DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 26 z 38
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 38
 #1133826  autor: asdaf
 15 lip 2022, 12:58
Jako że teraz dużo korzystam z Plusha dodam swoją uwagę. Na ogół jest tak, że najpierw pobiera opłatę z konta promocyjnego ale czasem(1/10) coś się zatnie i pobierze z głównego. Jest tak jak napisał Karlos system Plusa jest niestabilny pod tym względem ale też przy rozliczaniu i kolejności schodzenia pakietów internetowych.
 #1133837  autor: Karlos20
 15 lip 2022, 23:02
Przy "zacięciu" systemu nawet przy aktywnych "no-limitach" może zjadać kasę z konta głównego powodując zejście na saldo ujemne, które wraca do stanu 0,00 po kilku godzinach a nawet dniach. Cuda takie też się działy, gdy operator rozdawał darmowe złotówki promocyjne na 30 dni na minuty, SMSy czy neta cennikowego - zamiast zjeść z salda promo, zjadały główne złotówki.

Jest też lepsza strona medalu tych "zacięć", np. więcej neta można zużyć, niż mamy dostępne w pakietach (lejek 32 kbps wcale nie musi się od razu załączać).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1134983  autor: Karlos20
 19 sie 2022, 08:49
babciagienia1p: nie ma takiego sposobu. Nawet jeśli zasilisz ponownie przykładowo 4x po 5 zł - przyjdzie kolejny pakiet promo złotówek (5 zł), który otrzyma inną ważność (30 dób od momentu otrzymania pakietu) i będzie rozliczany osobno.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1135958  autor: sebagitek720902
 11 wrz 2022, 08:54
Czyli biorąc pod uwagę promocję promocję 5 doładowanie gratis. ładując po 6 zł można mieć za 21 zł pakiet bez limitu i 115 giga internetu (promocja 1500 gigana lata + 15 giga pakiet z pakietu za 30 zł). Oferta jest lepsza od Plush Abo za 25 zł z której do tej pory korzystałem. Złożyłem rezygnację z przejściem na kartę i 17 września po trzech latach przechodzę na kartę. Na co dzień te 20 giga Internetu +10 giga Youtube mi starcza, ale denerwuje ograniczenie rozdzielczości na Youtube i czasami braknie internetu w wakacje podczas wyjazdów i sporadycznie podczas reszty roku. Będzie taniej i lepiej.

Jest jeszcze opcja z 5G, średnio opłata wychodzi ok 28 zł, za 120 giga, tylko nie wiem czy jest sens dopłacać 7 zł za 5G. Ktoś ma doświadczenie jak to się sprawuje w Lublinie ?
 #1135968  autor: babciagienia1p
 11 wrz 2022, 11:30
Plush.

Mam środki na koncie głównym oraz środki na koncie promocyjnym (wkrótce wygasną). No limit opłacony do pierwszej dekady listopada 2022. Czy mogę coś kupić za środki z konta promocyjnego? Czy, niestety, najpierw zejdą środki z konta głównego?
 #1135981  autor: asdaf
 11 wrz 2022, 14:51
Kilkukrotnie wykupywałem pakiet 5GB/5zł/30dni w 90% kasa poszła z promocyjnego ale zdarzyło się 2-3 razy, że promocyjne zostało a pobrało z głównego. Wiadomo jak to jest z tym systemem.
 #1136212  autor: Karlos20
 18 wrz 2022, 11:07
Oprócz RWK w Plushu czy Prosto Na Kartę (jak i bez niego w Elastycznej Na Kartę) możemy SMSem odpłatnie wydłużać ważność kasy na koncie, dzięki czemu kasa może być ważna dłużej niż rok - jak w prepaidzie Orange.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1136487  autor: privatny2
 26 wrz 2022, 11:39
Czy jest obecnie na rynku jakiś starter który kupie i bedzie mial rok ważności konta?
Interesują mnie rozmowy i smsy przychodzące.
Nie potrzebuje internetu.
Ewentualnie starter ktory kupie i po doładowaniu na jakas kwote bede mial rok na rozmowy przychodzące?

