DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 21 z 38
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 38
 #1124248  autor: Karlos20
 11 lis 2021, 19:05
Informuje o wygaśnięciu promocji 50% tańszego no-limitu w opcjach:
* No-limit + 15GB za 30
oraz
*No-limit + 20GB z 5G za 40.

Nadal możemy obniżyć cenę tych pakietów na 2 sposoby:
> przy zakupie startera: otrzymujemy 1 zł na wszystko + resztę kwoty w promocyjnym pakiecie złotówek, np. na starterze 15 zł dostajemy złotówki w postaci 2 pakietów 1+14.
> korzystając z promocji "4 doładowania i gratis" - po czwartym zasileniu dowolną kwotą, wartość najniższego nominału otrzymujemy w gratisie, dzięki niemu obniżamy koszt pakietu - przykładowo: zasilamy 4x po 10 zł, dostajemy gratis 10 zł - po włączeniu "No-limit i 20GB z 5G" operator pobierze pakiet promocyjny 10 zł + 30 zł z doładowanych środków, pozostawiając 10 zł na dowolne usługi.
FAJNE: polecam dorzucić tą złotówkę przy zasileniach online! Gdyż ta złotówka PODNOSI próg bonusu w promocji. Gdy zasilimy 4x konto za 6 zł, to dostaniemy gratisowe 10 zł + 24 zł na koncie głównym, wówczas zostanie 4 zł na wszystko, a reszta będzie pobrana za pakiet "No-limit i 15GB".
Przy opcji z 5G, wystarczającą kombinacją jest 4x 8 zł czyli 32 + bonus 10 zł, co daje 42 złote, po wykupieniu usługi zostaje 2 zł.
Dodatkowo gdy mamy włączoną opcję GIGABANK (Elastyczna na Kartę) dostajemy na pierwsze 5 dób łączną pulę 8GB neta, które schodzą jako pierwsze
lub
dla Plush Internet Promo BS - dostajemy dodatkowe gigsy - 4x po 2GB ważne również 5 dób i są rozliczane w pierwszej kolejności.
Pamiętajcie też o włączeniu przed doładowaniem promocji z RWK, aby się nie zdziwić krótszą ważnością konta głównego.

PRZYPOMNIENIE: złotówki promocyjne oraz GB z bonusów po doładowaniu sprawdzamy kodem *121#
Stan, datę i godzinę odnowienia pakietów No-limit sprawdzimy kodem *136#
jak również w aplikacji mobilnej "iPlus". Stan konta to *100#

