DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1118282  autor: Karlos20
 29 cze 2021, 11:29
Jakoś ciężko mi w to uwierzyć, że promka działa jak należy... Spróbuj pokorzystać w roamingu krajowym i zobacz ile zejdzie neta.
Poza tym to jest słaba promocja, w dobie Flexa, który te apki ma bez limitu GB w standardzie lub w dodatkowych Passach. Albo w T GO, gdzie wybrane apki też nie zjadają neta. Sorki, ale Play musi być zjechany, bo woli pompować gigabajty dla nowych kart SIM, a nic nie zaoferuje dla stałych klientów (100GB na social media na 3 miechy to za mało). A potem ludzie odchodzą.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1118285  autor: 24bis24
 29 cze 2021, 12:01
marcinek243 pisze:
29 cze 2021, 11:25
No i tu kolejny zonk bo codziennie na noc się rozłączam. Z salda MB na aplikację już ubyły MB a z głównego nadal nic
w ubiegłym roku było identycznie można było ciągnąć ile wlazło nie było ograniczeń
na nic obecnie to samo.

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #1118353  autor: R.Mandano
 30 cze 2021, 15:43
Nie można - pkt. II . 11 regulaminu - tylko na terenie RP. Chyba, że jest jakaś dziurka w Systemie ....
:lol:

Poza tym mocno poskąpili, bo nawet aktualizacja aplikacji leci z płatnych GB a nie z pakietu.
:lol: :lol: :lol:
 #1118374  autor: Pawrzes
 30 cze 2021, 20:11
U mnie nie dało się aktywować bo pakiet był włączony jako ubiegłoroczna promocja. Jednak transmisja danychz YouTube nie była naliczana. Dziś pojawiła się opcja aktywacji, pakiet jako wyłączony również nie powodował zabierania MB ze standardowych pakietów. Teraz po aktywacji zmniejsza się saldo na aplikacje a z pakietu standardowego znika w sumie mniej niż pobierają inne transmisje.

Pozdrawiam
 #1118462  autor: macqmacq
 02 lip 2021, 20:29
Jest taki jeden... ;-)
Ja dzisiaj testowałem kartę z zerowym kontem - Play na Kartę Rok Ważności Konta.
Włączony 1GB z promocji loteryjnej + 100GB na aplikacje.
Po wykorzystaniu 1GB dostałem SMS-a o braku neta i propozycję zakupu... :lol:
Korzystałem ze streamingów z UPC GO i TVP - wszystko szło bez zarzutów po wykorzystaniu biednego 1GB :-D
I jak to w systemach play - nijak nie jest to do sprawdzenia w play24 :smt005
 #1132907  autor: Karlos20
 27 cze 2022, 10:26
boggio: promocja działa w taryfach:
1) Rodzina taryf Play Na Kartę:
> PNK RWK
> PNK Lubię To
> PNK (0 gr w Play / PNK START)
> Formuła PNK
> PNK ODNOWA
2) RED BULL MOBILE:
> SieMa na Kartę
> SieMa PL na Kartę
> Energy na kartę
3) Taryfy data:
> INK 1.0 (nie widziałem tej opcji w planie taryfowym INK 1.0 - 50 regulamin wprost nie pisze, że ten plan taryfowy jest wykluczony z promocji - więc widzę tu pole pod reklamacje)
> INK 2.0.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