DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1146836  autor: MariuszY
 01 kwie 2023, 18:26
:D "Wajchowy" szczodrą ręką sypie. Dziś zajrzałem do skrzynki SMS w routerze (bo tam jest karta), a później zweryfikowałem w apce - 30.03 dostałem 2x po 100GB. Z "bonusem wajchowego" w styczniu (też 30-go) daje to 300GB w 3 miesiące z promocji + 300GB w 3 miesiące z "radosnej twórczości" systemów Plusa :wink: Oczywiście wszystko jako dodatek do 100% rabatu/3mies., czyli wszystko gratis. Nerwy przy przenosinach i problemy z aktywacją oczywiście też gratis.
 #1146843  autor: babciagienia1p
 01 kwie 2023, 19:20
@MariuszY
O mnie "wajchowy" już nie pamięta.
1) Numer bez NL-ów. Są tylko setki sypnięte ostatni raz pod koniec stycznia 2023. Nowe nie pojawiły się. Za to przyznane ręcznie są, prawdopodobnie, ważne do nieskończoności (ważności konta) i korzystanie z nich, na pewno, zwalnia z kary za brak aktywności.
2) Numer użytkowany z pakietem UA, z kilkuminutową przerwą w NL-u. Są tylko setki przyznane j.w.
3) Numer nieużywany z aktywnym pakietem 3xNL z rabatem 100%. Dzisiejsza próba aktywacji 1500 GB skończyła się klasycznie (0 GB z 1500 GB). To dobrze. Pójdzie zgłoszenie. Przynajmniej jedna setka zostanie do przyszłego roku. Przy okazji zauważyłam, że same aktywne pakiety NL nie wystarczają do zwolnienia z kary za brak aktywności. Trzeba, choćby przez chwilę, skorzystać z NL-ów lub jakichkolwiek pakietów internetu.
 #1146845  autor: MariuszY
 01 kwie 2023, 19:32
babciagienia1p pisze:
01 kwie 2023, 19:20
@MariuszY
O mnie "wajchowy" już nie pamięta.
U mnie tylko na jednym numerze (z aktywnym NL) takie bonusy. Szkopuł w tym, że to numer w Elastycznej, z wychodzącymi ważnymi do 10-go, więc pewnie niewiele skorzystam. Inna rzecz, że licznik w apce pokazujący GB wyraża się zapisem X/Y, gdzie X to aktualna pozostała wartość, natomiast Y - to wartość pozostała w "dniu wajchowego" powiększona o te nadprogramowe bajty, a nie 300GB, czy 600GB.
babciagienia1p pisze:Przy okazji zauważyłam, że same aktywne pakiety NL nie wystarczą do zwolnienia z kary za brak aktywności. Trzeba, choćby przez chwilę, skorzystać z NL-ów lub jakichkolwiek pakietów internetu.
O tym już pisałem wcześniej - gdy w Plushu zjadło mi 3zł po braku aktywności ponad 30 dni, mimo aktywnych NL.
 #1146848  autor: babciagienia1p
 01 kwie 2023, 19:56
@MariuszY
Szkoda, że "wajchowy" zaczął trochę myśleć przy sypaniu. W styczniu sypał również numerom bez NL-ów i z przerwami w NL-ach. Wystarczało październikowe zgłoszenie.
 #1146967  autor: MariuszY
 03 kwie 2023, 12:25
Wajchowy "na pożegnanie" dołożył kolejne 100GB w dniu wygaśnięcia NL-ów. W efekcie pozostało mi ponad 300GB na tydzień ważności wychodzących. Komizm tej sytuacji polega na tym, że nie opłaca mi się przedłużać ważności konta w Elastycznej skoro, zgodnie z regulaminem, te paczki bez NL-ów i tak nie powinny działać (chociaż nadal działają i to nawet bez lejka).
 #1146980  autor: babciagienia1p
 03 kwie 2023, 13:14
@MariuszY
Wajchowe setki będą działać do końca ważności wychodzących, więc warto ponownie przekalkulować czy nie opłaci Ci się jakieś przedłużenie ważności KG.
 #1149850  autor: babciagienia1p
 17 maja 2023, 04:45
Plus Elastyczna
Po przeniesieniu, z innej sieci, jest możliwość aktywacji, w ramach rabatu 100%, nowych pakietów BezLimitu, w tym najdroższego za 40,- zł (35 GB), co pozwala na uruchomienie promocji Nawet 2000 GB.
Oczywiście, pierwsze 150 GB nie jest przyznawane - komunikat 2000 (0 GB). Pozostaje zgłoszenie techniczne do wajchowego, ale to świecka tradycja. Pakiety GB przyznane przez wajchowego, przy niewielkim zużyciu mogą być wieczyste. Nie trzeba utrzymywać aktywnego NL-u.

Zakładam, że tak samo jest w taryfie Prosto na Kartę oraz Nowy Plush. Ranking taryf, w których można uruchomić pakiety BezLimitu oraz 2000 GB, pod kątem RWK:
1) Prosto na Kartę - RWK za doładowanie 5,- zł - środki zostają na koncie głównym
2) Nowy Plush - RWK można kupić za 5,- zł
3) Plus Elastyczna - RWK można kupić za 29,- zł.
 #1149933  autor: MariuszY
 18 maja 2023, 09:15
babciagienia1p pisze:
17 maja 2023, 04:45
Plus Elastyczna
Po przeniesieniu, z innej sieci, jest możliwość aktywacji, w ramach rabatu 100%, nowych pakietów BezLimitu, w tym najdroższego za 40,- zł (35 GB), co pozwala na uruchomienie promocji Nawet 2000 GB.
Oczywiście, pierwsze 150 GB nie jest przyznawane - komunikat 2000 (0 GB). Pozostaje zgłoszenie techniczne do wajchowego, ale to świecka tradycja. Pakiety GB przyznane przez wajchowego, przy niewielkim zużyciu mogą być wieczyste. Nie trzeba utrzymywać aktywnego NL-u.

Zakładam, że tak samo jest w taryfie Prosto na Kartę oraz Nowy Plush. Ranking taryf, w których można uruchomić pakiety BezLimitu oraz 2000 GB, pod kątem RWK:
1) Prosto na Kartę - RWK za doładowanie 5,- zł - środki zostają na koncie głównym
2) Nowy Plush - RWK można kupić za 5,- zł
3) Plus Elastyczna - RWK można kupić za 29,- zł.
To jest słuszna koncepcja ;-) . Jednak ja wolę nie zakładać wieczystej ważności bonusa z prostej przyczyny - sprzeczności z regulaminem promocji. Jak wajchowy dał, tak samo zabrać (skrócić ważność) może, a wtedy żadna reklamacja nie pomoże. Zatem zużywam te wajchowe, tylko że znacznie wolniej niż normalnie w promocji.
 #1149947  autor: babciagienia1p
 18 maja 2023, 10:59
@MariuszY
Mało prawdopodobne, żeby zabierali, bo kto daje i odbiera ten się ....
Bonusy 1500/2000 GB są w tak zakuty sposób uszkodzone (zabezpieczone?), że nie wyobrażam sobie ręcznego zabierania. Przecież, do tej pory, tylko incydentalnie zdarzały sie przypadki normalnego przyznawania. Myślę, że wajchowy przyznawał ręcznie 99% bonusów. Tutaj nawet zasada Pareta nie ma zastosowania...