DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1141348  autor: babciagienia1p
 10 sty 2023, 13:43
@atlantydas
Wnioski?
1) Nie likwidować starego konta w Virgin. Może przydać się do rejestracji nowych kolejnych numerów.
2) Dobra zabawa, bo stary właściciel może przenieść Twój numer do innego operatora, a wtedy Ty możesz szukać wiatru w polu.
3) Tak wygląda sytuacja po rządach GP-O.
 #1141350  autor: atlantydas
 10 sty 2023, 14:30
Z tego co pamiętam, nie udało mi się ani razu zarejestrować nr przez stronę www virginmobile. Na koncie www miałem juz przynajmniej jeden nr zarejestrowany na siebie. A mimo to po podaniu kodu puk itd wywalało błąd, że nr nie może być zarejestrowany....dopiero przez infolinię albo w kiosku.
 #1141352  autor: Remington
 10 sty 2023, 14:36
babciagienia1p pisze:
10 sty 2023, 13:43
3) Tak wygląda sytuacja po rządach GP-O.

Co ma piernik do wiatraka... Jasne, na pewno dorabiała do marnej prezesowskiej pensji prowadząc analizę biznesową systemu, ewentualnie niczym Iosif Wissarionowicz własnoręcznie nanosiła poprawki na dokumentację by to tak działało.
 #1141353  autor: babciagienia1p
 10 sty 2023, 14:43
atlantydas pisze:
10 sty 2023, 14:30
Z tego co pamiętam, nie udało mi się ani razu zarejestrować nr przez stronę www virginmobile. Na koncie www miałem juz przynajmniej jeden nr zarejestrowany na siebie. A mimo to po podaniu kodu puk itd wywalało błąd, że nr nie może być zarejestrowany....dopiero przez infolinię albo w kiosku.

Regularnie rejestrowałam numery na moje dane z konta www. Nawet znajomym, którzy obawiali się zostawić swoje dane w światowej firmie...
Nie było żadnych problemów.
Remington pisze:
10 sty 2023, 14:36
Co ma piernik do wiatraka... Jasne, na pewno dorabiała do marnej prezesowskiej pensji prowadząc analizę biznesową systemu, ewentualnie niczym Josif Wissarionowicz własnoręcznie nanosiła poprawki na dokumentację by to tak działało.

Och wybacz.
Zapomniałam, że jako szefowa za nic powinna odpowiadać. Pełniła tylko funkcje reprezentacyjne, a te wszystkie babole to jej głupi podwładni, bez jej wiedzy, wprowadzili. Ona chciała dobrze...
 #1141358  autor: Remington
 10 sty 2023, 15:03
Nie wstawiamy postów jeden pod drugim.
babciagienia1p pisze:Pełniła tylko funkcje reprezentacyjne, a te wszystkie babole to jej głupi podwładni, bez jej wiedzy, wprowadzili.

W praktyce dokładnie tak jest w korporacjach. Jest wręcz odwrotnie niż się ludziom wydaje - bardzo łatwo jest ukrywać przed zarządzającymi co mniej wygodne fakty lub zamiatać je pod dywan. Ta "korpo" nie była wielka, ale myśleć, że prezes firmy akceptowała wyniki testów akceptacyjnych, known bugs lub kulawe procesy, to jakiś kosmos. Ile razy w jakiejś firmie poleciał prezes za błędy w systemie albo procedurach? Co najwyżej w jakimś ekstremalnym przypadku ktoś z zarządu nadzorujący dany pion, choć i tak nie on brał udział w ich powstawaniu i akceptacji. Zarząd i prezesa interesują wyniki finansowe, czyli koszty i przychody, reszta (z wyjątkiem jakichś katastrof jak np. wyciek danych w VM) ich nie obchodzi.
 #1141359  autor: babciagienia1p
 10 sty 2023, 15:09
@Remington
Przepraszam za dwa posty po sobie.

Co do GP-O, mam inne zdanie. Prezes odpowiada za całość, nie tylko wyniki finansowe (od tego jest dyrektor finansowy).
Ciekawe, że w każdej firmie, w której GP-O była prezesem, po jej odejściu wypadały trupy z szafy.
 #1141360  autor: Remington
 10 sty 2023, 15:16
W idealnym świecie jest dokładnie tak jak piszesz, ale to nie u nas tylko na Wyspach (Utopii lub Bergamutach). Miałem do czynienia z wieloma korporacjami od mniejszych po największe i rzeczywistość we wszystkich wyglądała tak jak opisałem powyżej.