DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 4 z 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
 #1130663  autor: R.Mandano
 25 kwie 2022, 16:48
kazik20 pisze:
25 kwie 2022, 14:54
orange szykuje od 28 kwietnia kolejną edycję majówki ...
I tradycyjnie skorzystają tylko ci, co nie mają akurat włączonego No Limitu. Ale każdy doświadczony "Oranżowiec" powinien wiedzieć, żeby nie włączać NL przed jakąś kluczową datą ...
:wink:
 #1130685  autor: Karlos20
 26 kwie 2022, 13:50
R.Mandano: kto ma włączone no-limity z MMSami, skorzysta z tej ewentualnej promocji. Dlaczego? Za darmo zwiększy o 5 GB neta i przedłuży o 5 dni ważność usługi.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1130769  autor: R.Mandano
 28 kwie 2022, 17:28
Karlos20 pisze:
26 kwie 2022, 13:50
R.Mandano: kto ma włączone no-limity z MMSami, skorzysta z tej ewentualnej promocji. Dlaczego? ...

Porównałem oba regulaminy "majówkowe" - aktualny i z przed roku - i do obecnego Orange dopisał pkt.14
Karlos jak zwykle ma rację ...
:wink:
 #1130775  autor: Karlos20
 28 kwie 2022, 20:34
R.Mandano: tak samo było w wiosennej edycji promocji. NL + 5GB na 5 dni pięknie zsumowało się z promocją starterową, gdzie po pierwszym zasileniu startera za min. 5 zł i wysłaniu darmowego SMSa, otrzymujemy za darmo na 31 dni NL + 31 GB na 31 dni. Gdy mamy taki starter doładowany z aktywną promocją oraz skorzystamy z promki majówkowej, otrzymamy ostatecznie NL + 36 GB na 36 dni + 10 zł na koncie głównym (5 zł na starterze + doładowane 5 zł).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1130824  autor: gstwek
 01 maja 2022, 07:54
Co się wydarzy jeżeli włączę tę promocję, mając wykupiony no limit bez mms na rok za 300 zł (stara taryfa)? Czy dojdzie do całkowitej migracji na nowe taryfy, bez możliwości ponownego włączenia no limitu za 300 zł w przyszłości?
 #1130847  autor: neotele
 01 maja 2022, 16:02
Mam numer przeniesiony do Orange, z jeszcze ponad 200-dniową ważnością pakietu Internetu, (figurującego jako "Bonus Internetowy za doładowanie").

Jeśli teraz aktywuję promocję "Majówka", to zgodnie z Regulaminem tej promocji (jak na dole posta) najpierw zostaną zużyte wcześniej posiadane Bonusy Internetowe, a dopiero potem będzie używany Internet z "Majówki".

Co się stanie z ważnością Internetu, po wykorzystaniu wcześniej posiadanego Bonusu Internetowego?
- Czy ważności Internetu pozostanie, tak jak obecnie, to jest ponad 200 dni? (a pozostanie widoczny: Bonus Internetowy 0 MB)
- Czy może ważność Internetu zostanie wyzerowana?
13. Jeśli Klient posiada bonusowe gigabajty z usługi „Internet za darmo” lub z bonusu na start po aktywacji startera, to będą one wykorzystywane przed pakietem gigabajtów z Promocji."
 #1130855  autor: kazik20
 01 maja 2022, 20:43
z doładowań to ważność się napewno zachowuje nadal i chyba włącza się lejek aż samego końca usługi z zerowym stanem (?) Czy lejek to tylko jedna, dwie doby?

Wszystkie konta w MO tak samo działają czyli nakładają się terminy ważności danych grup dotyczy to złotówek głównych i promocyjnych, jak i GB wszelkich typów a są chyba trzy rodzaje tychże sald: z doładowań, promocyjne GB (np. za gole, początek szkoły, wakacje), pakiet Internet (z NoLimitów i chyba elastyczny)

