DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1141224  autor: babciagienia1p
 08 sty 2023, 14:34
@biala1991
Prawdopodobnie Orange traktuje e-mail jako zwykły login, który mógłby być dowolnym zestawem znaków. @Vieslav zalogował się skutecznie takim loginem. E-mail pewnie był potrzebny tylko do pierwszej weryfikacji. Podobnie jest w Virgin, gdzie konto, z dostępnymi danymi (w tym Peselem), funkcjonuje latami, mimo że już nie mam żadnego numeru u tego operatora.
 #1141232  autor: kazik20
 08 sty 2023, 16:01
Jest bonus 100GB na wykazie MO w końcu. :smt007 Przyznany z automatu po około 20 godzinach i z 10 próbach bywania w nowym jak i starym MO. :P Logowanie tylko numerem bez rejestracji w nowym MO. Po rejestracji w starym MO. :-D Brak sms-a z info o aktywacji promki. Będzie gigawyżerka ze 2-3 miechy.

Nie wiem dlaczego wam nie wpłynęło, może to kwestia dłuższego wyczekiwania. :wink:

Ciekawe spostrzeżenie to to że promocyjne GB nie powinny wydłużyć aktywnych wychodzących, za to regulamin ich płatnego przedłużania 9zł już to zawiera. Fajno, bo będzie można też z innych promek pokorzystać wymagających OA, może się akurat typem skumulują z tym pakietem.
 #1141237  autor: biala1991
 08 sty 2023, 16:40
babciagienia1p pisze:
08 sty 2023, 14:34
@biala1991
Prawdopodobnie Orange traktuje e-mail jako zwykły login, który mógłby być dowolnym zestawem znaków. @Vieslav zalogował się skutecznie takim loginem. E-mail pewnie był potrzebny tylko do pierwszej weryfikacji. Podobnie jest w Virgin, gdzie konto, z dostępnymi danymi (w tym Peselem), funkcjonuje latami, mimo że już nie mam żadnego numeru u tego operatora.
@Babciagienia1p
Na maila przychodzi link do odzyskiwania hasła, więc jeśli klient po długim czasie nieposiadania numeru w Orange zapomni hasło do starego konta MO i nie ma do dostępu do starego adresu, na którym to konto zostało założone to na nowym numerze do MO przez www się nie zaloguje. A co jeśli adres mailowy zostaje wyłączony? Czy przypisane do niego konto MO nadal funkcjonuje?

Z VM nie miałam do czynienia ale konto-widmo z Peselem to totalna beztroska operatora



@Kazik20
Dostałeś bonus po szybkim logowaniu bez zakładania konta na maila? Czy to pierwszy nr na tym Peselu? bo dopóki konta nie założysz to na kolejnych nowych numerach bonus też wpada. Pytanie co będzie po założeniu konta mailowego, jest szansa na kolejny bonus na tym samym numerze? :D



@Babciagienia1p
Promocyjny pakiet przedłuża się smsem AKT31 na nr 811, koszt 9zł
 #1141269  autor: Vieslav
 09 sty 2023, 08:14
@biala1991 miałem abo do 2016 albo 2017 roku i zawsze logowałem się przez www za pomocą loginu. Nigdy żadnej aplikacji nie instalowałem. Później numer miałem przez chwilę na kartę i jakoś wtedy była zmiana sposobu logowania na email. Od jakiś 2 lat numer już nie jest w Orange, o MO zapomniałem.
Dwa miesiące temu odpaliłem darmowy starter i chciałem założyć konto w MO żeby jakoś go ogarnąć. Wtedy zobaczyłem komunikat, że numer jest już zarejestrowany w MO. Na początku myślałem, że może chodzi o rejestrację na poprzedniego właściciela (prefix 507), ale bawiąc się MO udało mi się odzyskać hasło do starego konta i okazało się, że ten nowy numer jest tam podpięty.
 #1141271  autor: neotele
 09 sty 2023, 09:40
babciagienia1p pisze:Podobnie jest w Virgin, gdzie konto, z dostępnymi danymi (w tym Peselem), funkcjonuje latami, mimo że już nie mam żadnego numeru u tego operatora.
Powołanie się na RODO i wysłanie kategorycznego żądania usunięcia Twoich danych z ich bazy powinno tu pomóc.
https://virginmobile.pl/kontakt
 #1141329  autor: biala1991
 10 sty 2023, 05:44
Vieslav pisze:
09 sty 2023, 08:14
@biala1991 miałem abo do 2016 albo 2017 roku i zawsze logowałem się przez www za pomocą loginu. Nigdy żadnej aplikacji nie instalowałem. Później numer miałem przez chwilę na kartę i jakoś wtedy była zmiana sposobu logowania na email. Od jakiś 2 lat numer już nie jest w Orange, o MO zapomniałem.
Dwa miesiące temu odpaliłem darmowy starter i chciałem założyć konto w MO żeby jakoś go ogarnąć. Wtedy zobaczyłem komunikat, że numer jest już zarejestrowany w MO. Na początku myślałem, że może chodzi o rejestrację na poprzedniego właściciela (prefix 507), ale bawiąc się MO udało mi się odzyskać hasło do starego konta i okazało się, że ten nowy numer jest tam podpięty.

