DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1122174  autor: kazik20
 21 wrz 2021, 15:22
Tak. Na różnych nowszych i starszych przeglądarkach także. Zawsze błąd z 5zł.
Spróbujcie może zalogować się u siebie numerem do MO i przejść początkowy proces doładowania kwoty innej niż 5zł aż do przekierowania na doladowania.orange.pl i się tam wyświetla w formularzu zawsze tylko 5zł. Dalej nie musicie wpłacać czy coś. Tylko taki test.
 #1126213  autor: kazik20
 01 sty 2022, 14:23
Kolejna reaktywacja słynnej już promocji +10GB z doładowań MO od 1 sty 2022 8)
NOWY REGULAMIN:
Kod: Zaznacz cały
https://dokumenty.orange.pl/bw/dokumenty/20155/0/84705/5dccf45f-4915-418b-8aae-d36b53b38d2f
...ale, czy to jeszcze zadziała z MO ze strony WWW? W regulaminie coś nie ma już o tym mowy, więc....???
Jak ktoś ma potrzebe doładowania, niech przetestuje na 5zł i opisze tutaj wynik testu dla dobra ogółu.
 #1126219  autor: biala1991
 01 sty 2022, 17:43
Coraz trudniej o sprawdzone informacje, nawet najbardziej rzetelni dotychczas forumowicze zawodzą. Ja doładowywałam wczoraj więc nie pomogę ale wcale mnie nie dziwi ta modyfikacja regulaminu, wprowadzenie ograniczeń to była kwestia czasu, uprzedzałam Cię Kazik, żebyś się tak nie rozpisywał o opcji doładowań przez MO bez MO, bo zabioro :D
 #1126571  autor: kazik20
 08 sty 2022, 14:53
Dobra, już jeden kolega sprawdził w innym wątku, ale dla klarowności także tego tematu informacyjnego i ja potwierdzam powodzenie procedury doładowania z +10GB GRATIS przez WWW https://www.orange.pl/twojekonto/zaloguj bez posiadania pełnego konta MO, czyli logowane numerem i smsem i potem zakładka doładowania i dalej po staremu jak opisywano w tym wątku. Do wakacji możemy korzystać z tej rozpusty gigabajtowej. :D

BRAWO ORAGNE, byleście nam nie zabrali za to innych fajnych usług, bo tsunami podwyżek zapewne i dotknie także telekomy.
 #1126582  autor: R.Mandano
 08 sty 2022, 15:59
kazik20 pisze:
08 sty 2022, 14:53
Do wakacji możemy korzystać z tej rozpusty gigabajtowej. :D
BRAWO ORAGNE, byleście nam nie zabrali za to innych fajnych usług, bo tsunami podwyżek zapewne i dotknie także telekomy.
Rozpusta to głównie dla Gigabajtowych Januszy, bo w sumie 7,5 GB na 2 dni spokojnie wystarczało. Ale jesli ktoś ma naturę chomika to i 25 GB na 2 dni będzie mało ...
:lol:

Poza tym, jakoś nie widzę tych podwyżek, bo cena u praktycznie wszystkich Operatorów ustabilizowała się w przedziale 20-30 pln a dodatkowo umacnia się złotówka po ostatnich podwyżkach stóp w NBP, co w naturalny sposób zwiększa zyski zagranicznych właścicieli telekomów.
:wink:
 #1126592  autor: unnameduser
 08 sty 2022, 17:47
R.Mandano pisze:
08 sty 2022, 15:59
kazik20 pisze:
08 sty 2022, 14:53
Do wakacji możemy korzystać z tej rozpusty gigabajtowej. :D
BRAWO ORAGNE, byleście nam nie zabrali za to innych fajnych usług, bo tsunami podwyżek zapewne i dotknie także telekomy.
Rozpusta to głównie dla Gigabajtowych Januszy, bo w sumie 7,5 GB na 2 dni spokojnie wystarczało. Ale jesli ktoś ma naturę chomika to i 25 GB na 2 dni będzie mało ...
:lol:
Dla jednych GB na 2 dni, dla innych na cały rok - a to już jest gra warta świeczki.

