DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 3 z 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
 #1113890  autor: Karlos20
 23 mar 2021, 13:09
R.Mandano: nie ma patentu. Gdyby pakiet nie zawierał MMSów i miał opcję kumulacji, jak te stare paczki sprzed 19.09.2019, problemu by nie było. Już same suche GB byłyby lepsze.
Flex potrafił dać 10GB na 30 dni, które mogły się skumulować z innymi Promo GB, ważnymi do 180 dni.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1115606  autor: Remington
 28 kwie 2021, 16:57
"8. W ramach transmisji danych w roamingu w Strefie 1 udostępniony jest pakiet 0,59 GB."

Świetna promocja, pakiet danych w UE za darmo to rzadkość w promocjach operatorów.
 #1115623  autor: lukjac
 29 kwie 2021, 01:30
posiadając nolimit+GB na kartę nie skorzystamy ani z promki środy z Orange (bo tylko dla abo) ani z promki Majówka (bo regulamin wyklucza);
dla nich to najlepiej pasuje jak klient nic nie doładowuje i jedzie na free RWK (obecnie płatne) i tylko odpala darmowe promocje? cóż, taka ich polityka

jakoś T-M jak odpala HF to daje dla wszystkich, można rzec że dają dla aktywnych i opłacająch klientów ale również dla tych co nic nie doładowują i nie segreguje niepotrzebnie klientów

u pomarańczowych masz na kartę, opłacasz cyklicznie pakiet NL+GB ale na promkę już się nie załapiesz bo wyklucza ciebie to, że już posiadasz NL, hmm
[wiem że promocje z samymi gigabajtami są wtedy również dla takich klientów no ale jakiś tam niesmak pozostaje, jak jechałem na free RWK to wszystkie promki mnie obejmowały a jak opłacam cykliczny pakiet NL+GB to jedno mnie omija a to drugie; mogliby zrobić że wtedy ta grupa klientów otrzymuje same GB, ale nie, najlepiej ich całkowicie wykluczyć]
 #1115647  autor: R.Mandano
 29 kwie 2021, 16:09
Promocja jest na 5 dni - licząc od dnia włączenia, czy maks tylko do 3 maja, niezależnie kiedy włączymy :?:
 #1115692  autor: Karlos20
 30 kwie 2021, 11:14
R.Mandano: Moment aktywacji + 5 dni kalendarzowych.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1115983  autor: neotele
 04 maja 2021, 15:15
Czy w ramach tej promocji rozmowy są automatycznie rozłączne po 30 min?

(Próbuje się połączyć z pewną instytucją. Automat mówi, że jestem N-ty w kolejce. Czekam, czekam, a po 30 mnie rozłącza .. i się nie dodzwaniam )
 #1115989  autor: forum_tg
 04 maja 2021, 16:35
Przed chwilą sprawdziłam na dwoch numerach
Z jednego co aktywnie korzystam rozmawiałem ponad 35 min
A numernz szafy wyciagniety został rozlaczony po 24 min
 #1116010  autor: Karlos20
 04 maja 2021, 20:23
Te rozłączanie połączeń to od strony infolinii. Niedawno moja mama dzwoniła do mnie i rozmawiała ok 1h, a kilka dni temu sam wygadałem 32 minuty, połączenia nie były przerwane. Orange > Orange.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1116023  autor: neotele
 04 maja 2021, 23:42
@Karlos20 masz rację. To musiała być Infolinia :(
Zrobiłem próbę Orange>Play ponad 50 min i nic nie przerywało.
Szczególnie było wkurzające gdy byłem już 1-szy w kolejce i po 30 min czekania mnie rozłączyło :oops:

Tą niechlubną instytucją jest .. Sąd Okręgowy we Wrocławiu.
Poprawcie się, bo Wam to nie przystoi.
 #1116034  autor: Karlos20
 05 maja 2021, 11:07
A zamiast IVR w Orange rozmawiasz z Maxem, nawet dzwoniąc pod *500 :D

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1118019  autor: Karlos20
 23 cze 2021, 12:58
Uwaga: ostrzegam przed promocją z NL + 5GB na 5 dni.
> Nie działa już z aktywną usługą NL (rozmowy+SMSy +GB) lub (rozmowy+SMSy+MMSy+GB)
> GB z NL na 5 dni rozliczane są po GB promocyjnych z doładowań online (poza taryfą OFNK) oraz promocją 120GB na lato i GB za Gole.
> w OFNK GB z NL schodzą dopiero po wykorzystaniu GB promocyjnych z GB za Gole, które łączą się z promką 120GB na lato, oraz po GB z bonusów za doładowania.
> oferta nie łączy się z promocją starterową - również po aktywacji startera operator uruchamia NL +5GB na 5 dni na start po pierwszym doładowaniu konta za min. 5 zł.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1118299  autor: Karlos20
 29 cze 2021, 14:42
neotele: będzie. 64 kbps.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1118307  autor: Karlos20
 29 cze 2021, 15:21
neotele: Obowiązuje Ciebie regulamin działania usługi "Rozmowy, SMSy, MMSy + GB" - i tam jest zapis o lejku. Jest lejek gdy zużyjesz pakiet w czasie jego trwania. Nawet operator o tym informuje SMSem, gdy kończy się pakiet GB. Wielokrotnie takie pakiety no-limit kilkudniowe uruchamiałem i gdy przychodził SMS o wykorzystaniu pakietu, net mocno spowalniał.
Zasady działania funkcjonalności ograniczenia prędkości transferu danych po wykorzystaniu środków z pakietu internetowego (dalej: Lejek) w okresie trwania Usługi: Jeżeli w trakcie transferu danych w okresie ważności Usługi nastąpi wykorzystanie środków z pakietu gigabajtów oraz jednocześnie Abonent nie będzie posiadał środków z żadnego innego pakietu internetowego, to dalsza część transferu będzie realizowana bezpłatnie z prędkością do 64 kb/s do końca okresu ważności Usługi
Regulamin wersji jednorazowej: https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binar ... 713675.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 3 z 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10