DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1091962  autor: biala1991
 20 mar 2020, 06:08
2. Z niniejszej oferty może skorzystać abonent T-Mobile korzystający z taryfy T lub T data (zwany dalej "Abonentem"), który w okresie trwania promocji uzupełni w aplikacji Mój T-Mobile swój profil przez ustawienie tam adresu e-mail i hasła.

4. Bonus 7 GB zostanie przyznany w stosunku do głównego numeru objętego profilem, który spełnia warunek wskazany powyżej w pkt.2

Padłam :D myślałam, że w profilu trzeba uzupełnić nazwisko a tu chodzi o skrzynkę na spam :) Przecież większość klientów abo już udostępniła maila i to za free (faktura na e-mail). To uzupełnienie a raczej założenie profilu na maila to nie jest żaden warunek, to jest wygoda, żeby komfortowo korzystać z apki i nie logować się kodem sms tylko hasłem. Ja to dawno zrobiłam i bardzo sobie chwalę, tylko że teraz, w rozumieniu tej promocji mam już profil uzupełniony więc się nie kwalifikuję, pomimo tego pokazał mi się baner :)
TM usilnie pracuje na złą opinię o swoim systemie. Ludzie, którzy tak jak ja założyli profil na maila będą uzupełniać wszystkie dane (sugerując się info z banera) a i tak nie dostaną pakietu, bo to czego wymaga TM w promocji mają już uzupełnione. Będą przekonani, że spełnili warunki a operator się nie wywiązał :)
 #1092012  autor: biala1991
 21 mar 2020, 08:12
Dla tych co mają już "uzupełniony profil" :) tzn. konto założone na maila, rozwiązanie oczywiście jest, odpiąć numer i założyć nowy profil do 31.03.2020 (termin obowiązywania promocji). Założenie kolejnego profilu jest też konieczne, jeśli mamy na jednym koncie kilka numerów abo i na każdym chcemy otrzymać 7GB (zgodnie z regulaminem do pakietu uprawniony jest tylko nr główny).
Może być ciekawie jeśli numerem głównym jest nr prepaid, wtedy nawet jeśli mamy tylko jeden nr abo to się nie zakwalifikuje, bo jest podpięty jako drugi :)
U mnie poza "pełnym" profilem problem polega na tym, że numer, na którym bym chciała skorzystać z promocji jest właśnie numerem głównym. Odłączenie numeru podpiętego to prosta sprawa ale co będzie jeśli odłącze numer główny? Obawiam się, że wtedy cały "stary" profil się posypie i nie będę miała podglądu na pozostałe numery.
 #1092101  autor: biala1991
 22 mar 2020, 05:33
Nie wiem jak mogłam wcześniej tego nie zauważyć :D ale ikonka kosza przy numerze głównym jest niepodświetlona czyli tego numeru nie da się odłączyć od profilu, można tylko usuwać numery podpięte, numer główny po przypisaniu maila zostaje przyspawany, bo mail jest nieusuwalny. To jakiś żart? profil można założyć ale usunąć się nie da. Słowo kluczowe "założyć", po przypisaniu maila tak naprawdę zakładamy profil, co w przypadku numeru głównego jest czynnością nieodwracalną, pisanie o "uzupełnianiu profilu" wprowadza w błąd.
Mniejsza już o tą promocję, ale co w sytuacji gdy numer główny zmienia właściciela a do profilu są podpięte inne numery, które nadal należą do mnie? Wymyśliłam, że jeśli numer główny przypisany do jednego profilu spróbuję podpiąć do innego profilu to wtedy uwolnię go z tego pierwszego :) Odpięłam jeden z numerów i założyłam na niego nowy profil z mailem a potem znów próbowałam go podpiąć do starego profilu i lipa (sms nie przychodzi). Teraz mam numery rozbite na trzy profile :D
Dlatego uprzedzam, jeśli ktoś planuje założyć "na chwilę" profil dla każdego numeru, na którym chce odebrać pakiet to musi się liczyć z tym, że to nie będzie chwila tylko na stałe będzie miał numery na kilku profilach, bo po przypisaniu maila nie da się tych profili usunąć i zebrać numerów na jednym koncie :)
 #1092105  autor: piotrzet
 22 mar 2020, 09:46
Jak logujesz się normalnie przez numer telefonu i kod to te numery można dodawać i odpinać ile razy się chce, a tu taki bezsens?
Nie rozumiem co to za różnica między logowaniem hasłem SMS, a emailem, że się nie da tego zmienić.

https://www.speedtest.net/result/a/5504746145.png
 #1092126  autor: biala1991
 22 mar 2020, 13:37
Też uważałam, że to jest bez sensu i niemożliwe żeby to tak działało :) dlatego założyłam nowy profil w przekonaniu, że da się go usunąć okrężną drogą, wymuszając przepięcie numeru głównego do innego profilu. Niestety, po przypisaniu maila nr główny zostaje uziemiony, dlatego trzeba dobrze się zastanowić czy warto wchodzić w profil z mailem a jeśli już się zdecydujemy, to na którym numerze go założyć, bo zmienić się tego nie da :)
 #1092434  autor: biala1991
 29 mar 2020, 08:25
Sukces :D dzisiaj jeszcze raz spróbowałam podpiąć numer główny z jednego profilu pod inny profil, za pierwszym razem sms jak zwykle nie dotarł ale za drugim razem udało się :) A tydzień temu pomimo wielu prób żaden sms nie przychodził co skłoniło mnie do wniosku, że numeru głównego nie da się przepiąć. I częściowo to prawda, numeru głównego usunąć z profilu się nie da ale okazuje się, że jeden numer może być przypisany do dwóch profili równocześnie: na jednym mam go jako numer główny, na drugim jako numer podpięty.
Dobre rozwiązanie, na każdy numer można założyć niezależny profil i na każdym z tych profili można podpinać inne numery w dowolnej konfiguracji.
A więc jedyny problem to taki, że nie mogę brać udziału w promocji, bo po założeniu profilu na dany numer nie da się na ten sam numer założyć kolejnego profilu ale to już przeboleje :)

Reasumując jeśli ktoś ma profil założony na maila to na numerze głównym nie skorzysta, jeśli ma profil na kod sms może uzupełnić maila i powinien otrzymać pakiet na numerze głównym.
Jeśli ktoś chce skorzystać na numerze podpiętym to zakłada na niego profil z mailem tylko do odbioru bonusa a nadal używa starego profilu :)

macqmacq pisze:
25 mar 2020, 21:18
Ale do regulaminu się dokopać... :lol:
Wszystko masz podane na tacy :D