardziej, że doładowania poprzez bank też nie mają opcji wyboru dnia doładowania - można doładować tylko z datą bieżącą.
Pewno to wina pośrednika (Blue Media), który zmonopolizował usługę doładowań poprzez bankowość elektroniczną.
:?
 #1134638  autor: kazik20
 07 sie 2022, 14:34
ależ wy jesteście niekumaci. Przecież Orange promuje swoje własne systemy bo poprostu "bierze więcej na czysto".
W innym wypadku musi dawać marże sklepom i bankom by te zechciały te doładowania obsługiwać.
BlueMedia to tak wielki kolos, że więcej zarabia na obrotach niż skali marż. Zapewne ma też mogaintratny kontrakt z Orange.
Po to te różnorakie promocje i bonusy za doładowanie Orange daje by właśnie wypromować aplikacje MO i szybkie płatności. Przymus comiesięczny 5zł to zwyczajne rozmienianie na drobne (lepszy efekt marketingowy) i przypomnienie o aplikacji MO jaka ona wygodna dla tych co jeszcze się wachają.
 #1134640  autor: R.Mandano
 07 sie 2022, 14:43
kazik20 pisze:
07 sie 2022, 14:34
ależ wy jesteście niekumaci ...
Po to te różnorakie promocje i bonusy za doładowanie Orange daje by właśnie wypromować aplikacje MO i szybkie płatności.
Specjaliści Orange też nie kumaci, skoro na MO (www) nie można sobie wybrać konkretnego dnia doładowania, tylko trzeba ładować z datą bieżącą.
:lol:
Chyba, że robią to celowo, żeby było więcej wejść na MO, za co dyrektor w Orange bierze kwartalną premię.
:-D
 #1134645  autor: biala1991
 07 sie 2022, 16:17
asdaf pisze:
07 sie 2022, 11:02
Po pewnych problemach udało mi się zalogować na stronie https://doladowania.orange.pl no i ... niestety rozczarowanie. Jedyną dostępną opcją autodoładowania jest doładowanie po obniżeniu stanu konta poniżej wybranej przez siebie kwoty. Nie ma niestety możliwości wybrania doładowania w konkretnym dniu miesiąca/tygodnia. Także ta metoda mnie nie odpowiada. Może w przyszłości przybędzie opcji doładowań. Na razie jestem zawiedziony i rozczarowany.

Autodoładowanie Orange rzeczywiście polega na ustawieniu minimalnego progu doładowania i nie nadaje się do promocji 300GB. Na stronie TM można ustawić autodoładowanie albo co ileś dni albo w konkretnym dniu miesiąca. Obaj operatorzy współpracują z tą samą firmą (Blue Media), czym się kierują wybierając taką a nie inną konfigurację autodoładowań trudno wyczuć :D
 #1134656  autor: forum_tg
 07 sie 2022, 20:22
jak można sprawdzić czy pakiet GB został przyznany?
w tym miesiącu na jednym z numerów sms nie doszedł, a nie wiem ile było GB wcześniej.
doładowania były realizowane (więcej niż jedno, bo za 5 zł jest ekstra 20 GB)
 #1134674  autor: neotele
 08 sie 2022, 08:47
forum_tg pisze:jak można sprawdzić czy pakiet GB został przyznany?
w tym miesiącu na jednym z numerów sms nie doszedł, a nie wiem ile było GB wcześniej.
Jeśli nie wiesz, ile (choć w przybliżeniu do 10 GB) było wcześniej, to pozostaje Ci tylko zapytać konsultantka.

( Kod *101*01# pokazuje tylko ważność wszystkich Bonusów za doładowania, co Ci nic nie da, jeśli nie znałeś wcześniejszego stanu GB.)
 #1134726  autor: zulu144dwa
 09 sie 2022, 20:11
Może uchował się jakiś SMS informacyjny o liczbie GB po ostatnim doładowaniu.
Wtedy po sprawdzeniu zużycia danych po ostatnim doładowaniu można w przybliżeniu określić z bardzo dużym prawdopodobieństwem czy był dany pakiet 25 GB.
Czat z konsulatem na pewno to wyjaśni.
 #1134970  autor: bogna22
 18 sie 2022, 19:04
dobrze rozumiem ofertę internet na rok, przenoszę numer do Orane na kartę poprzez kuriera:
- dostaję 1 RWK
- 2GB ważne rok
- konto w Mój Orange dodatkowe 100 GB / 31 dni
- paczki 12x 25GB za 5zł/mc doładowania co mniej niż 31dni
- NIE muszę nigdzie złagadzać się na reklamy?
 #1134974  autor: Karlos20
 18 sie 2022, 19:51
bogna22: zgadza się.
Lecz zgoda na reklamy (nie są uciążliwe - i pozwalają skorzystać z promocji specjalnych) da w 33 dniu stażu w sieci darmowe doładowanie 10 zł na konto główne na co tylko chcesz. Po otrzymaniu bonusu, zgody łatwo cofniesz np. w Mój Orange.
Zastrzeżenie co do bonusu 100 GB: Jeśli już masz konto w MO lub rejestrowałaś się w systemach Orange, to o tym bonusie możesz zapomnieć.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1135007  autor: neotele
 19 sie 2022, 13:34
Czy aktywacja tej promocji jest możliwa na każdym nowym starterze w oparciu o p.2 Regulaminu (tj. doładowanie dowolnym sposobem, SMS o treści 300GB )?
2. W ramach Promocji nowy Abonent, który w okresie trwania Promocji aktywuje starter w sieci Orange, przeniesie numer z innej sieci lub przejdzie z innej oferty Orange lub nju do oferty Orange na kartę, doładuje się za min. 5 zł dowolnym sposobem doładowania oraz wyśle SMS o treści 300GB na 811 (koszt 0zł) otrzyma za darmo Bonus w postaci 300 GB...
 #1135010  autor: Karlos20
 19 sie 2022, 14:37
neotele: Tak.
Tylko obecna aktywna karta z taryfą Orange POP, YES i Free (w sieci przed wprowadzeniem promocji, czyli przed 1 czerwca 2022) wysyła START aby wejść do promocji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 14 z 26
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 26
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 26