DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 15 z 46
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 46
 #1090325  autor: biala1991
 16 lut 2020, 17:02
babciagienia1p pisze:
16 lut 2020, 16:08
W apce mam podpiętych kilkanaście numerów, ale dodawanie 5GB działa tylko pod głównym. W paczkach po 5 numerów. Oczywiście nie mam żadnych komunikatów zwrotnych. Zastanawiam się czy system doda 5GB tylko do 5 numerów od głównego numeru czy też wejdą następne wpisywane w kolejnych paczkach mimo, że lista 5 numerów pojawia się ciągle pod głównym.
To gdzie pokazuje się baner chyba nie ma znaczenia, u mnie wylądował na dole pod wszystkimi numerami więc nie wiem, który z nich był obdarowującym. Gorzej jeśli nie dostałaś info o weryfikacji wskazanych numerów. U mnie tak było za pierwszym razem dlatego wpisałam drugi raz i zwrotka dotarła :)
 #1090327  autor: Remington
 16 lut 2020, 17:11
babciagienia1p pisze:
16 lut 2020, 16:24
Wydaje mi się, że nie musiałam zakładać profilu na e-mail. Po prostu ściągnęłam apkę na tablet właśnie przez Wi-Fi. Przy dodawaniu kolejnych numerów potwierdzałam kod SMS, który przychodził na dany numer (pierwszy dodany został głównym) i apka sobie jest na urządzonku.

Zgadza się, ale konto na sam nr telefonu weryfikowane jest przez SSO (jeśli z łącza TM danego numeru) lub via SMS. Czym innym jest konto zakładane na e-mail, ono wydaje się być w pełni uniwersalne. Stąd zapewne problem o jakim piszesz.
jarekt pisze:
16 lut 2020, 16:28
@Rem, mam 3-cyfrowa liczbę kart TM ... znam dokładną historię aktywowanych usług, zgód

Nie miałem na myśli zgód per numer, tylko zgód dla konta w aplikacji Mój TM. To zupełnie inne zgody. Były kiedyś co najmniej trzy, teraz widać tylko jedną (i tekst, że pracują nad tym), a stan dwóch pozostałych gdzieś przecież mają zapisany (i może nadal wykorzystują).
 #1090328  autor: biala1991
 16 lut 2020, 17:45
Remington pisze: Nie miałem na myśli zgód per numer, tylko zgód dla konta w aplikacji Mój TM. To zupełnie inne zgody. Były kiedyś co najmniej trzy, teraz widać tylko jedną (i tekst, że pracują nad tym), a stan dwóch pozostałych gdzieś przecież mają zapisany (i może nadal wykorzystują).
Nie wiem czy to dobry trop, ja mam dwa konta w jednej apce, oba zakładane w tym samym czasie (a więc zgody te same) i na jednym (numery abo) baner się pokazuje a na drugim (numery prepaid) nie. Konta na www były zakładane w różnym czasie (więc tam jakieś zgody mogłyby się różnić) ale to przecież nie ma związku
Ostatnio zmieniony 16 lut 2020, 17:47 przez biala1991, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1090329  autor: babciagienia1p
 16 lut 2020, 17:46
biala1991 pisze:
16 lut 2020, 17:02
Gorzej jeśli nie dostałaś info o weryfikacji wskazanych numerów. U mnie tak było za pierwszym razem dlatego wpisałam drugi raz i zwrotka dotarła :)

W popołudniowych paczkach (po 15:00) zwrotka docierała, więc na wszelki wypadek wysyłam jeszcze raz te sprzed świtu. Bardzo dziękuję Ci za czujność.
 #1090332  autor: jarekt
 16 lut 2020, 18:35
Remington pisze:
16 lut 2020, 17:11
jarekt pisze:
16 lut 2020, 16:28
@Rem, mam 3-cyfrowa liczbę kart TM ... znam dokładną historię aktywowanych usług, zgód
Nie miałem na myśli zgód per numer, tylko zgód dla konta w aplikacji Mój TM. To zupełnie inne zgody. Były kiedyś co najmniej trzy, teraz widać tylko jedną (i tekst, że pracują nad tym), a stan dwóch pozostałych gdzieś przecież mają zapisany (i może nadal wykorzystują).
To tym bardziej nie to, bo zakładałem wiele kont (nawet dzisiaj i wczoraj po kilka) i nie ma żadnego wzoru czy logiki w tych babolach. Cały czas mam wrażenie, że przy tylu numerach, kontach i operacjach które wykonuję mam to gdzieś blisko przed sobą tylko mi to ciągle umyka :), a nie powinno.
Dlatego po chwili refleksji z reguły stwierdzam, że to jest nie do ogarnięcia i winę ponoszą totalnie schrzanione systemy T-Mobile, których ja zdalnie nie dam rady naprawić :).
Ale po jakimś czasie znowu do tego dziadostwa siadam i próbuję i kombinuję, tak jak od ostatnich 3 dni.
 #1090339  autor: jarekt
 16 lut 2020, 20:02
Aby obdarować wybrane numery tymi 5GB, nie mając apki czy banera w apce i jeśli nie chcecie się bawić (z różnych względów) w wysyłanie komuś swoich numerów, można spróbować poniższego triku.

