DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 10 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
 #1087434  autor: darekka
 07 sty 2020, 14:25
Mój wpis dotyczył czasu od momentu jego wysłania nie zaś czasu przed-i tak trochę wcześniej się jeszcze dało.

Aczkolwiek przez 6 tygodni mamy darmowy i nielimitowany net więc super promocja i oby więcej takich ale marne szanse na powtórkę.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1087447  autor: babcia77
 07 sty 2020, 15:30
To jeszcze ciekawostka odnośnie NI. Skrótowo - na jednym z numerów z dwóch podpiętych do aplikacji włączyłem NI a na drugim nie. Dostałem potwierdzenie SMS-em Po 14 dniach dostałem SMS-y tylko na jeden numer . Po 2 tygodniach dostałem SMS-y tym razem na oba numery że skończył się NI. Akurat gdy chciałem go wykorzystać na drugim numerze. No to reklamacja poleciała. T-M włączył mi bez zapowiedzi NI kilka dni później - tak jakby uznali reklamację. A dziś na mail dostałem jej odrzucenie z takim uzasadnieniem:

"Wyjaśniam, że skorzystanie z oferty Nielimitowanego Internetu na Święta w T-Mobile odnotowaliśmy 10.12.2019, co wówczas potwierdziliśmy Panu SMS-em o następującej treści: „Dziekujemy za aktywacje uslugi w aplikacji Moj T-Mobile. Od dzisiaj do 24.12.2019 korzystasz z Nielimitowanego Internetu na Swieta w T-Mobile! Zarzadzaj swoimi uslugami w aplikacji: www.t-mobile.pl/aplikacja”.

Następnie 30.12.2019 odnotowaliśmy ponowne skorzystanie z oferty Nielimitowanego Internetu na Święta w T-Mobile, co również wówczas potwierdziliśmy SMS-em o treści: „Dziekujemy za aktywacje uslugi w aplikacji Moj T-Mobile. Od dzisiaj do 13.01.2020 korzystasz z Nielimitowanego Internetu na Swieta w T-Mobile! Zarzadzaj swoimi uslugami w aplikacji: www.t-mobile.pl/aplikacja”.

Biorąc pod uwagę powyższe nie mam podstaw do uznania Pana roszczeń za zasadne. Obecnie oferta jest aktywna. Zachęcam do korzystania."

Nie chce mi się już kopać z koniem że nie włączałem NI na dwóch numerach tylko na jednym i włączyli go kiedy im pasowało a nie wtedy kiedy chciałem oraz tego że nie dostałem powiadomienia o tym że mi go włączyli. Natomiast w odpowiedzi na reklamacje napisali że z promocji można było skorzystać wielokrotnie, Ciekawe jak. ;-)

Wygląda że niezły burdel w Archeo trwa... ;-)
 #1087488  autor: darekka
 07 sty 2020, 18:24
Nie żeby coś ale może masz zasyfioną aplikacje i te cuda są tego wynikiem-zalecam reinstalacje aplikacji oraz czyszczenie jej śmieci, bo u mnie żadnych takich problemów nie uświadczyłem.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1087569  autor: babcia77
 08 sty 2020, 15:05
darekka pisze:
07 sty 2020, 18:24
Nie żeby coś ale może masz zasyfioną aplikacje i te cuda są tego wynikiem-zalecam reinstalacje aplikacji oraz czyszczenie jej śmieci, bo u mnie żadnych takich problemów nie uświadczyłem.
Appkemam świeżo po instalacji. Na początku grudnia obie karty poleciały do innego telefonu i tabletu niż były dotychczas. Trza było przy zmianie pracy oddać telefon i router. Dokładnie 4 grudnia przekładałem karty i instalowałem od zera aplikacje urządzeniach więc to nie to. Jestem pewny że nie włączałem NI na drugiej karcie. 23 sprawdzałem że mogę na tym numerze włączyć. Jako że pierwszy numer kończył NI w nocy z 23 na 24 to chciałem 24 aktywować na drugiej karcie. A tu rano brak możliwości włączenia i SMS że na drugim numerze NI się skończył. Przejrzałem urządzenia - SMS o włączeniu NI był jeden tylko.
 #1088253  autor: darekka
 17 sty 2020, 22:05
Dzisiaj się żegnam z Nielimitowanym Internetem z tej promocji i cicho liczę na powtórkę.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1088721  autor: biala1991
 25 sty 2020, 07:34
Sory, że wstawiam tutaj ale sprawa dotyczy aplikacji a NI chyba już możemy uznać za zamknięty rozdział :)
Zauważyłam, że na numerach abo pojawiła się Blokada sms premium, którą wcześniej można było zarządzać tylko przez Mój TM na www albo poprzez kody. Dziwnie to wygląda, bo brakuje podstawowej blokady: Limitu usług premium 35zł, nie ma też blokady połączeń premium. Pytanie czy TM będzie to stopniowo wprowadzać czy zostanie tylko ta blokada sms premium.
W prepaid nadal żadna z blokad nie jest dostępna z poziomu apki.


Edit.
Z tym zarządzaniem blokadami w abo przez aplikację to może za dużo powiedziane, sprawdziłam ustawienia na www i okazuje się, że blokada sms premium widoczna w apce pokazuje się dlatego że smsy premium są zablokowane. W tej chwili w apce dostępna jest więc opcja wyłączenia blokady ale po wyłączeniu blokada wcale nie będzie widoczna czyli nie będzie można jej włączyć z poziomu apki, tak mam na innym numerze abo gdzie smsy premium nie są zablokowane.
A więc pewnie wcale nie chodzi o abo czy prepaid tylko to działa w jedną stronę, jeśli na numerze jest aktywna jakaś blokada to pokaże się w apce, żeby klient mógł ją wyłączyć i zapłacić większy rachunek :) Jeśli blokady masz nieaktywne a chcesz je włączyć, żeby uniknąć kosztów to apka takiej szansy nie daje i ich wcale nie pokazuje :)
  • Strona 10 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10