DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1126720  autor: Karlos20
 10 sty 2022, 21:14
To nie błąd, to celowy zabieg, tym bardziej, że operator zarobi na przedłużaniu zdobytych środków. W łatwy sposób pozostawiając klienta przy ofercie, aby nie uciekł do konkurencji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1127642  autor: kazik20
 01 lut 2022, 21:21
Jest ostrzeżenie użytkownika na forach orange, że istnieje jakiś błąd systemu. User twierdzi, że w przypadku wygaśnięcia ważności GB, doładowanie konta przed terminem przyjścia sms-a z komunikatem o wygaśnięciu ważności GB, nie przywraca z automatu tych GB. Doładowanie zaraz po północy nie skutkuje zwrotem, a sms potrafi ponoć przyjść dopiero rankiem.

Ja doładowuje zazwyczaj dopiero w środku dnia następnego i wszystko gra ze zwrotem. Czasem nawet sie spóźniam kilka dni, gdy nie korzystam z Neta.
 #1127655  autor: Argelo
 02 lut 2022, 12:00
Czy bonus się zazwyczaj przydziela od razu? Doładowałem wczoraj konto kwotą 5zł przez aplikację mój orange, dostałem smsa, że przydzielono mi 2.5GB, później drugi sms o 5GB. 10GB nie dostałem do tej pory. Pani na czacie stwierdziła, że promocja jest na 5GB, jak wysłałem screena z mój orange z widoczną informacją, że dostane 10GB, to powiedziała, że takiej promocji nie ma, jak wysłałem regulamin to twierdziła, że to jest promocja ważna w dniach 1 stycznia - 30 czerwca 2022 (???), po czym napisała, że przyznanie do 24 godzin, ale nie chce mi się troche wierzyć, skoro minęło już 15+h , czy ktoś też miał problem z przyznaniem bonusu? Bo chciałem doładować sobie kilka razy po 5zł i przedłużyć na rok, ale widzę, że to nie wypali
 #1127658  autor: kazik20
 02 lut 2022, 12:41
1 lutego ładowałem 5zł za dnia przez logowane numerem MO w wersji www. Przyznali prawidłowo.
Konto zostalo doladowane. Masz 14.67 zl wazne do 28.02.2022. Otrzymujesz bonus 2,5 GB oraz dodatkowe 5GB za doladowanie online.
po minucie następne
Dziekujemy, ze wybrales doladowanie w Moj Orange - bez papieru, wydruku i plastiku. .W prezencie dostajesz podwojny bonus: 10 GB zamiast 5 GB.
a po kilku minutach jeszcze
Przywrocilismy bonusowe 62.79 GB zgromadzone z bonusow z doladowan.
 #1127785  autor: Argelo
 05 lut 2022, 14:18
kazik20 pisze:
03 lut 2022, 17:11
To zmień godziny doładowań. Apka telefoniczna MO czy www MO? Spróbuj dla odmiany z www.
Doładowanie w apce, w różnych godzinach, to samo. Zrobione zgłoszenie do działu technicznego, odpowiedź: 12,5GB zostało przydzielone prawidłowo. Pytanie, gdzie jest to 12,5GB skoro doładowałem 8x5zł i mam 70GB xD
 #1127866  autor: kazik20
 06 lut 2022, 20:07
Taka ciekawostka. Ostatnio w związku z masowym wygaszaniem kart korzystających z ostatniego darmowego RWK wykonanego rok temu, wyjąłem pewną bardzo starą kartę (prawdopodobnie jeszcze bez obsługi LTE) by wykorzystać ostatnie złotówki z niej.
Jakie było moje zdziwienie, że za żadne skarby nie można się zalogować na nowy MO, tylko ciągle włącza się stary, przez co nie doładuje w promocji z MO by numer owy uratować ewentualnie. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że pozostałe moje karty wyłącznie nowy MO łapią, więc w sumie to sie nie dziwie, że koledze tam wyżej niby przyznają 12,5GB według technicznych a cyferki na jego koncie wskazują co innego ;) Poprostu całe ORANGE czyli zawsze u kogoś coś nie gra. Jakby jeszcze na korzyść klienta te błędy systemu wychodziły to byłbym rad, a tak to ręce opadają normalnie.
 #1128029  autor: spillerix
 10 lut 2022, 09:52
Mam pytanko, bo lada moment wracam na ofertę na kartę w Orange. Chodzi mi o doładowania - załóżmy, że doładowałem konto na kwotę 30 PLN i dostałem za to odpowiednią ilość GB. Jeśli od razu wykupię rok ważności za 29 PLN, to późniejsze GB z doładowań, nawet te najniższe czyli np. 5zł na 2 dni przyjmują ważność tego rocznego przedłużenia, czy roczne + 2 dni, czy może tylko rzeczywiście 2 dni?
 #1128041  autor: asdaf
 10 lut 2022, 13:11
1. "Rok ważności" przedłuża tylko konto główne.
2. Gigabajty z doładowań i ważność konta głównego przedłuża * więcej czasu na internet".
3. Jeśli wykupisz najpierw "więcej czasu na internet" to ważność późniejszych bonusów
będzie taka jak ta uzyskana dzięki wykupionej usłudze.
4. Lepiej doładować 6 razy po 5zl niż raz za 30 zł ( oczywiście doładowania robimy przez aplikacje Orange).
 #1128044  autor: Argelo
 10 lut 2022, 14:01
kazik20 pisze:
09 lut 2022, 21:59
Nie wiem Argelo, może masz starą apkę? bo jeśli w jakiś dziwny sposób wrócił do łask stary MO w komputerze z którego nie da się dostać promocyjnych GB a da się doładować to bym się nie zdziwił przy nieaktualnym oprogramowaniu na smartfona także.
Apka świeża, dopiero co zainstalowana. Możliwe, że problem jest w samym numerze, który jest z promocji "starter za doładowanie?" Początek numeru to 500, możliwe, że jakiś zrecyklingowany, bo dawno nie widziałem starterów z takim początkiem. Z dziwniejszych sytuacji na numerze:

1. Wyłączona jest poczta głosowa, ale i tak ludze mi się na nią nagrywają, nie da sie jej wyłączyć
2. W historii doładowań wczytuje się wykres z datą 2017 i często nie chce przeskoczyć do 2022 (starter aktywowany tydzień temu)
3. Czat z doradcą często nie jest możliwy ponieważ każe mi się zalogować do mój orange, pomimo, że jestem zalogowany
4. Otwarte zgłoszenia nie pokazują się w zakładce zgłoszenia w mój orange

Ogólnie mówiąc burdel, a obecnie nawet nie wiem czy moje, już 3 zgłoszenie jest w ogóle otwarte, bo nie dostałem smsa. Przedłużyć środków o rok też nie moge, bo po prostu kod USSD nie zwraca żadnego komunikatu.
 #1128050  autor: spillerix
 10 lut 2022, 15:41
Ok, właśnie chodziło mi o ten pkt 3 w usłudze więcej czasu na internet za 29 PLN. Dzięki.

Kwestię już samej ilości bonusów ogarniam i dodam, że doładowanie 5 PLN (2,5 GB + 10 GB) działa także przez konto Mój Orange na www. Dla niektórych może być to wygodniejsza forma wielokrotności takiego doładowania niż poprzez apkę. Finalny efekt będzie taki sam.