DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1129706  autor: biala1991
 26 mar 2022, 09:34
Zakładam nowy temat, żeby nie robić zamieszania w ogólnym wątku o OFnK.

Tytuł promocji: "100GB za rejestrację w Mój Orange" sugeruje, że wymagana jest rejestracja konta ale opis w regulaminie mówi tylko o logowaniu:
"Abonenci, żeby otrzymać 100GB, powinni zalogować się po raz pierwszy do konta Mój Orange - wersji 5. Można dokonać logowania numerem telefonu lub adresem e-mail."

Intryguje mnie ta wersja 5, czy konto MO zarejestrowane na maila przez stronę www ma jakąś wersję? Korzystam tylko z logowania kodem sms i tam w MO żadnej wersji nie widzę.

I o jakie pierwsze logowanie chodzi? Jeśli posiadam już numery w Orange to wystarczy odpalić nowy starter i się na nim zalogować czy to musi być pierwszy numer jaki aktywujemy w sieci Orange (pierwsze w historii tego klienta logowanie do MO)?

Czy ktoś już to testował i może potwierdzić, która z opcji spełni warunki promocji (przy założeniu, że mam już numery w Orange) :
1. Nie posiadam konta zarejestrowanego na maila i nadal go nie zakładam tylko odpalam nowe numery i się loguje kodem przez stronę :)
2. Aktywuje starter i rejestruje konto przez www, wtedy tracę możliwość skorzystania na kolejnym nowym numerze?
3. Żadne z powyższych, bo wymagane jest logowanie do MO nie przez stronę tylko przez apkę w wersji 5 :D
 #1129831  autor: biala1991
 29 mar 2022, 18:09
babciagienia1p pisze:
29 mar 2022, 15:11
Zainstalowałam, po raz pierwszy, aplikację MO 22 marca 2022, zarejestrowałam konto na e-mail i... nieprzyjemna niespodzianka... bonus włączył się automatycznie, mimo że nie chciałam (stara karta SIM w dużym rozmiarze).

Nie aktywowałaś nowego numeru tylko zarejestrowałaś konto na maila na starym numerze i dostałaś bonus 100GB?
A wcześniej logowałaś się na tym numerze przez kod sms czy nigdy nie korzystałaś z nowego MO?
 #1129876  autor: vkjcsakjvcjk
 31 mar 2022, 08:08
Też jestem ciekaw o co chodzi w tej promocji. Nazwa promocji to „100 GB za rejestrację w Mój Orange” a w regulaminie czytamy:
"W ramach Promocji we wskazanym wyżej okresie jej obowiązywania, Abonenci, żeby otrzymać 100GB, powinni zalogować się po raz pierwszy do konta Mój Orange – wersji 5. Można dokonać logowania numerem telefonu lub adresem e-mail."
Zalogowanie a zarejestrowanie to dwie różne czynności. Skoro mowa o numerze to tzw. szybkie logowanie spełnia kryterium promocji co wyklucza osoby wcześniej korzystające z tej aplikacji. Tylko jaki w tym wszystkim byłby zamysł Orange?
 #1129885  autor: vkjcsakjvcjk
 31 mar 2022, 09:15
babciagienia1p pisze:
31 mar 2022, 08:54
Może wystarczy dezinstalować dotychczasową apkę i zainstalować nową? Jest ktoś chętny do testu?
Raczej będzie to powiązane z pierwszą rejestracją. No przynajmniej zawsze o to chodziło w tych promocjach. Można spróbować z usunięciem konta i ponowną rejestracją. Spróbowałbym ale na razie mam te 100GB za doładowanie 10zł ważne do końca kwietnia. Gdyby jednak coś mi zostało to chętnie bym przedłużył. ;)

Przypominam, że dzisiaj kończy się promocja 10GB dla Ukrainy(UKR pod 80820), która wydłuża do 30dni te 100GB za doładowanie 10zł.
 #1130210  autor: Karlos20
 07 kwie 2022, 13:06
R.Mandano: bardzo prosty. AKT31 na 811. Koszt 9 zł. Za każdym razem taki SMS przedłuży życie Promo GB o 31 dni (ważność się sumuje).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1130758  autor: babciagienia1p
 28 kwie 2022, 04:44
@janek0401
Na nowym starterze można.
https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99 ... 043#M21690
Spróbuj usunąć konto abonenckie i założyć ponownie. Może uda się drugi raz na tym samym starterze.
Usunięcie samej aplikacji i ponowne zainstalowanie chyba nic nie da. Daj znać jaki efekt...
 #1130801  autor: kazik20
 29 kwie 2022, 23:18
No to można logować sie numerem bez rejestracji by dostać z automatu te promke czy trzeba rejestrować? W połowie Maja planuje uruchomić sobie nowy starter.
Rejestracja to tylko na mail jest, więc kłopot to sprowadza bo według regulaminu w jednym momencie aktywacja promki poleci po wszystkich moich numerach co jest bez sensu.
 #1130814  autor: vkjcsakjvcjk
 30 kwie 2022, 16:54
kazik20 pisze:
29 kwie 2022, 23:18
No to można logować sie numerem bez rejestracji by dostać z automatu te promke czy trzeba rejestrować? W połowie Maja planuje uruchomić sobie nowy starter.
Rejestracja to tylko na mail jest, więc kłopot to sprowadza bo według regulaminu w jednym momencie aktywacja promki poleci po wszystkich moich numerach co jest bez sensu.
No to przetestowałem. Numer mam od roku logowany wielokrotnie przy pomocy szybkiego logowania czyli nr telefonu i sms. Zarejestrowałem się ostatnio do aplikacji podając maila pierwszy raz i otrzymałem te 100GB po 36godzinach. Także chodzi o rejestracje na adres mail i pierwsze logowanie. Dokładnie tak jak myślałem.
 #1130823  autor: biala1991
 01 maja 2022, 07:33
Dzięki za test. Tzn. że wszystko działa po staremu i tak jak we wcześniejszych promocjach wymagana jest rejestracja konta na maila. Jeśli aktywuję starter i zaloguję się tylko numerem i kodem sms (bez zakładania konta mailowego) to na 100GB nie ma co liczyć. Po co więc Orange dodał w regulaminie ten mylący zapis, że samo logowanie numerem wystarczy? Wprowadzają w błąd tych, którzy mają już konto mailowe, żeby zachęcić ich do kupowania nowych starterów :)