DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1125200  autor: zoltan666
 06 gru 2021, 22:32
Karlos20 pisze:
26 lis 2021, 15:19
Ważna uwaga dla posiadaczy no-limitów bez MMSów w wersji cyklicznej - NIE WŁĄCZAJCIE PROMOCJI!
biala1991 pisze:
04 gru 2021, 07:57
Minusem tej promocji nie jest krótki czas działania (bywały jeszcze krótsze, na 3dni :D ) tylko haczyk, na który mogą się naciąć użytkownicy starej wersji NL+1GB więcej. Aktywacja pakietu Mikołajkowego pozbawi ich cyklicznego zwiększania puli GB.
A co jeśli dopiero zamierzam aktywować po raz pierwszy starą wersji NL+1GB więcej? Czy aktywacja wcześniej tej wersji darmowej na 7 dni może mi to później uniemożliwić? Pytam, bo mam główną kartę na której zamierzam korzystać ze starej wersji NL + 1 GB więcej i w ogóle nie zamierzałem na niej aktywować tych darmowych 7 GB, ale dziś po aktywacji tych darmowych 7 GB na dwóch innych dodatkowych kartach okazało się, że pakiet w jakiś dziwny sposób został też aktywowany na tej karcie głównej. Sytuacja dziwna, bo w historii wysłanych smsów na tej głównej karcie nie ma smsa wysłanego pod numer 48364, a na kartach dodatkowych takie smsy widnieją.
Przejrzałem Mój Orange i wychodzi na to, że pakiet pojawił się na koncie dziś około godziny 13.20, bez żadnego smsa aktywującego i w sytuacji, gdy karta sim była wyłączona (dual sim). O co tu chodzi? Ktoś, coś?
 #1125492  autor: perdos1
 14 gru 2021, 11:38
U mnie podobna sytuacja - na każdej karcie sim bez aktywnego pakietu Orange włączyło promocję z automatu. Daj znać, czy możesz teraz aktywować starą wersję bez MMS. Ja bym to sprawdził, ale obecnie nie mam potrzeby uruchamiania tego pakietu.
 #1125534  autor: zoltan666
 14 gru 2021, 22:27
Przynajmniej do końca roku takiej aktywacji nie planuje. Ja następnego dnia po tym jak pakiet został przez Orange aktywowany bez mojego udziału poprosiłem o wyłączenie pakietu konsultanta Orange na chacie. Pakiet został wyłączony.