Wracając jeszcze do sprawy opłaty za brak aktywności jak to będzie w przypadku takim: bo można np. w eksperymencie który wykonałem karty bez ważnych wychodzących i nie z zerowym stanem konta podłączyć do Neta i sprawdzać niektóre stronki orange. Czy taki transfer to będzie uznany za aktywność czy nie? bo mam tak kilka kart z zamrożonymi środkami, zgadzam sie na 10% prowizji, ale uaktywnię je na wychodzące dopiero za jakiś dłuższy czas. Chcę poprostu by te środki nie przepadły.
 #1130868  autor: neotele
 02 maja 2022, 10:09
kazik20 pisze:
01 maja 2022, 20:43
Wracając jeszcze do sprawy opłaty za brak aktywności jak to będzie w przypadku takim: bo można np. w eksperymencie który wykonałem karty bez ważnych wychodzących i nie z zerowym stanem konta podłączyć do Neta i sprawdzać niektóre stronki orange. Czy taki transfer to będzie uznany za aktywność czy nie?
W przeglądarce www, w zakładce https://www.orange.pl/moj-orange/uslugi ... dsumowanie
jeśli system nie widzi u Ciebie aktywności zwalniającej z haraczu 5 zł, to zobaczysz komunikat typu: "Brak ruchu na koncie od X dnia. Najbliższe naliczenie opłaty: XY maja 2022."

Jeśli w przypadku, który opisałeś (i innych) nie ma takiego komunikatu, to znaczy, że wykazałeś się "aktywnością" zwalniającą z haraczu.
https://www.orange.pl/view/utrzymanie-numeru
 #1130871  autor: kazik20
 02 maja 2022, 12:00
Problem tylko w tym, że chyba tylko jeden numer z mojego zestawu pokazywał ten komunikat a ja nie wiem który to był ;) Reszta dziwnym trafem nie pokazuje, co stanowi nielada kłopot.
 #1130876  autor: Karlos20
 02 maja 2022, 16:06
gstwek: nie odpalaj usługi promocyjnej. Jeśli to zrobisz, stracisz możliwość zakupu kolejnego pakietu na rok bez MMS za 300 - posiadane środki zostaną przeniesione do opcji z MMS, wydłuży się ich ważność o 5 dni i zyskasz 5 GB. Aby przedłużyć ważność takich środków, musisz je wydłużyć usługą o tym samym typie, więc opcja bez MMS wyklucza się z tą posiadającą MMSy.

neotele: wykorzystany pakiet GB, czy to z doładowań czy z usług no-limit nie traci swojej ważności, gdyż w każdej chwili możesz go doładować odpłatnie dodatkową porcją GB, a w przypadku NL+GB kolejny taki pakiet wydłuży swoją ważność.
Przydatne info: znikająca ważność promo środków po ich wykorzystaniu występuje w Orange Flex.

kazik20: jeśli masz okres pasywny, to nie wykonasz płatnej aktywności, chyba, że zdobędziesz jakieś promocyjne GB (nie ma takiej promocji w tej chwili), a promocja Majówka wymaga okresu aktywnego. Darmowe stronki są uregulowane zasadami Orange jak i rządowo (strony gov.pl też są bezpłatne). Aby uniknąć daniny, trzeba mieć 0,00 na saldzie zamrożonych środków lub minus na koncie z usług "Kredyt na zakup usługi" lub "Kredyt", inaczej będziesz tracić 5 zł/mc oraz 10% przy doładowaniu konta.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1130883  autor: babciagienia1p
 02 maja 2022, 19:11
neotele pisze:
02 maja 2022, 10:09
Najbliższe naliczenie opłaty: XY maja 2022.

