DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1137791  autor: Karlos20
 02 lis 2022, 18:41
lee: nju ma swoje opcje bez bonusów za zgody. Ale zgody marketingowe są wykorzystywane dla całego Orange. Ogólnie te zgody powodują dostęp do opcji promocyjnych czy to dla abonamentu czy prepaida Orange. Nju ma swoje usługi, kody i rozliczenia.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1137794  autor: Karlos20
 02 lis 2022, 18:48
lee: o to pytaj na forum Nasz Orange, tam Ciebie odsyłam :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1137830  autor: Someone23
 03 lis 2022, 10:29
Witam, w orange nie miałem zaznaczonych żadnych zgód (nie były ani wyrażone, ani nie wyrażone) i dostałem takiego sms'a jak na fotce. Teraz w większości zgód zaznaczyłem ze nie wyrażam zgody. Czy cos jeszcze powinienem zrobić żeby nie dostawać już wiecej takich sms'ow ??
Obrazek
 #1137831  autor: Karlos20
 03 lis 2022, 10:34
To sms informujący o aktywacji bonusu, ten poprzedni to usługa "Zapłać z Orange" i on nie wymaga zgody marketingowej po stronie operatora. Usługę możesz zablokować w Mój Orange. Zablokuj też możliwość wysyłki i odbierania SMS/MMS Premium lub ustal limity kwotowe na te usługi.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1139462  autor: pewues
 07 gru 2022, 02:06
Czy włączenie NL+0,5GB na 1 dzień za 1 zł SMSem można wykorzystać do wydłużenia okresu aktywnego o 31 dni? Czy te 31 dni zostaną jak od razu wyłączymy ten NL?
Dzięki temu można by wydłużyć okres aktywny najtaniej i potem zdobyć 10 zł za zgody w 33 dniu stażu. Dobrze myślę, czy nie da się tak?

Jaki jest kod sms na ten NL na 1 dzień?