DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1107963  autor: babciagienia1p
 10 gru 2020, 13:36
@lukjac:
Jest to zgodne z regulaminem. Większość tutaj czeka na informację czy jest kaganiec na gołej Frii. Jeśli nie korzystałeś jeszcze dzisiaj z 1,- zł bez limitu, mógłbyś zrobić przysługę, na jakiś czas dezaktywować 1,- zł i sprawdzić, w tej samej lokalizacji, czy jest nadal kaganiec. Później można wrócić do 1,- zł, jeśli potrzeba.
 #1107968  autor: darekka
 10 gru 2020, 14:45
Goła Frii ogranicznika nie ma, bo mieć nie może, a czas aktywacji zlecony ok.6:57 to może 3 minuty.

Ja ogranicznika nie mam ale może dlatego, że wczoraj nolimit wyłaczyłem i sie przegryzło do rana.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1108030  autor: aeroxd
 11 gru 2020, 17:35
Byłem na poczcie taki starter mi dali nie wiem jaka taryfa zarejestrowałem jutro chce odpalić mam nadzieję będzie bez ograniczeń prędkości czy zmienić na inną taryfę?
Obrazek
 #1108031  autor: iphoneski
 11 gru 2020, 17:43
To jest chyba Go o ile dobrze widzę, a tej nie zmienisz już na inną. Ograniczenia prędkości nie będzie, ale nie wiem jak jest z ważnością tej karty na połączenia wychodzące (ktoś mądrzejszy musi napisać).
 #1108052  autor: aeroxd
 12 gru 2020, 09:31
To taryfa Frii rok ważności konta był od razu ale jak zmieniłem na 1 zł dziennie pakiet danych 300 MB to był lejek 15 Mb/s jak wyłączyłem pakiet skróciło ważność wychodzących do 31 dni po włączeniu promocji na święta nie ma lejka.
 #1108143  autor: abrams
 13 gru 2020, 18:19
babciagienia1p pisze:
13 gru 2020, 09:42
Podobnie jak w zeszłym roku stan promocji można sprawdzać również kodem *103*22#.
Babciu, przypomnij jeszcze sobie, że obecną promkę można uruchomić nieapkowo, kodem czy sms, to powiem, że z nieba mi spadłaś :)
 #1108146  autor: darekka
 13 gru 2020, 20:53
Bark apki mobilnej to nie problem, bo instaluje się emulator androida np.MEmu i apkę mobilną t-mobile pobraną w formie .apk i masz jak aktywować.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1108184  autor: ruki101
 14 gru 2020, 21:08
Mam pytanie do osób obeznanych z T-Mobile i procesem przenoszenia numerów - wszystko odnosi się do tej promocji z nielimitowanym internetem na 14 dni, posiadam startery z Plusa, które leżą sobie od dłuższego czasu i właśnie chciałbym je wykorzystać, przenosząc najpierw numery do T-Mobile i skorzystać z tego darmowego internetu.
Po procesie przenoszenia i aktywacji numeru w nowej sieci ( T-Mobile ) - jaka będzie taryfa ? i jaki będzie stan konta na start ? i najważniejsze - ważność konta na połączenia wychodzące ?
Kolejna kwestia jaki starter ewentualnie kupić aby miał najdłuższą ważność na połączenia wychodzące, a internet był z maksymalną prędkością - biorę pod uwagę tego typu opcję w przypadku problemów z przenoszeniem numeru z Plusa.
Dzięki za odp.
 #1108189  autor: babciagienia1p
 14 gru 2020, 23:02
@ruki101:
1) Do tej pory przeniesienie następowało na taryfę Frii. Stan konta 5,- zł. Termin ważności na wychodzące 5 dni + 5 dni (po pierwszych pięciu pobierze 5,- zł z konta - można tego uniknąć aktywując ofertę 1,- zł dziennie - patrz pkt.2). Należy wyłączyć granie na czekanie i prenumeraty (są płatne). Nie wiem jak jest teraz, w świetle pojawienia się taryfy Go! Nie potrafiłam znaleźć regulaminu przeniesienia na Go!, więc chyba przeniesienie jest nadal na Frii, ale upewnij się. Możesz zapytać w salonie podczas przeniesienia lub wcześniej pod numerem 606 606 606. Podczas przeniesienia musisz pilnować prawidłowego wpisania dawcy numeru do wniosku. T-Mobile korzysta z własnych baz danych niekompatybilnych z UKE i bywały problemy z przeniesieniem, szczególnie w przypadku MVNO. Jeśli przenosisz z właściwego Plusa, może być łatwiej. Dawcą ma być Polkomtel Sp. z o.o.

2) Kup jakikolwiek starter z wyjątkiem Blueconnect (111,- zł na okładce) i Go! (jeśli już są w sprzedaży). Włącz ofertę Bez limitu 1,- zł dziennie, następnie wyłącz ją - dostaniesz 31 dni ważności (na 1,- zł jest kaganiec 15 Mbps). Po wykorzystaniu internetu 14 dni NL, możesz znowu włączyć 1,- zł bez limitu (aby mieć bezpłatną RWK trzeba wyłączać i włączać 1,- zł bez limitu nie rzadziej niż co 182 dni). Powyższe ma też zastosowanie do punktu 1.

PS. Jeśli chcesz mieć Go!, zawsze możesz na nią przejść, bez możliwości powrotu na inną taryfę.
 #1108306  autor: Benjamin Linus
 17 gru 2020, 18:11
hmmm, powaznie ?
sprawdzałem dziś w całym mieście i speedtest startował do 30-45 Mbps i za sekunde max 16 Mbps i tak za każdym razem.
Starter świeży na koncie 5 zł i 1 GB.
Ostatnio zmieniony 17 gru 2020, 18:41 przez Benjamin Linus, łącznie zmieniany 2 razy.
 #1108309  autor: Benjamin Linus
 17 gru 2020, 18:41
karta świeżo odpalona nic nie uruchomiane.
stan konta 5 zł i 1GB

ale znalazłem to
"Transmisja danych w ramach usługi 1 GB mobilnego Internetu będzie naliczana za każde rozpoczęte 100 kB, sumarycznie za dane
wysłane i odebrane na poziomie protokołu internetowego (IP) 1 kB = 1024 B. Po zakończeniu sesji dane są zaokrąglane w górę do
pełnej jednostki taryfikacyjnej 100 kB. Korzystanie z transmisji danych w ramach usługi mobilnego internetu odbywa się z prędkością
do 15Mb/s dla pobieranych i wysyłanych danych.
"

z Warunki Oferty PrOmOcyjnej „Nielimitowane rozmowy, SMS-y
i MMS-y do wszystkich, Supernet video i 1 GB za 5 zł”
dla użytkOWnikóW T-mObile na kartę