DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1094291  autor: biala1991
 02 maja 2020, 12:51
Niezależnie od daty uruchomienia pakiet jest ważny do końca miesiąca dlatego wcześniej uważałam, że pakiet od Plusa jest lepszy (ważny 30dni od aktywacji). Ostatecznie okazało się inaczej, Plus też przedłużył promocję ale późno o tym poinformował i 30.04 niepotrzebnie włączyłam plusowe 10GB a korzystniej by było poczekać z tym do 31.05 :)
 #1094294  autor: Karlos20
 02 maja 2020, 13:05
W Plusie nie ma opcji przedłużenia ważności środków promocyjnych. W Orange jest taka opcja, ale najlepiej środki przedłużyć pod koniec maja (tylko GB się skumulują), chyba, że szybciej zużyjemy ten pakiet, bo schodzi jako pierwszy przed innymi.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1094326  autor: neotele
 03 maja 2020, 03:25
Karlos20 pisze:
02 maja 2020, 12:39
neotele: po co te pytania? Tzw. starzy wyjadacze z Orange i nie tylko wiedzą o co chodzi.
Wyjadacze może i wiedzą, a ja właśnie zrobiłem fatalny błąd, sugerując się tym, żeby nie czekać z uruchomieniem tej promocji :(
Miałem 5 GB na majówkę i uruchomiłem 10GB (mój błąd, że nie doczytałem iż 10GB schodzi pierwsze). W rezultacie zjada mi 10GB i nie zdąży ruszyć 5GB, czyli tak jakby tych 5GB nie było.
Przestroga dla posiadających pakietu Majówka:
Nie słuchajcie się "wyjadaczy" i aktywujcie 10GB dopiero PO wykorzystaniu pakietu majówkowego !
 #1094328  autor: tele2017
 03 maja 2020, 10:00
6 dni (5dni pełnych plus do końca pierwszego) majówkowych 5GB dla Neta to tak krótki okres, że promo raczej pomijalna jeśli chodzi o atrakcyjność. Majówkowa No-limit rozmowy za to, to sporo bardziej zyskowna oferta. Moi staruszkowie się cieszą, że starych znajomych mogą wykańczać długimi rozmowami bez kosztowo.
 #1096243  autor: biala1991
 30 maja 2020, 05:47
I teraz mam dylemat, dla mnie Nju na dłuższą metę było nie do przyjęcia ze względu na ich pseudo Konto ważne po wieki. Migracja powrotna do Orange wymaga doładowania (trzeba mieć na koncie 20gr na smsa) więc wszystkie darmowe pakiety w Nju do tej pory były nieopłacalne.
W tej sytuacji nie ma do czego wracać, po wprowadzeniu "promocji" płatnego przedłużenia ważności w Orange nawet Konto ważne po wieki nie wygląda tak źle :D
 #1096255  autor: asdaf
 30 maja 2020, 10:02
Dawno temu miałem kartę Nju. Myślałem, że to będzie numer na poleżenie i poczekanie na jakieś promocje. Karta leżała w pudełeczku :) . Ja na spokojnie odliczyłem 183 dni i czekałem na okazəję. Dni mijały a promocja się nie trafiła. Gdy nadszedł 181 dzień od doładowania kartę włożyłem do telefonu i czekałem na sms z pytaniem czy nadal chcę korzystać z tego numeru. Niestety sms nie przyszedł ani tego dnia ani przez kilka kolejnych. Karty już nie doładowywałem zrażony brakiem promocji przez pół roku, zwłaszcza że po zakupie nowego startera są na nim dodatkowe GB. Później były inne sprawy i o numerze z Nju zapomniałem i nawet nie wiem kiedy został zablokowany. Takie są moje wspomnienia o Nju zobaczymy jak będzie tym razem.
 #1096261  autor: biala1991
 30 maja 2020, 11:35
A więc migracja do Nju to spisanie karty na straty, odebranie smsa na leżaku graniczy z cudem. Trochę żal, bo to karta z możliwością aktywacji korzystniejszych pakietów a póki co do maja przyszłego roku nie muszę się martwić o ważność.

Może Orange zechce się zrehabilitować za płatne RWK i rzuci jakieś GB na czerwiec? :)
 #1096292  autor: wum
 30 maja 2020, 16:59
biala1991 pisze:
30 maja 2020, 11:35
A więc migracja do Nju to spisanie karty na straty, odebranie smsa na leżaku graniczy z cudem.
Po co czekać na SMS? Po doładowaniu zaznacz w kalendarzu 188 dzień i wyślij sms na przedłużenie. Potem co 93 dni wysyłaj sms. SMS jest darmowy. Po przedłużeniu przychodzi właściwy sms.
 #1096305  autor: biala1991
 30 maja 2020, 19:26
Co trzy miesiące wkładać kartę do telefonu i wysyłać sms, średnio wygodne, zwłaszcza jak ma się trochę tych kart do ogarnięcia po różnych sieciach :)

macqmacq pisze:
30 maja 2020, 15:36
biala1991 pisze:
30 maja 2020, 11:35

Może Orange zechce się zrehabilitować za płatne RWK i rzuci jakieś GB na czerwiec? :)
Przecież póki co, nie ma się za co "zrehabilitować", bo darmowe RWK jeszcze istnieje :mrgreen:
Kwestia czasu. A komunikat będzie brzmiał mniej więcej tak:
W trosce o komfort klientów postanowiliśmy uprościć naszą ofertę i wycofać przestarzałą usługę RWK, która ma swój odpowiednik w nowej wersji :D
 #1096312  autor: asdaf
 30 maja 2020, 20:39
Osoby biorące udział w tej ankiecie to "cienkie bolki" :D
Edit. 7xx654465 mnie podszedł :) i muszę teraz napisać ile mam kart. Ale może wystarczy gdy podam zasób kart z TM - 24. Było więcej ale ponad połowę straciłem na eksperymenty i takie tam różne rzeczy. ;)