DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 39 z 46
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 46
 #1128601  autor: abrams
 22 lut 2022, 11:32
@babciagienia1p, to zaczyna wyglądać jakby po cichu, a może chcący/niechcący promują tylko Go i to w wersji na maxa. Po zalogowaniu się do ich nowego serwisu internetowego wypełniłem ankietę "na ulepszenie" i w wyjaśnieniu niskiej oceny wskazałem na brak możliwości uruchomienia promki HF w Frii i przez bezapkowców. Może im serce zmięknie :wink:
 #1128618  autor: macqmacq
 22 lut 2022, 19:36
Ja z innej bajki - skorzystał ktoś z poprzedniej promocji HF SuPernet VideO dVd?
Ja jestem pozytywnie zaskoczony :mrgreen:
Działa do dzisiaj bez limitu neta na starterze z zerowym stanem konta z aktywną usługą 1zł/dziennie, gdzie pobiera 5GB z owej, a później hulaj dusza np. na TVP Stream :-D
 #1128619  autor: babciagienia1p
 22 lut 2022, 20:05
@ macqmacq
Ciekawe... U mnie trudne do sprawdzenia, ponieważ przykryłam Supernet Video DVD następną promocją (3 GB). Musiałabym zaryzykować, ewentualne, pożarcie 3 GB. Być może zamiast regulaminowych 5 dni "odruchowo" włączyli na 7 dni - dzisiaj jest ostatni dzień od 15 lutego. Kiedy włączałeś?
Faktycznie promocja była zacna, ponieważ można było bezkarnie hulać na HBO Max, które pożera sporo transferu.
 #1128620  autor: biala1991
 22 lut 2022, 21:40
U mnie na jednym numerze HF Supernet Video był aktywny jeszcze wczoraj (tak przynajmniej pokazywała apka) i zniknął po włączeniu aktualnego HF 3GB ale jak działał nie sprawdzałam, bo numer leżakuje :D Na pozostałych numerach SnV wyłączył się w terminie.


A'propos Frii i NL za 1zł to dziabnęło mi złotówkę z konta :D a w Miboa nie ma śladu pobrania, nie wiem czy zawsze tak było i czy tak powinno być, że opłata jest kasowana bez odnotowania w systemie billingowym. Tzn. w Miboa nie widać kiedy i za co złotówka była pobrana, w nowym Mój T-Mobile jest jeszcze gorzej, bo tam są tylko połączenia i żadne informacje o pobraniu opłaty za jakikolwiek pakiet się nie pokazują. Słabe to trochę, żeby nowy system był uboższy o pewne funkcjonalności i nie dało się sprawdzić kiedy np. odnawia się miesięczny NL.
 #1128730  autor: babciagienia1p
 26 lut 2022, 19:22
mumiok pisze:
26 lut 2022, 15:51
nie ma promocji w ten piątek?

Jest - i to aż do czwartku - obniżka -20%, w zamian za zgody marketingowe, na wybrane produkty Philipsa, tylko T-Mobile nieco się pogubiło z zamieszczaniem informacji.
10 GB dla Ukrainy jest poza HF.

https://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/docu ... 001148.pdf
 #1128745  autor: biala1991
 27 lut 2022, 08:58
Poszłam na skróty na zasadzie: pytanie-odpowiedź. Oczywista oczywistość, że pakiet 10GB to nie jest zwyczajowa promocja ale działa od piątku i może go włączyć każdy stąd skrót myślowy. Teraz muszę (wolę) się wytłumaczyć, żeby nie być posądzona o brak sumienia, bo ktoś może odebrać mój wpis jako zachętę do aktywacji przez osoby "nieuprawnione". Moim zdaniem operator udostępniając ten pakiet liczy się z tym, że będą z niego korzystać wszyscy, również ci, do których nie jest on teoretycznie adresowany. Gdyby chcieli ograniczyć dostępność do wybranej kategorii osób zrobiliby tak jak w Orange i wprowadzili promocję tylko na połączenia, zdecydowali inaczej a my też nie znamy intencji operatorów, czy są czysto szlachetne czy podyktowane marketingiem.
 #1128944  autor: patrix-83
 05 mar 2022, 09:46
T-Mobile przygotował od piątku w aplikacji MÓJ TMOBILE 10GB za darmo dla wszystkich klientów sieci, Polskich klientów też w związku z sytuacją na Ukrainie a TELEPOLIS o tym ani słowa, tak jak i GSMONLINE.

Gdybym nie sprawdził aplikacji to bym nie wiedział.

Forumowicze też tego nie zauważyli? :P
 #1128946  autor: babciagienia1p
 05 mar 2022, 10:06
@patrix-83
Sporo nieścisłości w Twoim poście.
1) Od piątku w Happy Fridays jest kod rabatowy
https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specja ... -ze-jestes
2) Telepolis pisało o 10 GB dla Ukrainy od momentu ogłoszenia (24 lutego 2022)
https://www.telepolis.pl/wiadomosci/tar ... -gigabajty
3) Na forum jest też wątek o tej promocji
viewtopic.php?f=76&t=132409
 #1131360  autor: iphoneski
 18 maja 2022, 10:52
A komuś udało się problem braku banera rozwiązać? U mnie był on jakoś na początku funkcjonowania karty, a jakoś po miesiącu przestał się pokazywać.
 #1131381  autor: Karlos20
 18 maja 2022, 21:35
Proponuję zmianę nazwy wątku na "Dobrze, że jesteś" z aplikacją Mój T-Mobile.
Tak teraz nazywają cotygodniowe promocje w aplikacji.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 39 z 46
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 46
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 46