DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1092252  autor: Karlos20
 25 mar 2020, 11:48
Pewnie dla nowych klientów pakiet warty 2x po 80 zł z paczką 100GB. A co dla obecnych klientów? Video Pass (aktywacja na 14 dni) się skończy 31 marca.
Widać, że Orange w tym czasie chce bardzo podkreślić zalety Flexa - bo nie ma dodatkowych formalności i jest obsługiwalny tylko w aplikacji + eSIM.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1092253  autor: piotrzet
 25 mar 2020, 11:51
Zobaczymy co będzie jak podadzą szczegóły. Teraz to gdybanie i nic więcej.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1092255  autor: iphoneski
 25 mar 2020, 12:04
@Karlos20 A co byś chciał dla obecnych użytkowników? Przecież oni już są w tej sieci, więc nie trzeba ich niczym zachęcać bo lepszej oferty na rynku i tak nie ma.
 #1092258  autor: Karlos20
 25 mar 2020, 12:42
iphoneski: lojalnych trzeba doceniać. Poza tym ja nic nie mam do ofert dla nowych, ale jak już chcą więcej dać neta to dla wszystkich, wystarczy specjalny pakiet, np. 100GB za 30-40 zł albo mniejszy pakiet GB z lejkiem 1 mbps. Każdy mógłby z niego skorzystać.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1092261  autor: iphoneski
 25 mar 2020, 12:58
No mogliby dać, mi np mocno brakuje tego lejka po wykorzystaniu limitu. Co prawda nie przekroczyłem go, ale psychologiczny komfort jest większy gdy wiesz, że nawet jak przekroczysz to i tak będziesz mógł korzystać z neta. Ale skoro nie dają to trudno - tak jak wyżej napisałem i tak nie ma na co zmienić bo lepszej oferty w cenach Flex do tego z dobrą jakością sieci po prostu nie znajdziesz.
 #1092263  autor: Karlos20
 25 mar 2020, 13:06
Zgadzam się. Czekajmy na szczegóły promocji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