DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1102735  autor: macqmacq
 08 wrz 2020, 16:50
boggio pisze:
08 wrz 2020, 09:24
marcz123456 pisze:
06 wrz 2020, 22:24
Jutro pewnie kolejny kod za gole których nie będzie i jest jeszcze ten kod do 8 września.
Ciekawe czy net się sumuje.
Jaki jest kod do 8 września?
Chodzi tutaj o pakiet "SZKOLA" - ważny do dzisiaj, ale na jego włączenie był czas do 6.09
https://dokumenty.orange.pl/bw//20155/0 ... 7a2cb8b4a9
 #1104338  autor: Karlos20
 07 paź 2020, 19:08
A czasem dziś nie ma meczu z Finlandią? Jeśli tak to GB pojawią się późnym wieczorem. Bądźcie czujni :D

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1104354  autor: Karlos20
 08 paź 2020, 05:38
WYGRANA na 233 (koszt 20 gr w Orange, we Flex kod wpisujemy w aplikacji, bez wysyłania SMSa).
5GB ważne 3 dni. Możliwość włączenia: do godz. 23 w dniu 08-10-2020.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1104379  autor: mumiok
 08 paź 2020, 18:52
ale ze mnie dzban, włączyłem ten bonus wczoraj przed północą zamiast po, czyli już jeden dzień w plecy no ale pewnie jeszcze będą promocje bo taki terminarz przed Polską (chyba, że odwołają bo epidemia)

Liga Narodów: Polska - Włochy, 11 października (20:45)
Liga Narodów: Polska - Bośnia i Hercegowina, 14 października, (20:45)
Mecz towarzyski: Polska - Ukraina, 11 listopada, (20:45)
Liga Narodów: Włochy - Polska, 15 listopada, (20:45)
Liga Narodów: Polska - Holandia, 18 listopada, (20:45)
 #1104539  autor: mumiok
 11 paź 2020, 22:45
promocyjne 14 GB za 20 gr

częstujta się!
Za nami weekend pełen sportowych emocji. Chociaż dzisiejszy mecz reprezentacji Polski z Włochami zakończył się wynikiem 0:0, mamy co świętować. Wczoraj nasza reprezentantka Iga Świątek odniosła historyczne zwycięstwo w Wielkim Szlemie, wygrywając w sumie 14 setów. 🙌 Brawo! Z tej okazji otrzymujecie od nas 14 GB. Wystarczy wysłać SMS-a o treści SUKCES pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego, max 0,20zł). Jeśli jesteś użytkownikiem Flexa, zgarnij dodatkowe GB, wpisując SUKCES w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”. 🙌 Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji tego posta. Promocyjne GB ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko w kraju.
 #1104793  autor: Karlos20
 14 paź 2020, 22:59
Brawo Polacy! 🙌. Nasza reprezentacja pokonała Bośnię i Hercegowinę kończąc mecz wynikiem 3:0 ⚽ ⚽ ⚽ Na dodatek jesteśmy liderem grupy, więc dokładamy 1 GB! Dlatego uczcijmy wspólnie zwycięstwo 4 GB internetu! 🎉🎉🎉 Aby je zdobyć wystarczy wysłać SMS-a o treści LIDER pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego, max 0,20zł). Jeśli jesteś użytkownikiem Flexa, zgarnij dodatkowe GB, wpisując LIDER w apce, w zakładce „Kody promocyjne”. 🙌 Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji tego posta. Promocyjne GB ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko w kraju
Dzięki temu, że wbicie ten kod za godzinę od momentu umieszczenia tego kodu, a mieliście jeszcze niewykorzystane 14GB z niedzielnego-poniedziałkowego bonusu, wydłużycie ważność bonusu aż do niedzieli, 18-10-2020.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1106450  autor: Karlos20
 11 lis 2020, 23:04
Wiwat Polacy! Dzisiaj nasza reprezentacja pokonała Ukrainę w meczu towarzyskim, zdobywając 2 bramki. ⚽ ⚽ Z tej okazji dostajecie od nas 2 GB internetu. Wystarczy wysłać SMS-a o treści WIWAT pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego, max 0,20zł). Jeśli jesteś użytkownikiem Flexa, zgarnij dodatkowe GB, wpisując WIWAT w apce, w zakładce „Kody promocyjne”. 🙌 Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji tego posta. Promocyjne GB ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko w kraju.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1114035  autor: Karlos20
 25 mar 2021, 23:18
Mamy remis to operator sypnął konkretnie :)
Kibicujemy Biało-Czerwonym 🙌. Dzisiaj Polacy w meczu eliminacyjnym MŚ zremisowali 3:3 z Węgrami. ⚽ ⚽ ⚽ A Ty możesz dostać tyle gigabajtów internetu ile padło bramek w meczu. 😉 Wystarczy wysłać SMS-a o treści COZAMECZ pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego, max 0,20zł). Jeśli jesteś użytkownikiem Flexa, zgarnij dodatkowe 6 GB, wpisując COZAMECZ w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”. 😄 Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji tego posta. Promocyjne 6 GB ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko w kraju.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1114200  autor: Karlos20
 28 mar 2021, 23:10
Cześć!
Tym razem wysyłamy TRZYZERO na 233 (max 0,20zł) i dostajemy 3GB na 3 dni.
Jeśli jesteś użytkownikiem Flexa, zgarnij dodatkowe 3 GB, wpisując TRZYZERO w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”. 😄 Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji tego kodu.

