DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1103483  autor: asdaf
 21 wrz 2020, 11:36
Dziś od TM 50zł na rozmowy, smsy, mmsy do wszystkich sieci za wysłanie smsa o treści KOMUNIKACJA pod 80405. Jest to konkurs ogłoszony na Facebooku. Ważność bonusu 3 pełne dni (teoria), po sprawdzeniu kodem - do 25.09.
Aby skorzystać z bonusu trzeba wyłączyć "Bez Limitu za 1zł" :)
 #1103489  autor: babcia77
 21 wrz 2020, 12:18
asdaf pisze:
21 wrz 2020, 11:36
Aby skorzystać z bonusu trzeba wyłączyć "Bez Limitu za 1zł" :)
Trzeba albo nie trzeba wyłączać. U mnie jest losowo. Na jednym z dwóch numerów przyznało a na drugim nie chciało i przyznało dopiero po wyłączeniu zadziałało. Karty z identyczną ofertą i bez żadnych połączeń/pobrań dziś nie robionych.
 #1103522  autor: macqmacq
 21 wrz 2020, 19:31
babcia77 pisze:
21 wrz 2020, 12:18
asdaf pisze:
21 wrz 2020, 11:36
Aby skorzystać z bonusu trzeba wyłączyć "Bez Limitu za 1zł" :)
Trzeba albo nie trzeba wyłączać. U mnie jest losowo. Na jednym z dwóch numerów przyznało a na drugim nie chciało i przyznało dopiero po wyłączeniu zadziałało. Karty z identyczną ofertą i bez żadnych połączeń/pobrań dziś nie robionych.
Ja dla weryfikacji wyłączyłem "Bez Limitu za 1zł" na jednym numerze i na podobnym zostawiłem tą usługę. Po wysłaniu SMS-a KOMUNIKACJA na obu numerach wpadło Extra 50 Złotówek. Więc wyłączanie "Bez Limitu za 1zł" jest chyba niekonieczne :mrgreen:
Zastanawia mnie natomiast zapis regulaminu o różnych bonusach? Kto i kiedy dostanie inne poza extra złotówkami? Regulamin dotyczy przecież dnia dzisiejszego! :?
 #1103526  autor: babciagienia1p
 21 wrz 2020, 20:36
@macqmacq - Dzięki za regulamin.
Na moich kartach nie musiałam dezaktywować 1,- zł. Na wszystkich wszedł bonus 50,- zł w formie ekstra złotówek. W starych taryfach tak samo. Innych bonusów, niestety, nie dostałam. Według T-Mobile bonus ma być niespodzianką...
 #1103528  autor: asdaf
 21 wrz 2020, 20:55

Ja dla weryfikacji wyłączyłem "Bez Limitu za 1zł" na jednym numerze i na podobnym zostawiłem tą usługę. Po wysłaniu SMS-a KOMUNIKACJA na obu numerach wpadło Extra 50 Złotówek. Więc wyłączanie "Bez Limitu za 1zł" jest chyba niekonieczne :mrgreen:
Ale mnie nie chodziło o możliwość włączenia bonusu tylko później o skorzystanie z niego. ;)
 #1103529  autor: unnameduser
 21 wrz 2020, 21:10
asdaf pisze:
21 wrz 2020, 11:36
Aby skorzystać z bonusu trzeba wyłączyć "Bez Limitu za 1zł" :)
A ile razy próbowałeś włączyć bonus? Byłby to nonsens, gdyby wystarczyło tylko raz.

LuiN pisze:Desktopowa wersja Telepolis to ostatnia rzecz na której się skupiamy.
 #1103541  autor: biala1991
 22 wrz 2020, 05:34
Jak napisał @asdaf, tu nie tyle chodzi o włączenie co o skorzystanie z bonusu, bo to nie to samo :D Podobna promocja (extra 100zł) była miesiąc temu i większość osób zgłaszało, że po "udanej" aktywacji promocyjne złotówki sobie wisiały nietknięte a środki szły albo z NL 1zł (pobierało złotówkę ) albo z konta głównego :)
 #1103580  autor: babciagienia1p
 22 wrz 2020, 17:25
U mnie nie schodzą. W starych taryfach najpierw schodzą minuty i SMS-y z różnych pakietów, które są tam uruchomione. We Frii z konta głównego.
Pewnie w T-Mobile mają świadomość, że to jakiś błąd systemu ekstra złotówek i dlatego testują na Facebooku, na małych próbkach, żeby znaleźć przyczynę. A może to ich klasyczny bardak...
 #1103581  autor: biala1991
 22 wrz 2020, 18:05
U mnie na numerze z wyłączonym BL za 1zł (goła taryfa) extra złotówki schodzą prawidłowo, na drugim mam pakiet minut do wszystkich i tam złotówki są zamrożone, dokładnie tak samo było przy poprzedniej promocji. Pewnie gdybym wyłączyła minuty do wszystkich to na tym numerze extra złotówki też by ruszyły ale nie po to wykupiłam pakiet, żeby się go pozbyć :)
 #1103606  autor: biala1991
 23 wrz 2020, 08:01
Jeszcze jedno, na numerach z przyznanym bonusem (zarówno na tym, na którym extra złotówki schodzą jak i na tym drugim) Miboa pokazuje błąd. Ma to związek z tą promocją a nie awarią, bo na numerach bez 100zł Miboa działa normalnie (o ile można tak powiedzieć o systemie TM :) )
To samo było miesiąc temu, do czasu upływu terminu ważności extra złotówek nie było dostępu do Miboa na tych numerach więc raczej nie liczyłabym, że TM coś tam testuje i zamierza naprawić :)
 #1103703  autor: biala1991
 24 wrz 2020, 10:10
Wracając do numeru z włączonym pakietem minut, na którym bonus nie działa, pytanie za 100pkt :) czy to błąd w kolejności wykorzystania i po wyczerpaniu wszystkich minut z pakietu przyczyna błędu zniknie (wtedy złotówki zaczną schodzić) czy to jakaś blokada systemowa na tym numerze a więc nawet po wykorzystaniu wszystkich minut z pakietu złotówki nie ruszą?
Jeśli to pierwsze to smsy powinny działać poprawnie i schodzić z extra złotówek. Sprawdzał ktoś? Ja mam na koncie ładną, okrągłą kwotę i szkoda mi jej zepsuć jakimiś groszami za sms :D
 #1103808  autor: achromski
 26 wrz 2020, 00:08
Na moich numerach, złotówki z tejże 50, zaczęły się kurczyć po wyłączeniu "Masz złotówkę, masz no limit".
Wcześniej komunikat o braku środków na wykonanie połączenia. SMS po prostu wisiały.

Pozdrawiam, Alek.