DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 6 z 10
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
 #1131150  autor: Remington
 11 maja 2022, 21:30
Orange akurat nie ma tu nic do rzeczy. Nawala albo Blue Media, albo weryfikacja 3D Secure, której nie powinno być po zapisaniu karty (niestety coś bywa nie tak i podobnie mam przy płatnościach na Amazonie, Google itp.). Wtedy w systemie bankowym faktycznie nie ma śladu.
 #1131159  autor: biala1991
 12 maja 2022, 07:25
Jeśli to Blue Media a nie Orange to znaczy, że karta będzie odrzucana na wszystkich stronach obsługiwanych przez BM. Jak przywrócić ją do życia w internecie?
 #1131160  autor: Remington
 12 maja 2022, 08:05
Płatność jednorazowa, którą potwierdza się w trakcie realizacji, wg mnie przejdzie bez problemu. Nieprawidłowości pojawiają się gdy płatność ma wykonać się bez naszego udziału.
 #1131412  autor: biala1991
 21 maja 2022, 07:38
Kończąc temat, karta nagle sama zaczęła działać, dzisiaj zrobiłam nią autodoładowanie na innym numerze, albo coś się odblokowało albo ta karta nie chce współpracować z poprzednim numerem, który jednak udało mi się doładować tylko inną kartą :)
 #1131814  autor: Karlos20
 01 cze 2022, 10:06
Fajna promocja dla posiadających już no-limity z MMSami. Na Dzień Dziecka.
Zasilamy konto poprzez Mój Orange lub na stronie doladowania.orange.pl kwotą 30 zł i więcej, a dostajemy przedłużenie lub jako nowa usługa no-limity i 5 GB na 10 dni w bonusie.
Promocja trwa do 3 czerwca.
Nie polecam z niej skorzystać, gdy już mamy no-limity bez MMSów, szczególnie w wersji cyklicznej, grozi to zmigrowaniem do no-limitu w wersji jednorazowej i dodaniem MMSów, a przedłużenie środków będzie możliwe dokupując tylko no-limity z MMSami.

Regulamin: https://dokumenty.orange.pl/bw/dokument ... 1647102849

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1131829  autor: R.Mandano
 01 cze 2022, 13:04
Karlos20 pisze:
01 cze 2022, 10:06
Fajna promocja dla posiadających już no-limity z MMSami. Na Dzień Dziecka.
Zasilamy konto poprzez Mój Orange lub na stronie doladowania.orange.pl kwotą 30 zł i więcej ...
widać GALOPUJĄCĄ inflację w bonusach od ORANGE - do tej pory takie prezenty były za cenę jednego SMS.
:lol:
 #1131838  autor: Karlos20
 01 cze 2022, 15:27
R.Mandano: masz też 25 GB co miesiąc przy zasileniu za 5 zł / mies. Szczegóły w poprzednich postach.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1131847  autor: gstwek
 01 cze 2022, 16:59
Karlos20 pisze:
01 cze 2022, 10:06
Fajna promocja dla posiadających już no-limity z MMSami. Na Dzień Dziecka.
Zasilamy konto poprzez Mój Orange lub na stronie doladowania.orange.pl kwotą 30 zł i więcej, a dostajemy przedłużenie lub jako nowa usługa no-limity i 5 GB na 10 dni w bonusie.
Promocja trwa do 3 czerwca.
Nie polecam z niej skorzystać, gdy już mamy no-limity bez MMSów, szczególnie w wersji cyklicznej, grozi to zmigrowaniem do no-limitu w wersji jednorazowej i dodaniem MMSów, a przedłużenie środków będzie możliwe dokupując tylko no-limity z MMSami.

Regulamin: https://dokumenty.orange.pl/bw/dokument ... 1647102849
Czy przypadkiem w tej promocji nie jest inaczej dla tym bez MMS?
pkt 3 regulaminu:

3. Jeśli klient w momencie doładowania posiada aktywną usługę „Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + pakiet GB” lub „Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu do wszystkich + pakiet GB” to do jego obecnego pakietu zostanie
dodane 5 GB i ważność usługi będzie przedłużona o 10 dni.

Kontynuując, jeżeli ktoś z nolimit bez MMS potrzebuje zasilić konto kwotą 50 zł, to z automatu zostanie przeniesiony do nolimit z MMS - nie wydaje mi się :)
 #1131852  autor: Karlos20
 01 cze 2022, 17:32
gstwek: Tu bym uważał, gdyż jeśli powyżej operator przyznaje usługę "Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu + 5 GB" na 10 dni, a masz aktywną usługę "Rozmowy i SMSy do wszystkich bez limitu + GB", okaże się, że otrzymasz te MMSy bez limitu i wydłużenie ważności środków z NL o 10 dni, ale stracisz usługę cykliczną (nie dotyczy obecnie aktywnej opcji z MMSami) i stracisz dodatkowo możliwość wydłużenia uzyskanych środków starym sposobem (pakiety bez MMS).

