DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1095965  autor: babciagienia1p
 25 maja 2020, 11:56
Chyba nowa promocja w TM. Po wysłaniu SMS-a MINUTY na numer 80401 można dostać 1000 minut na stacjonarne i komórkowe w kraju ważne nominalnie 3 dni. W rzeczywistości, chyba +4 dni, bo po sprawdzeniu kodem *103*20# wraca komunikat, że pakiet jest ważny do 29 maja.
Regulaminu nie znalazłam. Możliwość uruchomienia pakietu - do 27 maja.
 #1096105  autor: babciagienia1p
 27 maja 2020, 11:02
TomekErek pisze:
27 maja 2020, 09:51
Aktywowalem sobie wlasnie chwile temu ten pakiet i pod kodem 103*20# mam info, ze pakiet wazny jest do dnia 31-05-2020
To czyli w sobote 30.05.2020 godz 23:59 jeszcze te minuty beda wazne a w niedziele 31.05.2020 o godz. 00:01 przepadna, tak?

Według dotychczasowej praktyki, z komunikatów USSD, powinny być ważne do 23:59:59 z niedzieli na poniedziałek 31.05/01.06, ale w T-Mobile niczego nie można być pewnym na 100%.
 #1096118  autor: macqmacq
 27 maja 2020, 16:55
Dziwne te terminy ważności, bo po aktywacji promocji w dniu dzisiejszym 27 maja:
1/ po wysłaniu SMS-a przychodzi zwrotna informacja, że pakiet jest ważny do 31 maja,
2/ po wpisaniu kodu *103*20# przychodzi zwrotna informacja, że pakiet jest ważny do 31 maja,
3/ w aplikacji jest informacja, że pakiet jest ważny do 31 maja,
4/ po zalogowaniu w moim t-mobile na www również jest informacja, że pakiet jest ważny do 31 maja.
Z powyższego wynika, że pakiet jest 4-dniowy, ale... :?:
Ot całe timobajl :lol:
 #1096150  autor: babciagienia1p
 28 maja 2020, 01:30
Zazwyczaj T-Mobile nie uwzględnia dnia aktywacji jako pełnego, ale w tym przypadku z komunikatów wynikałoby, że pakiet będzie ważny +4 pełne dni, a nie +3 pełne jak wynika z regulaminu.
Okaże się 29 maja rano, bo mam jeden pakiet aktywowany 25 maja. W tym momencie działa.
 #1106992  autor: biala1991
 21 lis 2020, 07:44
A ja uprzejmie donoszę, że jeśli pakiet 1000min nie działa na numerze z aktywnym NL za 1zł to już nie trzeba składać reklamacji, bo.. w regulaminie jest zastrzeżenie:
7.4. W przypadku, gdy jednocześnie korzystasz z innych ofert, w ramach których oferujemy Ci rozmowy bez limitu, będziesz mógł skorzystać z niniejszych warunków promocyjnych dopiero po wyłączeniu takiej oferty.


Pakiety promocyjne (extra złotówki) pojawiają się dosyć regularnie, problemy z zamrożeniem tych pakietów są od zawsze i nagle różowi postanawiają to "naprawić" modyfikując regulamin :) Czyżby reklamacji było tak dużo? A podobno w obecnych czasach z pakietów minut nikt już nie korzysta :)
Ja akurat nie reklamowałam chociaż u mnie pakiety promocyjne notorycznie nie działają na numerze z aktywnym pakietem minut do wszystkich i NL w sieci. Ciekawe czy nowy zapis dotyczy również NL-u sieciowego (Darmowe rozmowy i smsy w TM)? :)
 #1106998  autor: babciagienia1p
 21 lis 2020, 11:42
biala1991 pisze:
21 lis 2020, 07:44

Ja akurat nie reklamowałam chociaż u mnie pakiety promocyjne notorycznie nie działają na numerze z aktywnym pakietem minut do wszystkich i NL w sieci. Ciekawe czy nowy zapis dotyczy również NL-u sieciowego (Darmowe rozmowy i smsy w TM)? :)

Pewnie reklamacji nie było dużo. Zresztą i tak nie potrafiliby tego naprawić. Reklamowałam raz. Właśnie minuty na Dzień Mamy, ale to było bez sensu, bo miałam wrażenie, że nie rozumieją o co chodzi. Bardziej prawdopodobne, że ktoś czytający nasze informacje o testach różnych minut, SMS-ów i ekstra złotówek w końcu zlitował się i zastosował najprostsze rozwiązanie rodem z sowieckiego pociągu...
Co do DR-ów - jeśli przy włączonych DR-ach dzwoni się poza sieć, wtedy zmniejsza się pakiet minut dla życzliwych (wcześniej ekstra złotówek). Jeśli dodatkowo jest włączony pakiet minut do wszystkich, wtedy promocja nie działa.
 #1107005  autor: biala1991
 21 lis 2020, 14:51
Skoro reklamacji nie było dużo to dziwne, że TM zawracał sobie głowę i wprowadził do regulaminu zmianę, która zalegalizowała niedziałanie pakietu promocyjnego przy aktywnej "złotówce" :)

babciagienia1p pisze:
21 lis 2020, 11:42
Co do DR-ów - jeśli przy włączonych DR-ach dzwoni się poza sieć, wtedy zmniejsza się pakiet minut dla życzliwych (wcześniej ekstra złotówek). Jeśli dodatkowo jest włączony pakiet minut do wszystkich, wtedy promocja nie działa.
To wszystko prawda, mnie bardziej chodziło o samą kwestię czy Darmowe nielimitowane rozmowy w sieci można podciągnąć pod NL? Bo jeśli tak to niedziałanie pakietu promocyjnego w przypadku jednoczesnego posiadania DR i pakietu minut do wszystkich nie łamie regulaminu, pomimo że obie wiemy, że prawdziwym powodem blokady w tym przypadku wcale nie są Nielimitowane rozmowy w sieci tylko pakiet minut do wszystkich. Jakiś kreatywny konsul mógłby wykorzystać ten argument do odrzucenia reklamacji.. której i tak nie złożę :D