DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1084983  autor: Karlos20
 05 gru 2019, 14:07
Z jakiej taryfy możecie w ramach tego bonusu wyciągnąć dodatkowe benefity i wyciągnąć najwięcej bonusów?
Ja reaktywując kartę z taryfą Internet na Kartę 50, dostałem te 20 zł + 21,61GB na 2 miesiące. Za 50 zł kupiłem wydłużenie ważności tych 20 zł na rok + pierwsze 2GB z 12 pakietów, które będą przyznawane co miesiąc. No i gratisowe 2GB z apki Play24.
Aktualny stan to 20 zł do 04/12/2020 + 25,61GB do 03/02/2020 - GB będą przechodzić co miesiąc z powodu przyznawanych 2GB co miesiąc.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1084989  autor: lyncz8
 05 gru 2019, 14:44
daromar pisze:
05 gru 2019, 14:16
Ktoś doładowywał i może potwierdzić czy doładowanie przez google play przedłuża środki promocyjne? Bo pamiętam że jak doładowywałem wcześniej to doładowanie kartą podpiętą przez Gpay nie przedłużało ważności środków promocyjnych.
Podpięta karta z PKO BP od razu 40 zł na KG i 15% na konto promocyjne(+30 dni ważności, więc standardowo przedłuża). Po około 1 minucie na KG pojawiła się dodatkowa kwota 20 zł. Taryfa to Formuła Play na Kartę.
 #1085005  autor: bolek2004
 05 gru 2019, 17:31
No to jak chcę doładować formułę za 25zł to ile mi naliczą bonusu? 12 cz y13zł?
Pytanie czysto techniczne bo nie korzystam w telefonie z płatności. Rozumiem że przy takim doładowaniu konta żadne nfc w telefonie nie jest potrzebne? Wystarczy apka z dodaną kartą?
 #1085012  autor: jarekt
 05 gru 2019, 17:45
Tak, 12,50zł.
Pisząc "okrągłe" miałem na myśli, że np. w tym przypadku nie będzie to ani 12,49zł, ani 12,51zł, co nie byłoby takie oczywiste gdyby wszystkie obliczenia były robione na kwotach netto (bez VAT), a dopiero na samym końcu dodano by VAT i zaokrąglono do 1 grosza (jak to robią np. w T-Mobile) - wtedy z obliczeń mogłoby wyjść właśnie 12,49zł czy 12,51zł.
Z tym, że to w każdej chwili może się zmienić - wprowadzą jakąś aktualizację w systemach i już będą liczyć wg kwot netto i będą dla użytkowników końcowych szopki związane z tym 1 groszem (brakującym kiedy go potrzeba, i nadmiarowym kiedy akurat jest niepotrzebny).
 #1085023  autor: jarekt
 05 gru 2019, 21:01
Tak, w takich promocjach tak to zawsze działa - można wiele numerów doładować z jednego konta P24 i każdy numer łapie się na daną promocję. P24 to tylko techniczna metoda na wybór numeru na którym chcemy skorzystać z promocji i go doładować.

Ale wraz z każdą nową promocją trzeba to przetestować aby mieć 100% pewności, zwłaszcza jeśli regulamin - tak jak tym razem - nie jest w takiej kwestii w 100% jasny.
Ostatnio zmieniony 05 gru 2019, 21:08 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1085024  autor: bolek2004
 05 gru 2019, 21:06
Wiem że często w play jest tak że regulamin swoje, a życie swoje ale zastanowił mnie ten zapis w II pkt 2:
...i pierwszy raz dokonasz płatności w aplikacji Play24 z wykorzystaniem
Systemu Płatności Mobilnych Google Pay.
Na logikę to jak pierwszy raz dokonasz to już drugi raz się nie łapie, no ale zobaczymy, niech ktoś napisze jak przetestuje.
Czyli że z jednego telefonu można doładować tylko jeden numer.
 #1085025  autor: jarekt
 05 gru 2019, 21:12
To by było bez sensu w sumie i krzywdzące dla użytkowników, bo jednak sporo ludzi ma wszystkie numery zgromadzone na jednym koncie.

Ale mogli zrobić tak, że to jest tylko 1 raz dla apki, a nie 1 raz dla numeru (a ograniczenie 1 raz dla numeru i tak jest sporym ograniczeniem, bo przecież mogli zrobić bez limitów przez cały miesiąc i każdemu doładowaniu dawać 20% i również bez tego limitu 20zł).

W Play od tego roku to wszystko jest możliwe. Trzeba się pilnować.
 #1085026  autor: zoltan666
 05 gru 2019, 21:14
Wydaje mi się, że przed doładowaniem numeru informacja o bonusie pokazała się po wejściu w doładowania, a przed wybraniem kwoty, ale nie jestem pewien na 100%. Teraz na doładowanym już numerze informacja o możliwości uzyskania bonusu już się nie pokazuje, a na innym numerze w tej samej aplikacji informacja o bonusie pokazuje się po wybraniu kwoty doładowania.
 #1085027  autor: bolek2004
 05 gru 2019, 21:19
Dlatego mnie to słowo pierwszy zastanowiło, bo w sumie mogli go tam nie pisać i by nie było problemu, więc albo to tylko niedopatrzenie albo coś jest na rzeczy.
A jeśli jest to słowo to równie dobrze może być tak że ten kto już kiedyś korzystał doładowując w play24 przez google pay numer nie może skorzystać bo już kiedyś takie doładowanie robił.
Myślę że to tylko jakieś niedopatrzenie i nie będzie z promocją problemu, a różnie może być.
Chyba że pierwsze doładowanie dla danego numeru, to wtedy by się zgadzało wszystko i by było jasne, może zapomnieli dopisać.
Poczekamy na info, jak ktoś doładuje.