DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1140946  autor: atlantydas
 04 sty 2023, 17:40
Na starterach przenoszonych, promocja 100/200 GB nie kłóci się z promocją no limit głosowe/SMS-y/MMS-y + 15 GB (3x720 godzin). Można ją włączyć kodem *136*11*9096#. Wcześniej należy WYŁĄCZYĆ promocję Promo BS kodem *136*00*01#.
Co ma na celu wyłączenie promocji BS. Pytam z ciekawości, bo jedynie co zauważyłem to brak bonusu za doładowanie...a pakiet 100/200gb schodzi i tak przed ewentualnym bonusem
 #1140948  autor: babciagienia1p
 04 sty 2023, 18:07
@atlantydas
Według regulaminu Promo BS wyklucza się z „Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu”, „Internet, rozmowy bez limitu”, „Internet, SMS, MMS bez limitu”.
U mnie raz nie udało się aktywować 3 x no limit + 15 GB przy włączonym Promo BS. Może to przypadek i zapis w regulaminie jest martwy. Niezgrabnie sformułowałam zdanie. Nie dotyczyło 100/200 GB, tylko 3 x no limit + 15 GB. Przepraszam.
 #1141063  autor: Karlos20
 06 sty 2023, 11:36
Plush Internet Promo BS wyklucza się jedynie z usługą no-limit z 10 GB za 25 zł,
z resztą usług się łączy, ale może spowodować większy piorytet zużywania środków z zasileń, czy innych promek, których nie brakuje i nie wiadomo, co schodzi najpierw.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1141122  autor: asdaf
 06 sty 2023, 18:41
Przed upływem 30 to na pewno się nie da włączyć . Sprawdzone. Po wysłaniu smsa przychodzi odpowiedź w stylu: już skorzystałeś z tej promocji i nie jesteś uprawniony do skorzystania po raz kolejny. Może po upływie ważności pierwszego bonusu się da włączyć drugi? Ale wątpię. Operator uszczelnił system.