Kolejny, ostatni kod w tym rozdaniu "GB za gole" pojawi się po godz. 23 w środę, 31/03.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1114202  autor: mumiok
 28 mar 2021, 23:21
trochę bez sensu, że te GB się pokrywają, są ważne 3 dni i spoko ale dzisiaj już nie ma sensu aktywować bo zostało 40 min z całego dnia więc pewnie dużo osób aktywuje to jutro a ja jeszcze jutro mam pakiet z pozostałego meczu gdzie dawali 6 GB
 #1114203  autor: Karlos20
 28 mar 2021, 23:29
mumiok: jeśli poprzedni kod był włączony 26 marca, to środki są ważne do 29go. 29go wysyłamy kod, aby niewykorzystane GB zostały przedłużone do 1go kwietnia. Ostatni kod wbijamy 1go, aby GB ostatecznie były ważne do niedzieli wielkanocnej, 4go kwietnia. Jeśli posiadamy inną taryfę niż OFNK, zasilając konto za minimum 25 zł w aplikacji Mój Orange na telefonie lub poprzez stronę www, dostajemy kolejne 5GB, które będą ważne 14 dni i połączą się z GB za gole.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1114257  autor: mumiok
 29 mar 2021, 20:20
no a jak ja napisałem? dzisiaj mam jeszcze 6 GB z piątku i muszę aktywować ten nowy 3 GB zatem dzisiaj mi już dzień ucieknie bo 2 pakiety nakładają się w jednym dniu, dzisiaj muszę wbić kod z wczoraj bo jest ważny 24 godziny, bez sensu trochę bo tracimy jeden dzień pakietu poprzez to, że dwa pakiety się pokrywają a włączenie wczoraj pakietu 30 min przed północą również jest bez sensu bo korzystamy z niego tylko 30 min
 #1114262  autor: Karlos20
 29 mar 2021, 21:15
mumiok: nie znasz sprytu operatora.... Masz już teraz aktywować pakiet, inaczej przepadnie. Tym bardziej, że SMS jest płatny poza pakietami no limit i poza abonamentem. To zachęta, żeby kupić płatny pakiet.
We Flexie jest fajniej, gdyż jeśli saldo Promo GB jest ważne do 180 dni, to te bonusy nie wpływają na ich ważność, a liczba GB rośnie. GB za Gole świetnie łączą się z promocjami Flexa, tym bardziej, że jeszcze niedawno rozdawali 10GB ekstra.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1114424  autor: Karlos20
 31 mar 2021, 22:46
Cześć!
Tym razem Polakom się nie udało i przegrali z Anglią, ale wysyłamy TEATIME na 233 (max 0,20zł) i dostajemy 1GB na 3 dni.
Jeśli jesteś użytkownikiem Flexa, zgarnij dodatkowy 1 GB, wpisując TEATIME w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”. 😄 Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole. Aktywacji można dokonać w ciągu 24 godz. od publikacji tego kodu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1114549  autor: mumiok
 02 kwie 2021, 15:15
dziwna sprawa ale w Mój Orange pokazuje, że mam 7,68 GB ważne 2 dni

wczoraj dostałem SMS, że pakiet za Andorę wygasa 1 kwietnia o 23:59, aktywowałem wczoraj 1 GB za Anglię i nie wiem skąd się te 7,68 GB wzięło i teraz nie wiem czy jak przekroczę 1 GB bonusowy to mi weźmie środki z konta

żadnych innych bonusów nie miałem aktywowanych, tylko za te mecze reprezentacji