DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 8 z 46
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 46
 #1085580  autor: iphoneski
 13 gru 2019, 22:50
Nie dali, bo teraz jest internet bez limitu, więc na co komu gigabajty? Ja sie właśnie ucieszyłem jak zobaczyłem ten kod rano, bo to oznacza, że pakiety będą gdy już staną się przydatne.
 #1085581  autor: biala1991
 13 gru 2019, 23:24
Będą albo i nie będą, nie wiadomo jak długo potrwa akcja HF :)
Jeśli ktoś dzisiaj rozpoczyna cykl rozliczeniowy to np. 15GB ważne przez cały miesiąc może go bardziej satysfakcjonować niż internet na 14dni, choćby nawet nielimitowany, bo nie każdy potrzebuje NoLimitu :)
 #1085994  autor: biala1991
 21 gru 2019, 07:40
Nie wiem czy to zgodne z regulaminem czy nie ale pakiet jest również dostępny w abo z taryfą inną niż T (do tej pory taryfy spoza T były konsekwentnie wykluczane z promocji HF). Możliwe że promo tylko się pokazuje a włączyć się nie da, nie sprawdzałam :)
 #1086379  autor: Karlos20
 27 gru 2019, 09:54
Nie tylko dla Abonamentu. Prepaidy też skorzystają. 10GB na 7 dni. Oczywiście pierwszeństwo ma pakiet nielimitowanego neta, więc to idealna opcja dla tych, co już skorzystali z tejże promocji, ale straciła już ważność.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1086515  autor: iphoneski
 28 gru 2019, 12:27
A gdzie w aplikacji jest zakładka z HF?
Gdy miałem internet na święta to na głównej stronie było info że w każdy piątek czeka na mnie prezent w aplikacji. Można było w to wejść i był prezent aktualny i cała historia prezentów od startu akcji. Obecny prezent znalazłem przesuwając listę pakietów internetu możliwych do kupienia ale to chyba nie jest wyjście?
 #1086517  autor: iphoneski
 28 gru 2019, 12:42
Teraz też tak mam, ale to trochę droga naokoło - najpierw sprawdzić na forum czy jest pakiet a potem przekopywać się przez listę pakietów. Dlatego podobał ni się ten vaner na głównej, bo było od razu wiadomo jaki prezent przygotowali.
 #1086528  autor: marcin19883
 28 gru 2019, 13:29
iphoneski pisze:
28 gru 2019, 13:24
U mnie był do momentu wyłączenia internetu na święta.
U mnie chyba też, bo mi ponad tydzień temu skończyła się promocja, ale ten baner odpowiada za wszystkie promocje. Bez niego nie ma się podglądu na promocje piątkowe. Ostatnią promocją był kod na zniżkę w sklepie T-Mobile.
 #1086541  autor: biala1991
 28 gru 2019, 14:29
Mam dwa profile i na każdym podpięte kilka numerów, na jednym profilu baner się pokazuje a na drugim nie.
Dla mnie nie jest problemem wejście w pakiety internetowe i włączenie promocji. "Problem" jest w tym, że system TM działa nadspodziewanie dobrze :) i pakiety HF pokazują się w zakładce z internetem tylko tym taryfom, które są objęte promocją :D I wtedy ratunkiem jest ten baner, wchodząc przez niego można aktywować promocje na numerze wykluczonym z promocji (np. na abo spoza T) :D Aktywacja przez baner to najwygodniejszy sposób i większość tak robi często nie mając świadomości, że są wykluczeni, bo mało kto czyta regulaminy. Jeśli promocja ich nie obejmuje a baner się nie wyświetla to nie mają możliwości skorzystać, bo w zakładce z pakietami HF nie będzie, (co może rodzić pretensje, że promocja źle działa :D )
Od czego to zależy, że w tej samej apce na jednym profilu baner się wyświetla a na drugim nie, nie wiem
  • Strona 8 z 46
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 46
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 46