DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1108306  autor: Benjamin Linus
 17 gru 2020, 18:11
hmmm, powaznie ?
sprawdzałem dziś w całym mieście i speedtest startował do 30-45 Mbps i za sekunde max 16 Mbps i tak za każdym razem.
Starter świeży na koncie 5 zł i 1 GB.
Ostatnio zmieniony 17 gru 2020, 18:41 przez Benjamin Linus, łącznie zmieniany 2 razy.
 #1108309  autor: Benjamin Linus
 17 gru 2020, 18:41
karta świeżo odpalona nic nie uruchomiane.
stan konta 5 zł i 1GB

ale znalazłem to
"Transmisja danych w ramach usługi 1 GB mobilnego Internetu będzie naliczana za każde rozpoczęte 100 kB, sumarycznie za dane
wysłane i odebrane na poziomie protokołu internetowego (IP) 1 kB = 1024 B. Po zakończeniu sesji dane są zaokrąglane w górę do
pełnej jednostki taryfikacyjnej 100 kB. Korzystanie z transmisji danych w ramach usługi mobilnego internetu odbywa się z prędkością
do 15Mb/s dla pobieranych i wysyłanych danych.
"

z Warunki Oferty PrOmOcyjnej „Nielimitowane rozmowy, SMS-y
i MMS-y do wszystkich, Supernet video i 1 GB za 5 zł”
dla użytkOWnikóW T-mObile na kartę
 #1108313  autor: iphoneski
 17 gru 2020, 19:24
@Remington
Właśnie wyłączenie tego pakietu nie zawsze chce go znosić - następna wariacja systemów T. Dlatego napisałem o włączeniu i wyłączeniu złotówki, bo to zadziała.
 #1108882  autor: fwitkowski17-x
 28 gru 2020, 11:45
Mnie jedna rzecz zastanawia - skoro użytkownikom taryfy Internet na kartę blueconnect nie działa aplikacja Mój T-Mobile, to jak osoby mające tę taryfę mają aktywować promocję? Pewnie znowu trzeba się doprosić na infolinii?