DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 9 z 46
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 46
 #1086541  autor: biala1991
 28 gru 2019, 14:29
Mam dwa profile i na każdym podpięte kilka numerów, na jednym profilu baner się pokazuje a na drugim nie.
Dla mnie nie jest problemem wejście w pakiety internetowe i włączenie promocji. "Problem" jest w tym, że system TM działa nadspodziewanie dobrze :) i pakiety HF pokazują się w zakładce z internetem tylko tym taryfom, które są objęte promocją :D I wtedy ratunkiem jest ten baner, wchodząc przez niego można aktywować promocje na numerze wykluczonym z promocji (np. na abo spoza T) :D Aktywacja przez baner to najwygodniejszy sposób i większość tak robi często nie mając świadomości, że są wykluczeni, bo mało kto czyta regulaminy. Jeśli promocja ich nie obejmuje a baner się nie wyświetla to nie mają możliwości skorzystać, bo w zakładce z pakietami HF nie będzie, (co może rodzić pretensje, że promocja źle działa :D )
Od czego to zależy, że w tej samej apce na jednym profilu baner się wyświetla a na drugim nie, nie wiem
 #1086630  autor: darekka
 29 gru 2019, 09:20
Po co baner skoro wchodząc w pakiety internetu jest pakiet darmowych 10GB do aktywacji mimo aktywnego nolimitu na 14dni.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #1086631  autor: piotrzet
 29 gru 2019, 09:29
Ale bez limitu jest na 14 dni, a 10 GB w przypadku abonamentu do końca okresu rozliczeniowego. Po za tym przecież na kartę też może się komuś kończyć pakiet tak, że jeszcze te 10 GB zdoła wykorzystać.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #1086638  autor: biala1991
 29 gru 2019, 10:37
darekka pisze:
29 gru 2019, 09:20
Po co baner skoro wchodząc w pakiety internetu jest pakiet darmowych 10GB do aktywacji mimo aktywnego nolimitu na 14dni.

Nie każdy ma HF w zakładce i wtedy przydaje się baner :)
Poza tym NI może się aktywować tylko wirtualnie, tak było w moim przypadku :) a pakiety HF jeszcze nigdy mnie nie zawiodły w działaniu.

Aktualnie mam dwa banery, jeden z NI a drugi z HF
 #1086640  autor: iphoneski
 29 gru 2019, 11:12
darekka pisze:
29 gru 2019, 09:20
Po co baner skoro wchodząc w pakiety internetu jest pakiet darmowych 10GB do aktywacji mimo aktywnego nolimitu na 14dni.
Bo przy pomocy banera robi się to szybciej niż przesuwając listę pakietów możliwych do aktywacji.
 #1086650  autor: babciagienia1p
 29 gru 2019, 12:44
Trochę reminiscencji z hurtowego uruchamiania 10 GB w HF dzisiaj rano.
Po pierwszej próbie uruchomienia zero reakcji w apce. Na uruchamiane numery przyszły SMS-y z dziwnego numeru 80616 Przepraszamy. Zmiany nie mogą zostać zrealizowane dla tego numeru telefonu, prosimy spróbować później (nie koryguję ortografii). Po kilkunastu minutach zaczęły przychodzić SMS-y o aktywowaniu pakietu 10 GB na 7 dni. Stopniowo zaczęły się włączać kolejne numery (w apce) z wyjątkiem jednego, z którym NIGDY nie było żadnego problemu. Inne potrafiły być wyszarzone "martwe" itp..
Nasunęło mi to skojarzenia ze Stanisławem Lemem Opowieści o pilocie Pirxie. Terminus? Osobowość anankastyczna?
Pod którymś z komentarzy pod wiadomościami @jarekt zamieścił śmieszny dialog z systemem T-Mobile. Coś jest na rzeczy. Czyżby system zerwał się z uwięzi i żyje własnym życiem? Nawet pożar go nie unicestwił?
Ostatnio zmieniony 29 gru 2019, 13:42 przez babciagienia1p, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1086657  autor: jarekt
 29 gru 2019, 13:13
babciagienia1p pisze:
29 gru 2019, 12:44
Pod którymś z komentarzy pod wiadomościami @jarekt zamieścił śmieszny dialog z systemem T-Mobile. Coś jest na rzeczy. Czyżby system zerwał się z uwięzi i żyje własnym życiem? Nawet pożar go nie unicestwił?

Dialog dotyczył co prawda innej trwającej promocji T-Mobile (Nielimitowany Internet za darmo na 2 tygodnie) i dotyczył zakłopotania użytkowników, którzy dostawali info po włączeniu tego Nielimitowanego Internetu, że mają... 1GB do wykorzystania na 2 tygodnie, ale od lat pasuje do każdej promocji T-Mobile:

jarekt pisze: [User] Co z tą promocją? Już mam aktywną?
[TM_System_AI] Tak, już masz no-limit GB. Dziennie możesz pobrać 150GB (dla prędkości 15Mbit/s)

[User] To ile przez cały okres promocji mam GB do wykorzystania?
[TM_System_AI] 1GB

[User] Jak to? Przecież mówiłeś, że 150GB dziennie, to skąd nagle tylko 1GB na 2 tygodnie?
[TM_System_AI] #%&#%^@#!!%

[User] Halo!!! Oddawaj 150GB dziennie!!!
[TM_System_AI] *(%&&$%^#^@%#&$@#$!#^@#&#$&#^3
[TM_System_AI] %^#%^@$^^$^&#%^#
[TM_System_AI] ^&*%&#$%^#^*@#$@%@$%^
[TM_System_AI]

[TM_System_AI] Przepraszamy. Trwają zaplanowane prace serwisowe.
 #1086675  autor: biala1991
 29 gru 2019, 15:07
Gdyby był jakiś konkurs na najbardziej dowcipną forumową wypowiedź to moim kandydatem jest jarekt, który krótko ale celnie podsumował porządek panujący na stronie TM:
Klient to nasz wróg, w dziale Regulaminy i Cenniki zgotujemy mu piekło.
:D

Trafność tej wypowiedzi mogą docenić tylko śmiałkowie, którzy kiedykolwiek zapuszczali się do działu z dokumentami TM :)


Przepraszamy. Zmiany nie mogą zostać zrealizowane dla tego numeru telefonu, prosimy spróbować później.


Też miałam "przyjemność" dostać tego smsa. I to po tym jak pochwaliłam pakiety HF, bo 10GB udało mi się włączyć na numerze wykluczonym z promocji :)
a tu numer objęty promocją zalicza wtopę :)
 #1086705  autor: biala1991
 29 gru 2019, 18:27
Sytuacja powtórzyła się na drugim numerze. Może to przypadek ale na obu numerach nie był uruchomiony NI. Na numerach z aktywnym NI nie miałam problemu z włączeniem pakietu 10GB :)
Ktoś też zauważył taką zależność czy to bez znaczenia?
  • Strona 9 z 46
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 46
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 46