DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1143012  autor: MariuszY
 02 lut 2023, 18:41
babciagienia1p pisze:
02 lut 2023, 15:31
Może to taka szczodra rekompensata?
Myślę, że to raczej metoda "wajchowego" naprawiania błędów systemu ręcznie. Plus walnął wszystkim "zawieszonym" hurtowo co im się należało i nie należało, żeby nie opłacać ludzi z działu reklamacji za pracę w nadgodzinach. Taniej wyszło niż zmagać się z setkami (tysiącami?) skarg klientów, co ani nie wzbudza sympatii, ani nie buduje pozytywnego wizerunku firmy. Inna sprawa, że takie ręczne regulacje potwierdzają tylko moją opinię o systemach informatycznych Polkomtela. :error:
 #1143774  autor: MariuszY
 16 lut 2023, 08:13
"Wajchowy" znowu w akcji - dziś zorientowałem się, że mój (nie)kochany Plus sypnął bajtami. Na trzech kartach przeniesionych do Plusha w marcu i czerwcu 2022, które skorzystały z promocji "3mies. gratis" i w zasadzie dogorywają tylko w sieci, każdy numer dostał 100GB ekstra. W sumie za sprawą "wajchowego" dostałem od Plusa 1TB nie planowanych danych do zużycia. :smt023
Tylko ja tak mam? :smt029
 #1143777  autor: yul69
 16 lut 2023, 09:27
Miałem wyłączoną promkę 1500 GB ,a tu niespodzianka-wczoraj Plus mi ją sam włączył?
 #1144708  autor: teleman29
 03 mar 2023, 10:40
Panowie następujący problem z promocją 1500 GB przeniosłem kartę do plusa najpierw aktywowałem 1500 GB promocje potem darmowy pakiet za 30 zł No limit z promocji za przeniesienie. No i niestety nie mam 100 GB w promocji 1500.
Jest jakiś sposób oprócz pisania reklamacji ?A może po prostu wyłączyć promocję 1500 i ponownie ją włączyć bo podobno jeśli aktywuje się promocję 1500 po włączeniu pakietu to wskakuje 100 GB a jeśli on się na początku aktywuje to jest problem z tym
 #1144710  autor: Karlos20
 03 mar 2023, 10:44
teleman29: na razie poczekaj do poniedziałku z tym, bo mają na przyznanie tych 100 GB czas do 72h. Jeśli ten czas zostanie przekroczony, pisz do nich. Masz czekać, jeśli wyłączysz i ponownie włączysz promocję, możesz utrudnić i przedłużyć czas reklamacji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1144712  autor: teleman29
 03 mar 2023, 10:53
Na razie nie pisałem reklamacji wyłączyłem te promocje i ponownie włączyłem niestety 100 GB Nie wskoczyło. Powiem szczerze że po przeniesieniu z Play jestem niemile zaskoczony ilością błędów w plusie. Nie będę bawił się w reklamację. Po wykorzystaniu trzech miesięcy za darmo prawdopodobnie wrócę do Playa z tego co czytałem na forach to jest ciągły problem z tymi 100 GB z promocji 1500 ludzie muszą co miesiąc pisać reklamację nie chce mi się w to bawić powiem szczerze
 #1144713  autor: Karlos20
 03 mar 2023, 10:56
teleman29: skoro nie chcesz się w to bawić, to przenieś się do innej sieci od razu, szybciej to potrwa. Jak dziś to zrobisz, możesz być w nocy z dziś na jutro w Play. A tam warunki darmowych 200 GB są jasne (wymagana apka i zasilenie 10 zł).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1144719  autor: babciagienia1p
 03 mar 2023, 13:16
@teleman29
Nie czekaj 72 godzin. Jak paczka nie przyszła po aktywacji, to nie przyjdzie wcale. Napisz "zgłoszenie techniczne", ze swojego e-maila, od razu. Po przeniesieniu, najlepiej było najpierw aktywować 3xNL+20GB i dopiero później aktywować 100/1500GB. Pakiet przyznają Ci, wcześniej czy później, i zazwyczaj z nadregulaminowymi zasadami - kilkaset GB ważnych, również, po zakończeniu NL-ów. Niestety wygląda jakby "popychali" pakiety ręcznie. Są też dobre strony takiej sytuacji.
 #1144726  autor: teleman29
 03 mar 2023, 14:27
Wykorzystam na razie 3 miesiące gratis za przeniesienie plus te 15 GB.... Na szczęście mam druga kartę w Orange z dużym pakietem wiec aż tak nie płacze za tymi 100gb choć na nie liczyłem zwłaszcza że miały być na lata.... Ale z tego co czytam na forach wszyscy mają z nią problemy a ja nie będę co miesiąc pisał zgłoszen z numerem pesel do działu reklamacji i czekał..... Żeby choć można to było zgłosić z poziomu apki jak w play.... Rozmowa z konsultantem, sprawdzenie, włączenie pakietu i załatwione, a nie jakieś zgłoszenia z peselem robić..

