DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1098320  autor: abrams
 28 cze 2020, 13:06
asdaf: "bo orange nie chce się napisać jednego zdania czy jest lejek. A może to działanie celowe?"
Myślę, że działanie celowe i ukierunkowane na skorzystanie z płatnego SMS. Zapis z regulaminu (jedyny, jak sprawdzić):
"10. Ważność środków wynikających z Promocji można sprawdzić wysyłając SMS-a o treści ILE pod numer 630 (SMS płatny wg cennika posiadanego planu taryfowego)"

jamto02: "założenie konta w Orange to maskara.....myślałem, ze wreszcie skończą się te szopki ale gdzie tam.....konsultantka kiedyś dała mi do zrozumienia że ich www to koszmar"
Nie korzystam z apki a konto Orange założyłem przez www, już dawno i jest w miarę znośnie, jest przynajmniej aktualizowane w odróżnieniu od www TM, które zatrzymało się na 2015 r (totalna zlewka) i po prostu wiele opcji nie (przestało) działa, cała para na apki i to niezbyt uczciwe jak np. piątkowe promki z GB, bo jednak 20% to klasyki-nie apkowcy, najlepiej z www ma Play ale tez wyrzucił możliwość składnia reklamacji z www i tylko przez apkę lub tel.
 #1098505  autor: abrams
 01 lip 2020, 19:52
No więc jest ograniczenie transferu i nie zjada złotówek. Poniżej sekwencja SMS jakie otrzymałem pod koniec używania 5GB Wakacji

Dzis o 23:59 konczy sie waznosc uslugi Rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich + pakiet GB. Odpisz AKT3 na ten SMS aby ponownie wlaczyc usluge z pakietem 1GB na 3 dni za 3 zl (+koszt SMS). Wiecej na orange.pl

Czyli sprawdza się, do wykorzystania: dzień włączenia+5dni

Uwaga! Pozostalo Ci 2.54 MB w ramach pakietu danych w usludze Rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich + pakiet GB. Usluga i pakiet sa wazne do 01.07.2020. Po wykorzystaniu srodkow z pakietu predkosc transferu moze zostac ograniczona. Dodaj 5GB do pakietu danych. Odpisz PAKIET na ten SMS (koszt 5 zl + SMS w Orange). Wiecej na orange.pl

A przed powyższym były jeszcze dwa identyczne gdy zostało 99.61 MB i 30.57 MB

Pakiet danych w ramach uslugi Rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich + pakiet GB zostal wykorzystany. Predkosc transferu mogla zostala ograniczona. Polecamy dodatkowy pakiet 5GB za 5zl wazny do 01.07.2020. Aby wlaczyc odpisz PAKIET na ten SMS (koszt SMS-a wg cennika). Wiecej na orange.pl

No i skutecznie przycięli transfer
 #1098506  autor: Karlos20
 01 lip 2020, 20:11
...a się upieraliście, że promocja nie ma lejka... :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1098562  autor: tele2017
 02 lip 2020, 13:54
PLAY hojnie sypnęło gigabajtami na wakacje, a w Orange "promocyjne wakacje" kończą się 5 lipca ;)
Dali by też coś za darmochę. Choćby symbolicznego.
Za doładowania już zgarnęło się nieco, ale zgodnie z nazwą taryfy za FREE-ko tez by sie przygarnęło.
 #1098569  autor: abrams
 02 lip 2020, 15:24
tele2017 pisze:
02 lip 2020, 13:54
PLAY hojnie sypnęło gigabajtami na wakacje, a w Orange "promocyjne wakacje" kończą się 5 lipca ;)
Ale w przypadku Orange, 5GB/6dni zadziało i działało bez problemu a z hojnością Playa niestety są problemy :evil:
viewtopic.php?f=76&t=130536&p=1098540#p1098540