DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 7 z 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
 #1132233  autor: Karlos20
 09 cze 2022, 10:03
macqmacq: nie jestem konsultantem P4, sorry :D konsultant powinien odpowiedzieć na to pytanie, bo ma wgląd na Twoje konto.
Regulamin promocji podaje tylko kody *108# dla taryf bez lejka cennikowego lub *107# z lejkiem - to stan GB w ramach tej promocji i innych pakietów netowych (ich suma, co wprowadza klienta w błąd - jak zawsze).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1132925  autor: nowlasnie
 27 cze 2022, 16:22
Może ktoś wie, które GB w Heyah na kartę schodzą jako pierwsze: te z pakietu "ukraińskiego" czy te z pakietu za używ. aplikacji?
W obu regulaminach jest ten sam zapis.
A może w tej sieci jest jakaś ogólna zasada, że pierwsze zużyw. są te, które mają krótszą ważność?
 #1132928  autor: Karlos20
 27 cze 2022, 16:47
Heyah / T to nie Plus, nie ma zasady i podstawy, aby krótszej ważności pakiet był zużywany w pierwszej kolejności.
Obecne promocje operatorów, w których operatorzy "dosolą" tysiące GB za posiadanie odpłatnej danej usługi zużywają limit GB promocyjnych w pierwszej kolejności, a na końcu schodzą środki usługowe, przez co istnieje ryzyko utraty niewykorzystanych GB.

10 GB z akcji Ukraina mogą mieć rozliczanie jak z pakietów z dawnych promocji "Happy Fridays" z apką Mój T-Mobile - czyli w pierwszej kolejności.

Z kolei jeszcze inaczej jest gdy w apce doładujesz konto i otrzymasz "GB od Heyah". Wówczas one schodzą dopiero po zużyciu innych promocyjnych oraz usługowych GB z pakietów no-limit.
Tak miałem z opcją 500 GB na start (pierwszy), 20 GB z opcji usługowej "no limit 35" (drugi) i 35 GB za doładowanie online (na końcu).

Sam musisz to zweryfikować w aplikacji Moja Heyah.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1132933  autor: Karlos20
 27 cze 2022, 17:20
nowlasnie: w tej sytuacji utracisz "GB od Heyah". Operator zaleca zasilenie konta online / w apce Moja Heyah, które zsumuje niewykorzystane GB i ustawi ich nową ważność. To by tłumaczyło czemu jest większe ryzyko utraty tychże środków.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1132966  autor: rudymax
 27 cze 2022, 23:24
Karlos20 pisze:
27 cze 2022, 16:47
Heyah / T to nie Plus, nie ma zasady i podstawy, aby krótszej ważności pakiet był zużywany w pierwszej kolejności.
Przepraszam za offtop, ale już wiele razy spotykałem się z informacją, że w Plusie najpierw schodzą pakiety z najkrótszą datą ważności. Otóż nie jest to prawdą. Sprawdzone w praktyce na moich numerach. Gdyby wystąpiło to tylko raz, mógłbym to uznać za wyjątkowy błąd systemu. Już kilka razy zdarzyło mi się, że najpierw schodziły pakiety z dłuższą datą ważności, a te z krótszą przepadały. Może jestem pechowcem.
 #1132967  autor: Karlos20
 27 cze 2022, 23:33
rudymax: oczywiście, że nie jest prawdą, że pakiety z krótszą ważnością idą jako pierwsze, jest wręcz odwrotnie. To celowe działanie, aby pozbyć się aktywnego usera, który otrzymał zbyt dużo korzyści z licznych paczek internetowych, w których sami operatorzy się gubią, tworząc setki przegród na dany pakiet (widoczne odrębne segmenty są w Plusie, a Play je bezczelnie ukrywa podając ogólny stan GB pod jednym saldem / kodem).
Radzę zachować rozwagę w aktywowaniu więcej niż jednej promocji na pakiet danych, szczególnie w Plusie, czy w innych sieciach oprócz Orange (gdzie jest to uporządkowane).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1133023  autor: Karlos20
 28 cze 2022, 18:59
nowlasnie: w ciągu 48h od dodania numeru do apki dodali paczkę danych, ważną 7 dni. Potwierdzenie przyjdzie SMSem.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1133085  autor: nowlasnie
 30 cze 2022, 09:50
Wciąż działa tzw. pakiet pomocowy w Heyah:
10 GB, 100 minut oraz 100 SMS-ów do wykorzystania w kraju przez 30 dni (pakiet jednorazowy).
Włącz kodem *380*2*1#
lub
wyślij SMS o treści AKT pod numer 80380
Dzisiaj ostatni dzień na włącz. dla SIM aktywowanych w ciągu poprz. 30 dni.
www.heyah.pl/ukraina

WYMODEROWANO
Ostatnio zmieniony 30 cze 2022, 20:37 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Usunięte konfrontacyjne treści
 #1133129  autor: Karlos20
 30 cze 2022, 18:22
Informuje o przedłużeniu o kolejny miesiąc akcji promocyjnej w Orange Flex.
Po wpisaniu kodu UKR1007 (Ustawienia profilu > Kody promocyjne) otrzymujemy BEZPŁATNIE warty 15 zł pakiet minut wymiennych na SMS/MMS z Polski na Ukrainę + Wielką Brytanię + kraje UE + USA + Kanadę + Kraje EOG (Norwegia, Liechtenstein, Islandia) + Szwajcarię.
Paczka jest ważna 30 dni. Minuty są rozliczane sekundowo. Jeśli jeszcze w dniu 30.06.2022 lub na początku czerwca wbiliśmy kod UKR1006 to środki pięknie się zsumują.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134764  autor: Karlos20
 11 sie 2022, 20:58
babciagienia1p: jaka nowa oferta? Jest już ona dostępna od ładnych kilku miesięcy, dopiero teraz T wypuściło dedykowane startery z jęz. ukraińskim z automatycznie dedykowanym i uruchamianym pakietem po wykonaniu pierwszego połączenia z zarejestrowanego startera (nie wspominając o tymczasowym bonusie 1200 GB).

Ten sam ruch zrobił Orange ze staterami z usługą NL+30 GB ale tylko z niewielką zmianką w jęz. ukraińskim.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 7 z 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8