Naliczenie w dniu XY maja będzie o godzinie 00:00:01 czy o 23:59:59? Konkretnie czy aktywność dopiero XY maja zwolni z opłaty czy już będzie o jeden dzień za daleko?
 #1130910  autor: vkjcsakjvcjk
 03 maja 2022, 13:52
Karlos20 pisze:
02 maja 2022, 16:06
gstwek: nie odpalaj usługi promocyjnej. Jeśli to zrobisz, stracisz możliwość zakupu kolejnego pakietu na rok bez MMS za 300 - posiadane środki zostaną przeniesione do opcji z MMS, wydłuży się ich ważność o 5 dni i zyskasz 5 GB. Aby przedłużyć ważność takich środków, musisz je wydłużyć usługą o tym samym typie, więc opcja bez MMS wyklucza się z tą posiadającą MMSy.
Czyli jeżeli nie mam aktualnie żadnego pakietu włączenie majówki nic nie zmieni?
Bedę mógł w przyszłości włączyć ten pakiet za 300zł?
 #1130913  autor: kazik20
 03 maja 2022, 16:17
Ja nie wiem czy ty Karlos masz 100% rację, bo Ja co chwila korzystam z darmówek i na tych numerach w MO jest nadal wykaz dostępny do aktywacji wszystkich typów NL, więc chyba ta stara awaria orange co składali masowo reklamacje na wałki operatora się skończyła jednak. Pakiety NL przy aktywacji promki darmowej tylko chyba chwilowo zmieniają zasady oferty NL na te z MMS oraz dotyczą zbierania kumulacji przyrostu GB co tydzień lub miesiąc. Jednak ponowna aktywacji od zera jest możliwa nadal dla NL+same GB bo nawet teraz podczas obowiązywania darmówki klikam aktywacje NL+GB1TB za 300zł i wchodzi ale wyświetla że "Masz niewystarczającą ilość środków do wykonania operacji. Doładuj swoje konto."

To samo Karlos wygląda na to że większy ruch na koncie abonenckim wystarczy by uniknąć tej daniny karnej. bo z mojego eksperymentu tak wynika. Czyli wysyłanie choćby sms bezpłatnego na usługi których i tak nie moge aktywować bo mam pasywny okres konta oraz odpalanie darmowego Neta na strony orange. Zobaczymy jak to będzie po 4 maja w 100%, bo narazie komunikaty o X dni do karnej opłaty coś mi poznikały z nowego MO.
 #1130928  autor: Karlos20
 04 maja 2022, 15:33
kazik20: okres pasywny uniemożliwiał aktywację promocji, i uniemożliwia aktywacje pakietu no-limit. NIE MYL okresu aktywnego z okresem pasywnym, bo te okresy działają inaczej. Okres pasywny (szczególnie jego początek) charakteryzuje się zabraniem niewykorzystanej kasy z konta głównego i przetrzymywanie jej w ramach Gwarancji Zwrotu (przy daninie 5 zł będą te środki uszczuplane, a doładowanie konta przywróci zamrożoną kwotę pobierając z niej 10% prowizji), w tym okresie tylko odbierasz i wykonujesz bezpłatne cennikowo połączenia (płatna aktywność w tym okresie nie jest możliwa).

Jeśli chodzi o zasady NL - tak jak pisałem, środki ze starej wersji przechodzą do nowej, dodając MMSy i dni nabytej usługi, powodując, że starym pakietem nie wydłużysz życia NL już z nowszej wersji z MMSami (dodatkowo kto miał wersje cykliczną zmieni się w pakiet jednorazowy - zarówno migrując ze starych NL jak i tych nowych NL z MMS). Dlatego kto ma NL bez MMS (odnawialne lub jednorazowe) cały czas odradzam aktywowanie zarówno płatnych jak i promocyjnych NL na 5 dni. Proszę poczytaj warunki pakietów NL.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1130964  autor: asd22
 05 maja 2022, 18:57
Czy obecnie lepiej nie wygląda promocja za przeniesienie numeru, lub rejestrację nowego numeru - no limit + 31 gb na 30 dni do końca maja?>
 #1130995  autor: Karlos20
 06 maja 2022, 21:41
asd22: lepiej to wyglądało z promocją majówkową, gdyż można było zyskać o dodatkowe 5 dni no-limity + 5GB więcej. Zostało po staremu, do końca maja.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1131023  autor: coleslaw7
 08 maja 2022, 07:56
W Orange jest promocja za włączenie usługi autodoładowania https://doladowania.orange.pl/regulatio ... _30+30.pdf
Czyli włączamy autodoładowanie i za jego pomocą doładowujemy konto na kwotę 30 zł, dzięki czemu otrzymujemy kolejne 30 zł na konto główne. Jak już otrzymamy bonus autodoładowanie można wyłączyć. Działa jak już brało udział się w poprzedniej edycji i na kilku numerach jeżeli nawet są zarejestrowane na jedną osobę.
  • Strona 4 z 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10