Odzyskałeś hasło po kilkuletniej przerwie ale gdyby Ci się to nie udało to miałbyś problem, bo próba założenia nowego konta zwraca błąd, że konto już istnieje. Czy nowy klient, który kilka lat temu miał nr i konto w Orange (może przez chwilę, bo sprawdzał działanie prepaida w Orange) musi o tym pamiętać?
Nie każdy jest zorientowany tak jak Ty, klient aktywuje nowy nr, który jest w tym momencie jego jedynym numerem i ma prawo założyć nowe konto bez zastanawiania się jakie były jego relacje z Orange kilka lat temu, tak jest w każdej normalnej sieci.
 #1141404  autor: Vieslav
 11 sty 2023, 08:54
@biala1991 przede wszystkim mam szczęście, że miałem jeszcze dostęp do maila, na który założone było konto. Podejrzewam, że dużo osób miałoby z tym problem.
 #1141602  autor: Karlos20
 13 sty 2023, 19:58
Benjamin Linus: jeśli numer należy do Ciebie tak jak Twój pierwszy, automatycznie jest dodawany do obecnego konta w Mój Orange.
W komputerowym MO masz przycisk "przełącz konto" i tam wybierasz drugi numer, aby nim zarządzać.
W aplikacji klikasz na ludzika w prawym górnym rogu i wybierasz żądany numer do jego zarządzania. Dodatkowo jest tam możliwość zalogowania się do odrębnego konta w aplikacji (ja tak zarządzam numerem mojej mamy, bez potrzeby przelogowywania się).
Niestety, w kwestii 100 GB - zapomnij o bonusie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1146161  autor: zulu144dwa
 22 mar 2023, 17:22
Przedłużyli - dali nową od 1.03.2023 do 31.01.2024.
Startówki, które rok temu uruchomiłem a później we wrześniu wrzuciłem do szuflady w stanie pasywnym otrzymały do odebrania 100GB po zabawie w marcu ze zmianą taryf. O dziwo 100GB jest na koncie w bonusie za doładowania - 411. Sprawdzone na jednym numerze. Na drugim 100GB czeka w aplikacji na uruchomienie.
https://dokumenty.orange.pl/bw/dokument ... ec87c7c8cf

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
 #1146263  autor: biala1991
 24 mar 2023, 17:45
zulu144dwa pisze:
22 mar 2023, 17:22
Startówki, które rok temu uruchomiłem a później we wrześniu wrzuciłem do szuflady w stanie pasywnym otrzymały do odebrania 100GB po zabawie w marcu ze zmianą taryf.
Zakładałeś konto MO na nowy Pesel czy te numery aktywowałeś na starym koncie i teraz dostałeś bonus?
 #1146392  autor: zulu144dwa
 27 mar 2023, 13:58
biala1991 pisze:
24 mar 2023, 17:45
Zakładałeś konto MO na nowy Pesel czy te numery aktywowałeś na starym koncie i teraz dostałeś bonus?
To były startówki kupione dawno ale aktywowane i rejestrowane przez SMS na początku ubiegłego roku, kiedy był promocyjny zupełnie darmowy (bez konieczności doładowania) NL na 31 dni oraz 5 zł za zgody i można było ustawić przelew cykliczny.
Miałem aktywnych 6 kart po uruchomieniu promocji 300GB i ładnie ustawiłem przelew cykliczny SMS co 7 dni w kaskadzie.
Nr1 miał stary 7-dniowy NL cykliczny z licznikiem odnowień był w routerze z podłączonym telefonem.
Nr 6 w smartfonie na którym korzystam także z internetu a połączenia głównie odbieram i tylko czasami włączam NL za 1 zł.