Sam mam no-limity bez MMSów + GB co 7 dni za 7 zł i w życiu nie chciałbym tego stracić tą promocją. Uważałbym.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1132661  autor: kazik20
 21 cze 2022, 15:31
Wakacyjna akcja 2022. Od wczoraj już mam źródło, ale teraz ujawniam.

„Rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu do wszystkich + pakiet 5 GB” na 5 pełnych dni :)
Jak zwykle sms WAKACJE pod numer 364 (bezpłatny) w dniach 22 –26 czerwca

REG:
https://dokumenty.orange.pl/bw/dokument ... 4fb55c3674

Jak zwykle ostrzeżenia Karlosa dla takiej darmówki są aktualne. Czyli GB z doładowań idą najpierw oraz oferta kłuci się z Nolimit bez MMS

P.S.
Rozumiem Karlos, że to nie trafia na konto promocyjne GB tylko konto Internet typowe dla NoLimit? Na to samo wpada pakiet elastyczny? Hmm, czyli nici z przedłużenia bonusa 100GB za zalogowanie w MO.
 #1132670  autor: Karlos20
 21 cze 2022, 20:51
kazik20: Zgadza się. Bez zmian.
Tak, GB z promki idą do salda GB z no-limitami. Z promki skorzystają tak naprawdę osoby, które mają no-limity z MMS w opcji jednorazowej, np. pakiet roczny za 360 - dzięki tej opcji operator dokłada 5 GB i wydłuży ważność NL+GB o dodatkowe 5 dni.
Osoby, które mają NL+GB z MMS w wersji cyklicznej po włączeniu promki OPÓŹNIĄ odnowienie usługi cyklicznej o 5 dni.
Ponownie ostrzegam i przypominam: włączenie promki w starych wersjach NL bez MMS spowoduje zmigrowanie wykupionych środków do wersji z MMS i dołoży o te 5 dni ważność środków (przy dotychczas włączonej opcji cyklicznej - jest zamieniana na opcję nieodnawialną pozbawiając się funkcji +1GB extra za każde odnowienie), bez możliwości przedłużenia tych środków poprzez włączenie starego no-limitu - zadziała tylko ten nowy, który kumuluje GB i ich ważność.

100 GB za zalogowanie w MO wydłużysz o dodatkowe 31 dni komendą AKT31 na 811 (9 zł).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1135369  autor: Karlos20
 30 sie 2022, 22:09
Przypominam o ogromnym minusie aktywowania takiej promocji, przy posiadaniu starej, korzystniejszej wersji no-limitów.
W sytuacji, gdy Abonent ma włączoną usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w dowolnej wersji i zleci włączenie Promocji, pozostałe dni ważności oraz gigabajty z usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” zostaną przeniesione na nową usługę a obecna zostanie wyłączona.
Opcja łączy się z nowymi no-limitami. Przedłuża ich ważność o 5 dni. Przy aktywnej opcji cyklicznej, jej aktywacja opóźnia jej odnowienie o 5 dni.
Łączy się z akcją 1200 GB.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1135375  autor: neotele
 31 sie 2022, 08:19
Dla posiadaczy promocyjnych GB to też wielka lipa i pułapka, oznaczająca w skrócie: chcesz skorzystać z tych 5GB przez 5 dni, to wyczyścimy Ci najpierw twoje skumulowane promocyjne GB, a po 5 dniach, gdy już nie będziesz miał GB, to zrób kolejne doładowanie.
14. Jeśli Klient posiada bonusowe gigabajty z usługi „Internet za darmo” lub z bonusu na start po aktywacji startera, to będą one wykorzystywane przed pakietem gigabajtów z Promocji.
 #1135376  autor: Karlos20
 31 sie 2022, 08:54
neotele: wiadomo o tym już od dawna, że GB z no-limitów schodzą jako ostatnie, na szczęście są opcje, aby ich nie stracić.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1135386  autor: Karlos20
 31 sie 2022, 11:26
babciagienia1p:
1) Promka nie narusza ważności konta złotówek. Chyba, że ich ważność jest krótsza niż 6 dni, to o tyle max przedłuży okres aktywny.
2) Spełnia w 100%. Sama wysłanie SMSa aktywującego to wykonanie ruchu, pomimo, że SMS na 364 jest darmowy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1135459  autor: kazik20
 01 wrz 2022, 00:25
U mnie jak zawsze na te okazyjne cele pozysku darmowych GB idą w ruch tylko rezerwowe, puste, ale aktywne karty. A i starych, nieco zapomnianych znajomych można trochę przegadać przy okazji NL.
 #1135583  autor: R.Mandano
 03 wrz 2022, 15:57
Jeśli nie mam na koncie złotówek ani darmowych minut - ale mam darmowe GB - to jestem w okresie aktywnym czy nie :?:
 #1135638  autor: kazik20
 04 wrz 2022, 21:17
Niekoniecznie, bo niektóre GB mogą istnieć w okresie pasywnym jak i być nabywane w tymże.
Aktywne wychodzące muszą być. Czyli że możesz dzwonić jeszcze przynajmniej do dziś.
Wbijasz kod *124*# i ci poda co i jak ważne ze złotówek lub w MO wyświetlą jak sie zalogujesz.
  • Strona 6 z 10
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 10