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1124591  autor: kocurek123
 21 lis 2021, 10:37
Witam, obecna taryfa to Plus Na Kartę - ważna do 25.11 - czy nadal można włączyć RWK (chodzi tylko o utrzymanie ważności numeru - bez comiesięcznych doładowań, telefon tylko do odbierania połączeń) - jesli nie można to jakie mam opcję? zmiana taryfy na PLUSH? poratuję ktoś co pokolei zrobić, jakie kody wbić oraz jaki koszt?
pozdrawiam
 #1124601  autor: kocurek123
 21 lis 2021, 14:42
Remington pisze:Do odbierania najlepsza chyba będzie taryfa Prosto na Kartę, tam RWK nie trzeba włączać, każde doładowanie daje rok ważności.
jakiego kodu bym musiał uzyć do zmiany taryfy... tego : *147*26# ? ? koszt 5zł? - RWK trzeba włączyć w tej taryfie jakimś kodem - chyba ten kod? *136*11*01# ? czytałem że w tej taryfie jest jakaś opłata za brak aktywności- z niej będzie można jakby coś przejść do PLUSH?
 #1124802  autor: Gordek123
 26 lis 2021, 12:31
Taka zupełnie bezobsługowa i darmowa, to nie jest obecnie żadna taryfa w Plusie, po dodaniu opłaty za brak aktywności nawet mając RWK trzeba zrobić raz na 30 dni ruch na koncie(jakiś pakiet, sms, 1s rozmowa).
 #1124815  autor: pablo82
 26 lis 2021, 16:51
Czyżby Plus po cichu wycofał jedną z promocji no limit, a dokładnie tą:
Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu - połączenia na nr stacjonarne i komórkowe + SMS/MMS + 10 GB + Pakiet Social Media - bezpłatny transfer w ramach:     (w UE: 2,92 GB)
- koszt: 25 zł / ważność: 30 dni (cykliczna)*
wł.:*136*11*07# / wył.: *136*00*07#
Chciałem dziś aktywować powyższą promocję i ani poprzez kod, ani w aplikacji iPlus, w taryfie Nowy Plush na kartę nie da się jej uruchomić. Jest tylko możliwość aktywacji tej droższej z 15GB neta za 30zl.
 #1124889  autor: Karlos20
 27 lis 2021, 20:56
pablo82: a masz aktywną promkę "Plush Internet Promo BS"? Jako włączona promka, nie same aktywne bonusy z zasileń gryzie się z samodzielnym no-limitem z 10GB za 25.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1124907  autor: pablo82
 28 lis 2021, 10:22
@Karlos20 PromoBS mam wyłączone. Wiem o tym, że się "gryzie" z wymienioną przez Ciebie promocją. Nawet w aplikacji iPlus mam możliwość włączenia tylko no limit z 15GB za 30zł. Tej za 25zł brak.
Ps. Ostatecznie włączyłem ten no limit za 30zł, a sieci Plus wkrótce podziękuję.
 #1124909  autor: biala1991
 28 lis 2021, 11:11
Rzeczywiście coś nie tak z apką Plusa, na jednym numerze mam aktywny NL+20GB a w aplikacji pakiet pokazuje się w dwóch kafelkach, raz jako aktywny, drugi raz jako nieaktywny. Na innym numerze z NL+15GB pakiet widać co prawda na jednym kafelku ale wyświetla się jako nieaktywny, pomimo tego że jest włączony.
Pakiet NL+10GB jest dostępny na obu numerach
 #1124912  autor: Karlos20
 28 lis 2021, 13:14
W ostatnim czasie występują problemy nie tylko z apką iPlus, jak również ze sprawdzaniem stanu promocji i pakietów kodami *121# i *136#. Jeśli nie otrzymujecie info o stanie pakietów w apce, polecam użyć krótkich kodów. Za pierwszym czy drugim razem przyjdzie SMS, że nie ma aktywnych pakietów / promocji, co jest błędem. Wtedy warto jeszcze raz wbić kod, po drugiej czy trzeciej próbie dostaniemy żądane info.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1125384  autor: Karlos20
 11 gru 2021, 17:10
A masz poprawnie skonfigurowany APN? Prawidłowy to "plus".
W smartfonach działa też "internet", lecz w routerach już nie.
Warto też na to zwrócić uwagę, robiąc hotspota z telefonu iPhone.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1125386  autor: biala1991
 11 gru 2021, 18:22
Udostępniałam już internet między tymi urządzeniami i nie było problemu w przypadku pakietów płatnych dlatego zastanawiam się czy ten darmowy ma jakieś ograniczenia, tzn wcześniej miałam jednocześnie pakiet płatny i darmowe GB na urodziny Plusa więc nawet nie wiem z którego schodziło, teraz mam tylko darmowe 10GB i hotspot nie działa (złotówki oczywiście są na koncie
 #1125402  autor: Karlos20
 12 gru 2021, 12:42
Szkoda, że nie podajesz modelu telefonu, na którym występuje kłopot, dlatego doradzę jedyną słuszną operacje: Wyłącz i włącz swój telefon.
Kolejność schodzenia promocji/pakietów jest następująca: bonus z zasileń, lub 5GB za polecanie Plus(h)a, GB z usług no-limit (w tym 20GB z 5G), potem GB promocyjne z datą, które szybciej przepadną, ewentualnie szybciej może zejść promka z 80GB (jeśli są pod kodem *136#). I Plus nie ogranicza działania neta na smartfonie jako hotspot. Pamiętać tylko trzeba, aby ustawić APN "plus". Nie trzeba też mieć 1 grosza, aby net działał, tym bardziej, że Polkomtel zabiera od 1gr do 3 zł za brak płatnej aktywności na numerze, więc posiadanie 0,00 na saldzie z działającym netem, ma znaczenie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1125404  autor: biala1991
 12 gru 2021, 13:13
Włączanie i wyłączanie telefonu mam opanowane :D błąd był gdzie indziej, mój błąd, tak beznadziejny że wstyd się przyznać :D dopiero dzisiaj mnie olśniło, sory za zamieszanie i potwierdzam, Plus nie blokuje udostępniania darmowego pakietu
 #1125415  autor: pablo82
 12 gru 2021, 19:29
Z Plusem, a konkretnie z nowym Plushem coś się dzieje ostatnio na minus. Otóż mogłem u siebie aktywować różne paczki internetu i pakiety no limit nie mając nic na koncie. Po prostu saldo schodzi na minus. Aktualnie mam minus 5zl na koncie. Wszystko działa bezproblemowo. Nawet net z pełną prędkością. Nie jest to odosobniony przypadek. Już drugi raz w ciągu tygodnia tak mam. Wcześniej zeszło mi saldo na minus 4zl. Wszystko również grało. Nawet im to do BOK zgłosiłem, że mam ujemne saldo, to mi przywrócili zerowy stan konta. Co dziwne kasa z pakietu kwotowego tj. z promocji 4ry doładowania I gratis wcale nie jest ruszana. Tam ciągle mam 5zl. Na forum Plusa też im ktoś to zgłosił, że pobierana jest kasa z konta głównego, a nie z pakietu kwotowego.
  • Strona 21 z 38
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 38
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 38