DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 2 z 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
 #1111622  autor: biala1991
 14 lut 2021, 16:06
Z ciekawości włączyłam Walentynkowe 5GB na jeszcze dwóch numerach, na pierwszym zsumowało się z pakietem 10GB, na drugim z 10+2GB. Jeśli to rzeczywiście chodzi o zgody to dziwny ruch Orange, 10GB na miesiąc dają bez żadnych warunków a przy 5GB na ledwie 5dni domagają się zgód :D
 #1111625  autor: vkjcsakjvcjk
 14 lut 2021, 16:53
Promocja walentynkowa wchodzi wybiórczo. Na moich dwóch kartach weszło bez problemu sms bierze z pakietu na tłusty czwartek kiedy go włączymy jako pierwszy. Koledze weszło tylko na jednej karcie a na kolejnych nie da się wysłać lub wyskakuje komunikat nie ma takiego numeru.
 #1111636  autor: zielony71
 14 lut 2021, 19:00
Raczej nie chodzi o żadne 'kombinowane' ( co to niby znaczy) karty, tylko o numery, które nie mają konta w aplikacji mój Orange.
 #1111639  autor: Karlos20
 14 lut 2021, 19:30
forum_tg: No to super, że SMSy przeszły. Miłego korzystania, bo 5 dni szybko zlecą :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1111661  autor: forum_tg
 15 lut 2021, 06:05
moje numery "miały konta" w Mój Orane, ale jak napisałem wcześniej: na obu numerach brak zgód marketingowych. jednakże Karlos20 przyszedł z pomocą. ;)
 #1111663  autor: vkjcsakjvcjk
 15 lut 2021, 06:37
zielony71 pisze:
14 lut 2021, 19:00
Raczej nie chodzi o żadne 'kombinowane' ( co to niby znaczy) karty, tylko o numery, które nie mają konta w aplikacji mój Orange.
Nie mam żadnego numeru zarejestrowanego w aplikacji a bonus dostałem. Co to takiego kombinowane numery ? Masz na myśli te które Orange wciska wszelakimi możliwymi metodami by się przed konkurencją pochwalić ?
 #1111671  autor: asdaf
 15 lut 2021, 10:14
24bis24 pisze:
14 lut 2021, 19:16
działające usługi których nie widać, że są włączone :)
Jakie masz na myśli "usługi "?
Ps. Mam włączone "zgody marketingowe". Mam możliwość wykonywania połączeń na numery 0700 i 0800. Limit ustawiony na 35. Nie wiem co jeszcze może blokować wysyłanie smsa.
zielony71 pisze:Raczej nie chodzi o żadne 'kombinowane' ( co to niby znaczy) karty, tylko o numery, które nie mają konta w aplikacji mój Orange.
Można powiedzieć, że podstępem zostałem zmuszony do przejścia na NOWY MÓJ ORANGE (wersja desktopowa). Następnie zainstalowałem aplikację i wszystkie moje numery już tam były (nawet te które straciły ważność [choć sukcesywnie znikają]). Czy jest możliwość posiadania numeru nie podpiętego w aplikacji gdy sam Orange od razu prezentuje ci numery skojarzone z danym peselem?
Ps. Wieczorem udało mi się uruchomić bonus walentynkowy na drugim numerze ( i nawet nie pobrało opłaty za wysłanie SMS-a :) )
Ostatnio zmieniony 15 lut 2021, 17:33 przez asdaf, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1111675  autor: zielony71
 15 lut 2021, 11:16
No to już nie wiem. Po prostu u mnie wszystkie bonusy uruchomiłem bez problemu SMSami na wszystkich numerach widocznych w aplikacji mobilnej. Natomiast na numerze, którego w aplikacji nie mam (zarejestrowany na inną osobę) nie dało się uruchomić bonusa GB.
 #1111677  autor: vkjcsakjvcjk
 15 lut 2021, 12:52
Mam pytanko z tą rejestracją w aplikacji bo teraz jest niby 20GB na 2 m-ce, czy to jest na każdy numer zarejestrowany jednego peselu ? Tak pytam przy okazji bo ja jeszcze nie rejestrowałem ale jak czytam o tych powiązaniach to się zastanawiam jak to jest ?
 #1111693  autor: biala1991
 15 lut 2021, 20:57
asdaf pisze:
15 lut 2021, 10:14
Można powiedzieć, że podstępem zostałem zmuszony do przejścia na NOWY MÓJ ORANGE (wersja desktopowa). Następnie zainstalowałem aplikację i wszystkie moje numery już tam były (nawet te które straciły ważność [choć sukcesywnie znikają]). Czy jest możliwość posiadania numeru nie podpiętego w aplikacji gdy sam Orange od razu prezentuje ci numery skojarzone z danym peselem?
Jeśli ktoś ma starą wersję aplikacji to sam decyduje, który numer chce mieć podpięty :D ale jak widać nie to było powodem problemów z aktywacją pakietu walentynkowego, może nie ma żadnej prawidłowości
 #1113890  autor: Karlos20
 23 mar 2021, 13:09
R.Mandano: nie ma patentu. Gdyby pakiet nie zawierał MMSów i miał opcję kumulacji, jak te stare paczki sprzed 19.09.2019, problemu by nie było. Już same suche GB byłyby lepsze.
Flex potrafił dać 10GB na 30 dni, które mogły się skumulować z innymi Promo GB, ważnymi do 180 dni.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1115606  autor: Remington
 28 kwie 2021, 16:57
"8. W ramach transmisji danych w roamingu w Strefie 1 udostępniony jest pakiet 0,59 GB."

Świetna promocja, pakiet danych w UE za darmo to rzadkość w promocjach operatorów.
 #1115623  autor: lukjac
 29 kwie 2021, 01:30
posiadając nolimit+GB na kartę nie skorzystamy ani z promki środy z Orange (bo tylko dla abo) ani z promki Majówka (bo regulamin wyklucza);
dla nich to najlepiej pasuje jak klient nic nie doładowuje i jedzie na free RWK (obecnie płatne) i tylko odpala darmowe promocje? cóż, taka ich polityka

jakoś T-M jak odpala HF to daje dla wszystkich, można rzec że dają dla aktywnych i opłacająch klientów ale również dla tych co nic nie doładowują i nie segreguje niepotrzebnie klientów

u pomarańczowych masz na kartę, opłacasz cyklicznie pakiet NL+GB ale na promkę już się nie załapiesz bo wyklucza ciebie to, że już posiadasz NL, hmm
[wiem że promocje z samymi gigabajtami są wtedy również dla takich klientów no ale jakiś tam niesmak pozostaje, jak jechałem na free RWK to wszystkie promki mnie obejmowały a jak opłacam cykliczny pakiet NL+GB to jedno mnie omija a to drugie; mogliby zrobić że wtedy ta grupa klientów otrzymuje same GB, ale nie, najlepiej ich całkowicie wykluczyć]
  • Strona 2 z 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10