DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 7 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 #1089261  autor: biala1991
 01 lut 2020, 15:08
Pisałam o tym w temacie "Pakiety internetu pod *111#" :) przy okazji mojego problemu z pakietem 2GB. Karta jest już w użyciu i widzę, że na Play24 danych ubywa więc odpada opcja, że 2GB z grudniowej promocji nadal są na koncie tylko wyświetlają się pod kodem *101# a nie na Play24 a w miarę zużywania będzie zmniejszała się ilość pod kodem a Play24 "stanie w miejscu" aż liczniki się wyrównają. Wychodzi na to, że pakiet jednak przepadł i teraz nie wiem co mam myśleć o tej różnicy w stanie GB :)
 #1089266  autor: TomLee
 01 lut 2020, 16:12
Obecnie w Play na kartę żadne bonusy nie są pewne i dopóki się nie pojawią to nie ma na co liczyć. Te czasy już minęły. Ale są za to promocyjne GB w Plushu czy Tmobile.
 #1089551  autor: TomekErek
 06 lut 2020, 15:24
Heh, no faktycznie... Dzis juz 06.02 i madal zero info o darmowych gigabajtach.

Ciekawe wiec dlaczego pod *106# (*103# OdN) jest ta data do konca kwiwtnia 2020?

Moze chcieli dac ale sie jednak zarzad finalnie nie zgodził mowiac: "niech Janusze i Grażyny płacą za pakiety albo idą ciagnac transfer u konkurencji" hehe
  • Strona 7 z 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7