LuiN pisze:Desktopowa wersja Telepolis to ostatnia rzecz na której się skupiamy.
 #1126667  autor: kazik20
 09 sty 2022, 21:42
Coś ten kolega pisze tak jakby nie wiedział, że te promocyjne GB nie są wcale ważne 2 dni, a trafiają do tego samego wora co podstawowe GB i są ważne ile się chce. Ja mam na myśli rozpustę operatora, że rozdaje gratisy jak nasz rząd. Ceny wzrosną wcześniej czy później z racji wzrostu cen energii. Nie ma bata. Muszą i to u wszystkich.
 #1126688  autor: Karlos20
 10 sty 2022, 14:13
kazik20: To nie końca jest prawdą, GB lądują do tego samego wora wyłącznie w taryfie OFNK, w innej taryfie GB lecą już do salda promocyjnego, faktycznie ważnego 2 dni przy nominale 5 zł.
Przy OFNK GB z kasą główną wydłużysz o 1 rok za 29 zł,
w pozostałych, promo GB wydłużysz o 31 dni za 9 zł.
Więc jeśli chcesz dłużej cieszyć się dodatkowymi GB, zapłać, pomarańczka na to pozwoli. Rozda bonus i jeszcze zarobi, a klient będzie zadowolony.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1126690  autor: R.Mandano
 10 sty 2022, 14:25
Karlos20 pisze:
10 sty 2022, 14:13
To nie końca jest prawdą, GB lądują do tego samego wora wyłącznie w taryfie OFNK, w innej taryfie GB lecą już do salda promocyjnego, faktycznie ważnego 2 dni przy nominale 5 zł.
Nie wiem skąd takie dziury w Orange (prawie jak w Play), skoro Regulamin Promocji mówi o WSZYSTKICH TARYFACH na kartę w Orange.
:lol:
 #1126693  autor: Karlos20
 10 sty 2022, 14:50
R.Mandano: promka jest dla wszystkich ofert, ale sposób przyznania GB jest różny. Lepiej mają w OFNK (wspólna pula GB), inaczej mają w YES czy OPOP.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1126720  autor: Karlos20
 10 sty 2022, 21:14
To nie błąd, to celowy zabieg, tym bardziej, że operator zarobi na przedłużaniu zdobytych środków. W łatwy sposób pozostawiając klienta przy ofercie, aby nie uciekł do konkurencji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1127642  autor: kazik20
 01 lut 2022, 21:21
Jest ostrzeżenie użytkownika na forach orange, że istnieje jakiś błąd systemu. User twierdzi, że w przypadku wygaśnięcia ważności GB, doładowanie konta przed terminem przyjścia sms-a z komunikatem o wygaśnięciu ważności GB, nie przywraca z automatu tych GB. Doładowanie zaraz po północy nie skutkuje zwrotem, a sms potrafi ponoć przyjść dopiero rankiem.

Ja doładowuje zazwyczaj dopiero w środku dnia następnego i wszystko gra ze zwrotem. Czasem nawet sie spóźniam kilka dni, gdy nie korzystam z Neta.
 #1127655  autor: Argelo
 02 lut 2022, 12:00
Czy bonus się zazwyczaj przydziela od razu? Doładowałem wczoraj konto kwotą 5zł przez aplikację mój orange, dostałem smsa, że przydzielono mi 2.5GB, później drugi sms o 5GB. 10GB nie dostałem do tej pory. Pani na czacie stwierdziła, że promocja jest na 5GB, jak wysłałem screena z mój orange z widoczną informacją, że dostane 10GB, to powiedziała, że takiej promocji nie ma, jak wysłałem regulamin to twierdziła, że to jest promocja ważna w dniach 1 stycznia - 30 czerwca 2022 (???), po czym napisała, że przyznanie do 24 godzin, ale nie chce mi się troche wierzyć, skoro minęło już 15+h , czy ktoś też miał problem z przyznaniem bonusu? Bo chciałem doładować sobie kilka razy po 5zł i przedłużyć na rok, ale widzę, że to nie wypali
 #1127658  autor: kazik20
 02 lut 2022, 12:41
1 lutego ładowałem 5zł za dnia przez logowane numerem MO w wersji www. Przyznali prawidłowo.
Konto zostalo doladowane. Masz 14.67 zl wazne do 28.02.2022. Otrzymujesz bonus 2,5 GB oraz dodatkowe 5GB za doladowanie online.
po minucie następne
Dziekujemy, ze wybrales doladowanie w Moj Orange - bez papieru, wydruku i plastiku. .W prezencie dostajesz podwojny bonus: 10 GB zamiast 5 GB.
a po kilku minutach jeszcze
Przywrocilismy bonusowe 62.79 GB zgromadzone z bonusow z doladowan.
 #1127785  autor: Argelo
 05 lut 2022, 14:18
kazik20 pisze:
03 lut 2022, 17:11
To zmień godziny doładowań. Apka telefoniczna MO czy www MO? Spróbuj dla odmiany z www.
Doładowanie w apce, w różnych godzinach, to samo. Zrobione zgłoszenie do działu technicznego, odpowiedź: 12,5GB zostało przydzielone prawidłowo. Pytanie, gdzie jest to 12,5GB skoro doładowałem 8x5zł i mam 70GB xD