z gory dziekuje za pomoc
 #1136495  autor: Karlos20
 26 wrz 2022, 13:01
privatny2: Jeśli chodzi o Plusa - bo o tej sieci jest wątek, kup starter Prosto Na Kartę. Tam już po pierwszym doładowaniu za 5 zł w ciągu 15 dni od uruchomienia karty otrzymujesz konto ważne rok czasu.
Drugi sposób to zakup startera Plush, jego rejestracja i aktywacja, następnie wpisanie kodu *136*11*10# i doładowanie za 5 zł też w ciągu 15 dni.
Trzeci sposób to przy już posiadanej karcie, można za 29 zł z kasy na koncie (SMSem o treści 365 na 80009) skumulować sobie ważność konta nawet na 2 lata na wychodzące (pod warunkiem już nabytej po doładowaniu rocznej ważności).
Najważniejsze jest to, że po utracie ważności na wychodzące, mamy 2 lata na odbieranie połączeń.
Przypominam o 3-złotowej opłacie za brak aktywności na koncie. Polecam korzystać z wykupionych usług na karcie lub mieć na saldzie 0,00 - wtedy nic nie zabiorą.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1151241  autor: babciagienia1p
 12 cze 2023, 10:01
4 doładowania i gratis
biala1991 pisze:
12 maja 2023, 18:39
Moim zdaniem licznik błędnie dodaje do liczby doładowań otrzymany gratis dlatego wygląda jakby kolejny gratis wchodził po piątym a nie czwartym doładowaniu tylko skąd klient ma o tym wiedzieć?
Wyłączyłam i włączyłam promocję i jeśli moja teoria się potwierdzi to po tym resecie powinnam dostać gratis prawidłowo a potem wszystko wróci do normy, czyli licznik znów zacznie pokazywać 5te doładowanie :D
babciagienia1p pisze:
13 maja 2023, 20:04
Jeśli jest tak jak piszesz, to tuż przed otrzymaniem gratisu resetuje się popsuty licznik z pięciu do zera. Przeszłam już trzy cykle doładowań na popsutym liczniku. Ciągle dostaję gratis, po zwrocie z INFO => 8844, liczba doładowań - 5. Po przyznanym gratisie wraca liczba doładowań - 1. Gdyby nie było resetu usterki, miałabym już, po ostatnim gratisie, liczba doładowań - 3.

Wygląda jakby naprawili usterkę albo błąd działa jeszcze inaczej. Prawie 30 dób temu doszłam do do 4 rzeczywistych doładowań. Tuż przed przyznaniem bonusu wracał komunikat Liczba Twoich doładowań - pięć. Bonus został przyznany. Dzisiaj doładowałam dwukrotnie i skonsumowałam bonus na pakiet UA. Zarówno po pierwszym jak i po drugim doładowaniu wracał komunikat zgodny z rzeczywistością. Niestety nie sprawdziłam jaki komunikat wracał przed pierwszym doładowaniem. Przypuszczam, że usterka została naprawiona lub popsuty licznik resetuje się ostatecznie dopiero w czwartym cyklu doładowań (4x4). W międzyczasie gdzieś przemknął mi komunikat Wykorzystałeś 80% ze swojego pakietu 10,- zł. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie zauważyłam, ale to było przy próbach aktywacji pakietu UA o czym niżej.
jacek1998 pisze:
27 maja 2023, 16:52
Zakładając, że nie trzeba aktywowac RWK to dlaczego należy doładować do kwoty min 40zl jeśli potem po aktywacji BL + 35GB zostaje niewykorzystane 10zl? Czyli w drugim miesiącu wystarczy już zasilac 4 x 6zl co daje 10zl + 4 x 6zl + 10zl = 44zl(34zl na koncie głównym i 10 na promo)?
babciagienia1p pisze:
27 maja 2023, 21:01
@jacek1998
Tak dziwnie działa system.
W następnym miesiącu należałoby doładować 5 x 6,- zł, co dałoby w sumie 40,- zł na KG i 20,- zł PromoZł. Po aktywacji BL + 35 GB na KG zostałoby 20,- zł.

Niektórzy na forum twierdzą, że wystarczy doładować tak jak Ty piszesz, ale ja tego nie stwierdziłam.

W Twoim przypadku trzeba sprawdzić jak działa system w pierwszym płatnym miesiącu.
Pierwszy miesiąc - masz 0,75 zł na koncie, doładowujesz 5 x 6,- zł, czekasz czy system aktywuje BL + 35 GB. Jeśli nie - dostaniesz SMS o braku środków na koncie - doładowujesz jeszcze 2 x 6,- zł i czekasz na aktywację automatyczną lub aktywujesz ręcznie kodem *136*11*9287#. Po aktywacji , w drugiej próbie, zostanie na KG 12,75 zł. Gdyby aktywacja nastąpiła w pierwszej próbie - po pięciu doładowaniach - na KG zostałoby 0,75 zł.
-----------Edycja_1-------------
12 czerwca 2023 sprawdzę, jak system traktuje PromoZł w przypadku kiedy sumę KG + 10,00 PromoZł będę miała większą o 2,62 zł od wartości koniecznej do aktywacji pakietu dla UA.

