DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1121230  autor: asdaf
 02 wrz 2021, 12:06
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/tar ... oladowanie
Uruchomiłem nowy starter. :D
ważny 31 dni. Na start otrzymałem 6 GB ważne 14 dni. Błędy które popełniłem to uruchomiłem promocje SZKOLA i doładowałem konto. Mam w sumie 18,5 GB ważne 14 dni i 5 GB ważne 5 dni. Nie mogę teraz skorzystać z promocji tytułowej ani wykorzystać 5 GB. :D
 #1121231  autor: Karlos20
 02 wrz 2021, 12:22
Bo wykorzystujesz teraz w pierwszej kolejności bonus z doładowań w OFNK, czyli te 12,5 + 6GB startowe. 5GB z no-limitów przepadnie po 5 dniach, jeśli bonusu z zasileń nie wykorzystasz.
Gdybyś doładował konto i odpalił no-limit za 0 zamiast promocji szkolnej, miałbyś o 10GB więcej na miesiąc czasu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1121233  autor: asdaf
 02 wrz 2021, 12:34
Po próbie włączenia promki przyszedł SMS że nie spełniam warunków i jeśli coś się zmieni mogę próbować ponownie ( prawdopodobnie chodzi o to że mam włączony no-limit ze szkolnej promocji). No cóż spróbuję za 6 dni. Chyba nie będzie za późno?
 #1121234  autor: Karlos20
 02 wrz 2021, 12:37
Nie spełniasz warunków promocji, bo masz włączony promocyjny pakiet no-limit na 5 dni. Wykluczyłeś się jednocześnie z promki.
No-limit na 31 dni za 0 zł po doładowaniu dla nowych starterów / zmigrowanych do OFNK oferują do końca października.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1121242  autor: Karlos20
 02 wrz 2021, 13:22
macqmacq: przelew SMS nigdy nie dawał wymiernych korzyści promocyjnych, tym bardziej, że on nie daje bonusu za doładowanie w OFNK.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1121245  autor: asdaf
 02 wrz 2021, 13:36
Czytam regulamin ale nie widzę :) ile jest czasu na odebranie bonusu od momentu aktywacji nowego startera?. Chyba tylko trzeba się zmieścić w tych dwóch miesiącach?
 #1121246  autor: Karlos20
 02 wrz 2021, 13:42
Ważność konta na starterze to 31 dni. Warunkiem odebrania bonusu to doładowanie go za 5 zł przed utratą wychodzących i wysłanie smsa aktywującego promocje. Masz na to czas do końca października.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1121446  autor: asdaf
 06 wrz 2021, 02:47
Dezaktywowałem promocje szkolną, bo z niej nie skorzystam. Po kilku godzinach aktywowałem promocję "dla nowych". Ważność konta głównego wydłużyła się o 31 dni od dziś. Szkoda, że o tym nie wiedziałem wcześniej to bym zaczekał z aktywacja do 30 września. Ważność gigabajtów z doładowania wydłużyłem za pomocą usługi "więcej czasu na internet" wersja 31 dniowa. To przedłużyło bonus do 16 października a konto główne do 17 października.