Wklejamy do przeglądarki (mobilnej lub blaszakowej - czytaj też dalej) poniższy link, podmieniając numery na własne (operację można powtarzać dowolną ilość razy) i ewentualnie skracając go jeśli numerów mamy mniej niż 5 (trudno mi powiedzieć w tym momencie czy skracanie jest konieczne i nie zrobienie tego miałoby negatywny wpływ na całą procedurę):
Kod: Zaznacz cały
https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays?telefon=111000111&telefon2=222000222&telefon3=333000333&telefon4=444000444&telefon5=555000555&zgoda=on&submit=WY%C5%9ALIJ

przy czym:
- 111000111 to nasz 1. numer,
- 222000222 to nasz 2. numer,
- 333000333 to nasz 3. numer,
- 444000444 to nasz 4. numer,
- 555000555 to nasz 5. numer.

Jeśli mamy np. tylko 2 numery, to link będzie wyglądał następująco (jest to dosyć proste do ogarnięcia co należy pominąć):
Kod: Zaznacz cały
https://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/happy-fridays?telefon=111000111&telefon2=222000222&zgoda=on&submit=WY%C5%9ALIJ

Możemy nie dostać żadnego potwierdzenia (to jest prawie pewne, bo potwierdzenie obsługuje apka, z której nie korzystamy przecież w tym momencie). Ale serwer zlecenie dostanie (raczej nie analizuje skąd je wysłano).

Nie testowałem tego jeszcze, i nie wiem który wariant zadziała (jeśli w ogóle), dlatego kilka uwag ode mnie:
- należy najpierw spróbować w przeglądarce mobilnej (chrome) w włączonym JS i w trybie incognito. Najlepiej powtórzyć to 3 razy;
- potem w trybie normalnym (nie incognito), też 3 razy;
- powyższe 2 próby powtarzamy w wyłączonym JS (OFF);
- powyższe 3 próby powtarzamy na PC (chrome chyba najlepszy będzie);
- wszystko powyższe powtarzamy z blokadą obsługi ciastek (szczególnie w trybie normalnym);
- w kolejnej próbie wymuszamy zapamiętanie ciastek (szczególnie w sesji incognito);
- dodatkowo robimy też wszystko na całkowicie wyczyszczonej przeglądarce;
- ewentualnie (raczej mało prawdopodobne aby miało wpływ ale wykluczyć nie można) testujemy też na necie z T-Mobile jak i nie z T-Mobile.

Jeszcze kilka rzeczy bym napisał ale nie mam czasu. Powodzenia :)

PS. Za każdym razem upewniajcie się czy wklejony link jest poprawny (faktycznie taki jaki chcecie) i przeglądarka go nie podmieniła.


---edit---
- zmieniłem schemat nazewnictwa przykładowych numerów na bardziej "czytelny" (z 111222333, 222333444, itd. na 111000111, 222000222, itd.)
 #1090380  autor: jarekt
 17 lut 2020, 13:15
24bis24 pisze:
16 lut 2020, 15:03
To przeczytaj regulamin i powstrzymaj się z wpisywaniem numerów do jutra :)
24bis24 pisze:
16 lut 2020, 15:17
dziś odpalisz 3gb a jutro podarujesz 5gb.

@24bis24, wstrzymałem się za Twoją radą z obdarowywaniem do dzisiaj, i niestety baner zniknął ze wszystkich kont i nie mogę w żaden sposób nikogo obdarować, a cała rodzina i znajomi trują mi na okrągło już od rana głowę kiedy ich obdaruję i czy już to zrobiłem.

