DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1094169  autor: tele2017
 01 maja 2020, 10:32
ale oficjalnego komunikatu jeszcze nie ma :roll:

To jednak nie pohamowało mnie przed wysłaniem na chybił trafił skoro bezpłatny sms i jest "Twoj pakiet danych zostal powiekszony o 10 GB. Pakiet wazny w kraju do 31.05.20" :D

Tak więc Grunwald dalej bumeluje i się oszczędza na przyszłe czasy. :wink:
 #1094243  autor: Karlos20
 01 maja 2020, 17:56
unnameduser: od dziś do końca maja, choć nie radzę czekać, bo później te 10GB trzeba by było przedłużyć bonusem 5GB z promocji doładowań na stronie " doladowania.orange.pl "

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1094264  autor: unnameduser
 01 maja 2020, 20:54
Karlos20 pisze:unnameduser: od dziś do końca maja, choć nie radzę czekać, bo później te 10GB trzeba by było przedłużyć bonusem 5GB z promocji doładowań na stronie " doladowania.orange.pl "
Czy można też w drugą stronę? Tzn. GB z promocji doładowań "przedłużyć" tymi 10 GB?
asdaf pisze:Pierwsze schodzi 10GB potem 5GB.
Dobrze wiedzieć :D :

LuiN pisze:Desktopowa wersja Telepolis to ostatnia rzecz na której się skupiamy.
 #1094269  autor: Karlos20
 01 maja 2020, 22:08
unnameduser: można przedłużyć, ale warto zasilać konto pod koniec maja i za minimum 25 zł - wtedy zyskamy 14 dni ważne środki z paczki 10GB + 5GB ze stronki doładowań - o ile promocji nie odwołają, wówczas możliwości przedłużenia przegródki GB nie będzie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1094272  autor: neotele
 02 maja 2020, 02:53
Karlos20 pisze:
01 maja 2020, 17:56
... nie radzę czekać, bo później te 10GB trzeba by było przedłużyć bonusem 5GB z promocji doładowań na stronie " doladowania.orange.pl "
Skąd masz te informacje? (Podaj, proszę źródło).
Co to znaczy " później"? (Podaj proszę datę).
 #1094281  autor: tele2017
 02 maja 2020, 10:50
No a czego tu nie rozumiesz? Niezależnie od dnia aktywacji data zakończenia jest 31 maja. Jak aktywujesz powiedzmy 29 to niewiele pokorzystasz i zostanie ci tylko opcja wydłużenia ważności przez stronę doladowania.orange.pl
https://biuroprasowe.orange.pl/blog/kol ... ow-orange/
https://doladowania.orange.pl/regulatio ... y_2019.pdf
Wszystko trafia na te samo konto promocyjne GB. Te majówkowe no-limit z innej promocji niestety już na inne.

To są triki od spryciarzy co siedzą w temacie oferty Orange od dawna. :wink:
Znamy wszystkie furtki, aby zyskać więcej niż zwyczajny szary pospolity karciarz.
 #1094285  autor: Karlos20
 02 maja 2020, 12:39
neotele: po co te pytania? Tzw. starzy wyjadacze z Orange i nie tylko wiedzą o co chodzi. Warto trzymać rękę na pulsie, bo promo jest niezłe, tym bardziej, że przegrodę promo GB można przedłużyć (obecnie jest to bez sensu, bo ważność pakietu przewyższa termin bonusu 14 dni po zasileniu 25 zł). Jesteśmy tu po to, żeby inna osoba, też mogła z tego skorzystać.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1094291  autor: biala1991
 02 maja 2020, 12:51
Niezależnie od daty uruchomienia pakiet jest ważny do końca miesiąca dlatego wcześniej uważałam, że pakiet od Plusa jest lepszy (ważny 30dni od aktywacji). Ostatecznie okazało się inaczej, Plus też przedłużył promocję ale późno o tym poinformował i 30.04 niepotrzebnie włączyłam plusowe 10GB a korzystniej by było poczekać z tym do 31.05 :)
 #1094294  autor: Karlos20
 02 maja 2020, 13:05
W Plusie nie ma opcji przedłużenia ważności środków promocyjnych. W Orange jest taka opcja, ale najlepiej środki przedłużyć pod koniec maja (tylko GB się skumulują), chyba, że szybciej zużyjemy ten pakiet, bo schodzi jako pierwszy przed innymi.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1094326  autor: neotele
 03 maja 2020, 03:25
Karlos20 pisze:
02 maja 2020, 12:39
neotele: po co te pytania? Tzw. starzy wyjadacze z Orange i nie tylko wiedzą o co chodzi.
Wyjadacze może i wiedzą, a ja właśnie zrobiłem fatalny błąd, sugerując się tym, żeby nie czekać z uruchomieniem tej promocji :(
Miałem 5 GB na majówkę i uruchomiłem 10GB (mój błąd, że nie doczytałem iż 10GB schodzi pierwsze). W rezultacie zjada mi 10GB i nie zdąży ruszyć 5GB, czyli tak jakby tych 5GB nie było.
Przestroga dla posiadających pakietu Majówka:
Nie słuchajcie się "wyjadaczy" i aktywujcie 10GB dopiero PO wykorzystaniu pakietu majówkowego !
 #1094328  autor: tele2017
 03 maja 2020, 10:00
6 dni (5dni pełnych plus do końca pierwszego) majówkowych 5GB dla Neta to tak krótki okres, że promo raczej pomijalna jeśli chodzi o atrakcyjność. Majówkowa No-limit rozmowy za to, to sporo bardziej zyskowna oferta. Moi staruszkowie się cieszą, że starych znajomych mogą wykańczać długimi rozmowami bez kosztowo.