DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1120537  autor: mirekK
 20 sie 2021, 10:11
Nie pamiętam jak dokładnie nazywała się ta usługa, ale coś w rodzaju "2 za 1" :)
To jedyny szczegół, który trzyma mnie od ok 10 lat z jednym z głównych numerów w Play. Najprawdopodobniej usługa dotyczy wszelkich ofert, na tą chwilę na pewno na kartę. Prawdopodobnie nie da się już jej uruchomić i jest aktywna wyłącznie dla osób, które wcześniej jej nie wyłączyły.

1 czy są jakieś plany wewnętrzne / przymiarki, żeby wyeliminować ją z oferty ?
2 który jeszcze operator oferuje taką funkcjonalność ?
 #1121362  autor: adacomp
 04 wrz 2021, 14:24
Usługa w P4 nazywa się "Zbieraj minuty" i działa w bardzo starych taryfach Play na Kartę i Play Fresh w których nie działają np. w sieci 4G i 5G. Dopóki ma ktoś taką taryfę i aktywne ZM to usługa będzie działać. Jeśli ktoś przejdzie na inna taryfę lub na abo to ZM zostaną automatycznie skasowane a minuty przepadną.
 #1122154  autor: adacomp
 20 wrz 2021, 20:58
24bis24 pisze:
04 wrz 2021, 21:41
adacomp pisze:
04 wrz 2021, 14:24
Usługa w P4 nazywa się "Zbieraj minuty" i działa w bardzo starych taryfach Play na Kartę i Play Fresh
możesz coś napisać o taryfie Play na Kartę ? I o Zbieraj minutach w Pnk?
Chodziło mi o taryfę Play Karta 9 i Play Karta 30 które były jeszcze starsze niż PF i tylko na tych 3 taryfach działają ZM.
 #1123268  autor: mirekK
 14 paź 2021, 11:28
Z racji coraz niższych kosztów ofert prepaid Nolimit oraz niestety potrzeby sms-ów
szukam alternatywy. O sugestie proszę w wydzielonym temacie:
telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=76&t=132058&p=1123267#p1123267
 #1123870  autor: kamil4862
 30 paź 2021, 23:28
adacomp pisze:
04 wrz 2021, 14:24
Usługa w P4 nazywa się "Zbieraj minuty" i działa w bardzo starych taryfach Play na Kartę i Play Fresh w których nie działają np. w sieci 4G i 5G. Dopóki ma ktoś taką taryfę i aktywne ZM to usługa będzie działać. Jeśli ktoś przejdzie na inna taryfę lub na abo to ZM zostaną automatycznie skasowane a minuty przepadną.
LTE działa, natomiast 5G faktycznie nie.
Co do przenosin kolegi - sam będę uciekał do Lycamobile. W przypadku pakietu S długoterminowego miesięczny koszt to 13,60zł wiec nie chce mi się bawić w nabijanie minut.

Obrazek
 #1125987  autor: bolek2004
 26 gru 2021, 13:56
Wiadomo we freshach net jest nieopłacalny, z tymi tanimi no limitami jest jak jest, drogo nie jest ale wcale nie jest powiedziane że z czasem nie będzie drożej.
Dla mnie najlepsze rozwiązanie to tel z dual sim, na jednej karcie mam taryfę z zm, na drugiej internet i smsy.
Nie jest to skomplikowane i da się to pogodzić.
Stracić zm jest łatwo zmieniając taryfę czy sieć, ale nie jest powiedziane że za jakiś czas takiego kroku nie będziemy żałować.
Jakbym miał zmieniać to bym wolał już ten numer sprzedać za jakieś pieniądze komuś niech dalej używa.
 #1126326  autor: SUBDARK
 03 sty 2022, 15:30
Mam jeszce numer z aktywnym Zbieraj Minuty, myslałem na zmianą do Fakt Mobile a czy nie lepszym rozwiązaniem byłaby druga karta Play Odnowa nielimitowanym czasowo pakietem GB, dwie karty Play w trybie dual sim, jedna tylko rozmowy a druga tylko internet. Czy będzie to działac?
 #1126327  autor: Karlos20
 03 sty 2022, 16:22
Skoro chcesz jeden slot mieć na rozmowy i SMSy, a drugi do neta, to może na drugim mieć kartę z taryfą z dużą paczką GB?
Na pierwszym Fakt Mobile - max 15 zł i masz nielimitowane minuty i SMSy, na drugiej polecam RBM Siema PL z 25GB neta za 20 zł. Obie oferty mają roczną ważność konta po każdym doładowaniu i bezpieczny, cennikowy lejek internetowy 32 kbps poza pakietami. Oczywiście to taryfy Playa i z łatwością krótkim kodem można się do nich dostać.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