Wiesz może o co chodzi i co mam teraz zrobić? Dasz jakąś radę?
 #1090426  autor: darekka
 17 lut 2020, 22:36
Ja dziś ok.21:30 na 4 numery otrzymałem prezentowe 5GB(smsy z informacją, że 5GB właśnie otrzymałem i faktycznie w aplikacji te 5GB widać i się zużywa) dzięki jednemu z naszych forumowiczów, bo u mnie lipa z opcja podarowania.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1090430  autor: babciagienia1p
 18 lut 2020, 01:21
SMS-y wstępne dostałam przed 16:00. SMS-y o aktywacji przed 22:00, ale tylko na kilka numerów. Większość nie dostała.
Wprowadzają ręcznie? Może to i lepiej, bo później aktywowane będą dłużej ważne.
Czy ktoś dostał na więcej niż 5 numerów obdarowanych z tej samej apki?

----------Edit------------
Ostatnie pytanie już nieaktualne. 5GB przyszło na wszystkie numery (było ich sporo). Na większość bez SMS-ów (zarówno wstępnych jak i potwierdzających). Dlatego teraz nie wiem do kiedy 5GB są ważne (wszystkie weszły w poniedziałek czy część we wtorek?). Zakładam, dla bezpieczeństwa, że jednak od poniedziałku. 25 lutego rano będę musiała sprawdzić czy gdzieś coś zostało. Widać, że 5GB schodzą przed 3GB. Został też obdarowany numer główny apki, z której obdarowywałam, czyli ten numer obdarował sam siebie i inne numery, które są podpięte do apki, albo system był tak ustawiony, że obdarowanie poszło z różnych numerów, ale zawsze z tej samej apki.

-------------Edit2-------------
Po 8:15, we wtorek, SMS-y potwierdzające zaczynają przychodzić na pozostałe numery. Niewykluczone, że T-Mobile kulturalnie nie wysyła SMS-ów w godzinach nocnych. Nadal nie wiem od kiedy wystartowały niektóre z podarowanych 5GB - od poniedziałku czy od wtorku.

--------Edit-------------
Wreszcie zauważyłam datę wygaśnięcia w apce (sorry, to ze starości). Wszystkie paczki 5GB weszły w poniedziałek. Są ważne do końca 24 lutego.
 #1090449  autor: jarekt
 18 lut 2020, 12:55
UWAGA! Ważny komunikat ode mnie w związku z tym:
jarekt pisze:
15 lut 2020, 12:16
...możecie mi wysyłać numery na PW, aby nie zaśmiecać tematu.

Ponieważ z tego co wiem wszystkie numery obdarowane przeze mnie, 5GB już otrzymały (wszystkie wczoraj) więc najprawdopodobniej 5GB otrzymały również wszystkie numery, które mi przesłaliście, to:

- kasuję (za moment) ze swojej skrzynki PW na forum Telepolis wszystkie Wasze wiadomości z tymi numerami, aby nie były niepotrzebnie trzymane na serwerach Telepolis/Comperii/CentrumDanychObsługująceComperię_i_Telepolis;

- ja Waszych numerów nigdzie nie zapisywałem (np. na kartce czy w notatniku) na żadnym z etapów obdarowywania, więc nigdzie ich u mnie nie ma w systemach IT czy papierowych,

- zostały te numery moimi oczyma odczytane z wiadomości PW, zapamiętane w moim mózgu, po czym zostały odtworzone z niego po sekundzie i wpisane w apce T-Mobile (w sekwencjach 3x po 3 cyfry),

- ma je więc T-Mobile (przetwarza je) ale to zrozumiałe (wymóg promocji),

- mój mózg już ich nie pamięta i nie przetwarza ich.


Pozdrawiam wszystkich obdarowanych. Śpijcie spokojnie!
Wasze numery w moim mózgu są bezpieczne! Bo ich tam już nie ma.


Za T-Mobile nie ręczę...
 #1090453  autor: jarekt
 18 lut 2020, 13:47
Pewnie korzystałeś z tego uszkodzonego banera z uszkodzonym/nieaktywnym JavaScriptem - wszystkie 5 pół na numery były od razu widoczne, nie było komunikatu (okienka) potwierdzającego wysłanie numerów, itp. (pisałem o tym wcześniej kilka razy).

Czy było wszystko OK jednak (jedno pole aktywne i działający przycisk "dodaj kolejny numer" i pojawiło się potwierdzenie)?
  • Strona 15 z 46
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 46
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 46