Pn: nr 1 - nr 2 1 zł
Wt: nr2 - nr 3 2 zł
Sr: nr 3 - nr 4 3 zł
Cz: nr 4 - nr 5 4 zł
Pt: nr5 - nr 6 5 zł
So: nr6 - nr 1 5 zł

Doładowywałem każdą startówkę nominałem 5 zł raz na miesiąc aby spełnić wymogi promocji 300 GB.
Jak likwidowali przelew SMS to utrzymałem tylko przelew sobotni na kartę z NL.
We wrześniu zdążyłem skorzystać jeszcze z jakiejś promocji i 4 karty przeszły w stan pasywny, gdy przelewy cykliczne przestały działać lub skończyła się promocja.
Chciałem sprawdzić zmianę taryf na 2 kartach i przejście na 30 dni w stan aktywny. Bonus 100 GB, który zobaczyłem dopiero przy okazji innej promocji to zupełnie zaskoczenie

Może o przyznaniu bonusa decydowały próby testowania multiboxa na rożnych nr jakie posiadam a i próbowałem ustawić inny email na tych kartach i inne nazwisko, ale bez większego powodzenia. Co spowodowało możliwość aktywacji 100GB za rejestrację=założenie konta MO to sam nie wiem.
Może to być także efekt niedopracowania i bugów na samym początku po uruchomieniu kolejnej promocji 100GB ale na zmienionych korzystniejszych zasadach – na to stawiam.

Najbardziej zaskoczony to jestem tym , że te 100 GB nieregulaminowo wylądowało w przegródce razem z bonusem za doładowania.

Co do zmiany taryf w stanie pasywnym w celu uzyskania 30 dni stanu aktywnego to już przy zerowym koncie załatali kolejne dziury i na kolejnej karcie nie sprawdzę.

--------------------------------
NL za 1 zł rządzi w OFnK
 #1146586  autor: biala1991
 29 mar 2023, 20:29
zulu144dwa pisze:
27 mar 2023, 13:58
Chciałem sprawdzić zmianę taryf na 2 kartach i przejście na 30 dni w stan aktywny. Bonus 100 GB, który zobaczyłem dopiero przy okazji innej promocji to zupełnie zaskoczenie

Moja zabawa ze zmianą taryf zaowocowała nie bonusem tylko zawieszeniem guzika migracji na jednym numerze i wyczyszczeniem konta na drugim :D
 #1150602  autor: babciagienia1p
 02 cze 2023, 10:19
darekka pisze:
02 cze 2023, 07:51
W pakietach i usługach dziś u mnie na WSZYSTKICH numerach ORANGE PREPAID (na wszystkich kontach orange) dało się włączyć 100 GB za 31dni jako bonus za logowanie do konta orange-ale ja te konta mam od dawna więc SPRAWDŹCIE CZY I U WAS TAKI BONUS SIĘ NIE POJAWIŁ. :D

Dodam, ze wpada do bonusowych GB za doładowanie i nabiera ich ważności/przedłuża je o 31dni gdy ma się je z krótszym terminem. :D

Potwierdzam. U mnie można aktywować zarówno na BARDZO starych numerach (sekcja archeo), jak i na nowych (najmłodszy z końca stycznia 2023). Każdy numer ma oddzielne konto MO.
W wersji desktopowej - pakiety i usługi => promocje => bonus za pierwsze logowanie do MO. Chodzi jak żyleta.