Sprawdziłam na pakiecie UA, przy różnych kwotach na KG i stałej kwocie PromoZł - 10,- zł. Aby można skonsumować bonus PromoZł, należy mieć na KG kwotę równą - co najmniej - wartości aktywowanego pakietu. Po aktywacji - na KG zostaje kwota równa wartości PromoZł.
 #1151286  autor: MariuszY
 12 cze 2023, 16:01
babciagienia1p pisze:
12 cze 2023, 10:01
4 doładowania i gratis
Sprawdziłam na pakiecie UA, przy różnych kwotach na KG i stałej kwocie PromoZł - 10,- zł. Aby można skonsumować bonus PromoZł, należy mieć na KG kwotę równą - co najmniej - wartości aktywowanego pakietu. Po aktywacji - na KG zostaje kwota równa wartości PromoZł.
Czyli wyszło na to, że do pierwszej aktywacji pakietu UA tak czy siak trzeba doładować za 30zł, bo tyle trzeba mieć na KG.
 #1151294  autor: biala1991
 12 cze 2023, 18:48
babciagienia1p pisze:
12 cze 2023, 10:01
Wygląda jakby naprawili usterkę albo błąd działa jeszcze inaczej. Prawie 30 dób temu doszłam do do 4 rzeczywistych doładowań. Tuż przed przyznaniem bonusu wracał komunikat Liczba Twoich doładowań - pięć. Bonus został przyznany. Dzisiaj doładowałam dwukrotnie i skonsumowałam bonus na pakiet UA. Zarówno po pierwszym jak i po drugim doładowaniu wracał komunikat zgodny z rzeczywistością. Niestety nie sprawdziłam jaki komunikat wracał przed pierwszym doładowaniem. Przypuszczam, że usterka została naprawiona lub popsuty licznik resetuje się ostatecznie dopiero w czwartym cyklu doładowań (4x4). W międzyczasie gdzieś przemknął mi komunikat Wykorzystałeś 80% ze swojego pakietu 10,- zł. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie zauważyłam, ale to było przy próbach aktywacji pakietu UA o czym niżej.

Ja czwarte doładowanie robię dopiero na początku lipca więc za wcześnie żeby coś stwierdzić.
Sms o wykorzystaniu 80% wartości PromoZł zawsze przychodzi kiedy czyszczę konto promocyjne do zera :D
 #1151307  autor: babciagienia1p
 12 cze 2023, 20:53
MariuszY pisze:
12 cze 2023, 16:01
Czyli wyszło na to, że do pierwszej aktywacji pakietu UA tak czy siak trzeba doładować za 30zł, bo tyle trzeba mieć na KG.

Od początku tak uważałam, ale kilku użytkowników kwestionowało moje doświadczenia. Sprawdziłam trzy przypadki z różnymi wartościami KG. Jest tak jak piszesz.
Owszem pierwszy raz trzeba doładować za 30,- zł. Za to przed kolejnymi aktywacjami różnymi śmiesznymi kwotami, będącymi dopełnieniem do 30,- zł.
 #1152498  autor: Karlos20
 28 cze 2023, 13:59
Od 29 czerwca 2023 bonus na start z nowego startera Plusa na kartę (Elastyczna na Kartę lub Prosto Na Kartę) po pierwszym doładowaniu za minimum 10 zł i wysłaniu darmowego SMSa ulega podwojeniu. Po wysłaniu SMSa o treści ZGODA na 80087 wpada 400 GB na 30 dób.
A po wysłaniu MIESIAC na 80099 dostajemy na pierwsze 30 dób usługę BEZLIMIT 25 GB (no-limity + 25 GB). Niestety nadal nie działa dodawana do tego promka 1500 GB (12x po 100 GB + 300 GB po 12 miesiącach), trzeba ten brak "reklamować".

Warunki tych 2 promocji trzeba spełnić w ciągu 30 dni od aktywacji startera.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1152631  autor: iphoneski
 29 cze 2023, 10:03
Najlepsze jest to, że takiej opcji (500GB na miesiąc) nie można oficjalnie kupić w abonamencie na stronie - jest albo 200 albo 700GB. A np ja kiedyś policzyłem, że do mojego użycia, 500GB byłoby idealną wartością. Czyli według logiki Plusa, lepiej płacić 15 zł miesięcznie i w każdym miesiącu kupować kartę, niż wziąć abonament i opłacać regularnie faktury ;)
  • Strona 26 z 38
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 38
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 38