Wiele lat nie byłem w plus, z tego co widzę teraz wszystko się opiera o sprzedaż płatnych usług typu telewizja i internet a platforma leży.... Od roku ludzie mają problemy z tą promocją, żeby przez tyle czasu tego nie naprawić? Ladowal bym co miesiąc po 30 zł, mieliby z tego duży zysk, a tak po prostu sobie pójdę. Dla mnie porażka na całej linii.
 #1144728  autor: babciagienia1p
 03 mar 2023, 14:35
@teleman29
Napisałam zgłoszenie, po kilku dniach włączyli pierwszą setkę, a potem, ni z tego ni z owego, dosypali ("wajchowy"?) kolejne 400 GB, które są ważne, mimo że nie mam już żadnego pakietu NL, tylko RWK.
 #1145289  autor: Karlos20
 10 mar 2023, 12:35
Jest już nowa promocja "nawet 2000 GB. Plus".
Wystarczy posiadać aktywne nowe opcje no-limitów z GB (Bezlimit + 25 GB za 35 zł/mc oraz Bezlimit + 35 GB za 40 zł/mc).
Aktywacja kodem *136*11*2000#
Uwaga: promocja wyklucza się z promocją "1500 GB na lata. Plus".
Regulamin > https://api.plus.pl/file/files/file/reg ... GBPlus.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1146836  autor: MariuszY
 01 kwie 2023, 18:26
:D "Wajchowy" szczodrą ręką sypie. Dziś zajrzałem do skrzynki SMS w routerze (bo tam jest karta), a później zweryfikowałem w apce - 30.03 dostałem 2x po 100GB. Z "bonusem wajchowego" w styczniu (też 30-go) daje to 300GB w 3 miesiące z promocji + 300GB w 3 miesiące z "radosnej twórczości" systemów Plusa :wink: Oczywiście wszystko jako dodatek do 100% rabatu/3mies., czyli wszystko gratis. Nerwy przy przenosinach i problemy z aktywacją oczywiście też gratis.
 #1146843  autor: babciagienia1p
 01 kwie 2023, 19:20
@MariuszY
O mnie "wajchowy" już nie pamięta.
1) Numer bez NL-ów. Są tylko setki sypnięte ostatni raz pod koniec stycznia 2023. Nowe nie pojawiły się. Za to przyznane ręcznie są, prawdopodobnie, ważne do nieskończoności (ważności konta) i korzystanie z nich, na pewno, zwalnia z kary za brak aktywności.
2) Numer użytkowany z pakietem UA, z kilkuminutową przerwą w NL-u. Są tylko setki przyznane j.w.
3) Numer nieużywany z aktywnym pakietem 3xNL z rabatem 100%. Dzisiejsza próba aktywacji 1500 GB skończyła się klasycznie (0 GB z 1500 GB). To dobrze. Pójdzie zgłoszenie. Przynajmniej jedna setka zostanie do przyszłego roku. Przy okazji zauważyłam, że same aktywne pakiety NL nie wystarczają do zwolnienia z kary za brak aktywności. Trzeba, choćby przez chwilę, skorzystać z NL-ów lub jakichkolwiek pakietów internetu.
 #1146845  autor: MariuszY
 01 kwie 2023, 19:32
babciagienia1p pisze:
01 kwie 2023, 19:20
@MariuszY
O mnie "wajchowy" już nie pamięta.
U mnie tylko na jednym numerze (z aktywnym NL) takie bonusy. Szkopuł w tym, że to numer w Elastycznej, z wychodzącymi ważnymi do 10-go, więc pewnie niewiele skorzystam. Inna rzecz, że licznik w apce pokazujący GB wyraża się zapisem X/Y, gdzie X to aktualna pozostała wartość, natomiast Y - to wartość pozostała w "dniu wajchowego" powiększona o te nadprogramowe bajty, a nie 300GB, czy 600GB.
babciagienia1p pisze:Przy okazji zauważyłam, że same aktywne pakiety NL nie wystarczą do zwolnienia z kary za brak aktywności. Trzeba, choćby przez chwilę, skorzystać z NL-ów lub jakichkolwiek pakietów internetu.
O tym już pisałem wcześniej - gdy w Plushu zjadło mi 3zł po braku aktywności ponad 30 dni, mimo aktywnych NL.
 #1146848  autor: babciagienia1p
 01 kwie 2023, 19:56
@MariuszY
Szkoda, że "wajchowy" zaczął trochę myśleć przy sypaniu. W styczniu sypał również numerom bez NL-ów i z przerwami w NL-ach. Wystarczało październikowe zgłoszenie.
 #1146967  autor: MariuszY
 03 kwie 2023, 12:25
Wajchowy "na pożegnanie" dołożył kolejne 100GB w dniu wygaśnięcia NL-ów. W efekcie pozostało mi ponad 300GB na tydzień ważności wychodzących. Komizm tej sytuacji polega na tym, że nie opłaca mi się przedłużać ważności konta w Elastycznej skoro, zgodnie z regulaminem, te paczki bez NL-ów i tak nie powinny działać (chociaż nadal działają i to nawet bez lejka).