DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 42 z 46
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 46
 #1136227  autor: biala1991
 18 wrz 2022, 15:29
Stan zgód marketingowych po włączeniu pakietu nadal się nie zmienił. Czy zarządzanie zgodami w aplikacji realnie działa? Wcześniej sterowałam nimi kodami i wtedy przychodziło odpowiednie info, dzisiaj dezaktywowałam zgodę przez aplikację i zero informacji więc nie wiem czy to daje jakiś skutek, tym bardziej, że tak jak pisałam wczoraj, na numerze, który wg apki ma zgody nieaktywne bez problemu włączyłam pakiet 3GB warunkowany wyrażeniem zgody.
 #1136994  autor: biala1991
 07 paź 2022, 19:28
Pytanie o abo, macie w aplikacji darmowe pakiety internetu? np za regularne opłacenie 3 faktur albo za podpisanie umowy? żeby potem się nie okazało, że włączenie pakietu za umowę będzie równoznaczne z jej przedłużeniem :D

Pakiet za regularne płatności można wykorzystać do końca cyklu rozliczeniowego, w którym został on udostępniony oraz w kolejnym cyklu. Natomiast czas na aktywację to 7 dni od otrzymania zaproszenia. Użytkownik twierdzi, że zaproszenie przyszło dzisiaj a za parę dni kończy się okres rozliczeniowy więc wolałabym poczekać i włączyć pakiet w następnym cyklu tylko czy wtedy jeszcze będzie dostępny w aplikacji?
Nie wiem o co tu chodzi, bo inny "klient", który sam sobie opłaca faktury (nie przez aplikację i zawsze regularnie po terminie :D ) też ma dostępny pakiet za regularne płatności w aplikacji. On ma inny okres rozliczeniowy więc mogłabym mu już włączyć pakiet, który właściwie mu się nie należy ale czy wtedy nie zniknie pakiet mojego rzetelnego użytkownika :D
 #1137004  autor: Karlos20
 07 paź 2022, 21:16
biala1991: te pakiety neta są bez sensu, kto korzysta z taryf M i L (te z nielimitowanym netem wyłącznie na smartfona).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1137021  autor: biala1991
 08 paź 2022, 05:45
Szczerze mówiąc to wiem tylko, że "moi" użytkownicy posiadają taryfę T, jaką dokładnie literkę (M, L czy inną) nie kojarzę, na pewno są to opcje z ograniczoną paczką danych więc włączenie dodatkowego pakietu ma sens. Pytanie tylko czy jakieś negatywne konsekwencje nie wiążą się np. z aktywacją pakietu 20 GB za podpisanie umowy czy aktywacją Nielimitowanego Internetu za podpisanie aneksu, bo żadne umowy i aneksy nie były ostatnio podpisywane.
Wg mnie to wygląda, że TM udostępnił pakiety każdemu jak leci i nijak się to ma do spełnienia warunków zapisanych w regulaminie. Czy to oznacza, że podany w regulaminie czas na aktywację 7dni też należy traktować niezobowiązująco :D ? Nie sprawdzam codziennie dostępnych usług więc nie wiem kiedy gratisowe pakiety się pojawiły, może te 7dni już minęło i jutro bonusy znikną z aplikacji? :)


Edit.
Regulaminy darmowych pakietów datowane są na 1 października, jeśli tego dnia faktycznie bonusy zostały udostępnione w aplikacji to dzisiaj jest ostatni dzień na włączenie?
 #1137055  autor: biala1991
 08 paź 2022, 14:54
Na kartę też są te pakiety 10GB, 15GB i 20GB, w sumie 45GB, w abo dodatkowo jest jeszcze 5GB i Nielimitowany Internet na 30dni. Zasadnicza różnica to termin aktywacji, wg regulaminu pakiety "karciane" można włączyć do końca października a pakiety abo mają być dostępne krócej, zaledwie 7dni od....? (nie wiem od kiedy pojawiły się w aplikacji).
Dziwna sprawa, pakiety w abo są niby za podpisanie umowy, jeden z pakietów na kartę za aktywację startera, o co tu chodzi? :)
 #1137058  autor: Karlos20
 08 paź 2022, 16:41
Nie, mam prepaidy. Włączyłem wszystkie 3. Schodzi jako pierwszy ten najbogatszy, czyli 20 GB "na start" ("za pierwsze połączenie"). Włączyłem na testowanej już od dawna taryfie GO.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1137063  autor: Karlos20
 08 paź 2022, 18:12
biala1991: a treść SMSa potwierdzającego włączenie usługi (abonament) co mówi?
W przypadku prepaida wykorzystany pakiet jest wg T komunikowany, jako zużyty pakiet 3GB na 7 dni.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1137065  autor: Karlos20
 08 paź 2022, 18:25
Informuje o kolejności schodzenia promocji (taryfa GO):
1. Bonus 20 GB za pierwsze połączenie,
2. Jubileuszowy bonus 10 GB,
3. Urodzinowy Bonus 15 GB,
a dalej wiadomo - Rok internetu za darmo, GB po doładowaniu oraz GB z opcji Bez Limitu lub GB dodatkowe (Na Raz, Na Okrągło, Gigapakiety 15 i 45GB).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1137069  autor: biala1991
 08 paź 2022, 19:54
W prepaid chyba można czekać, w abo straszą krótkim terminem na aktywację :D


Karlos20 pisze:
08 paź 2022, 18:12
biala1991: a treść SMSa potwierdzającego włączenie usługi (abonament) co mówi?
W przypadku prepaida wykorzystany pakiet jest wg T komunikowany, jako zużyty pakiet 3GB na 7 dni.
Wg smsa ważność to 30dni ale czy nie za dużo tego dobrego? :) Pakiety GB i miesiąc NI? Ja bym chyba bardziej wierzyła w 14dni, które podaje apka.
 #1137076  autor: babciagienia1p
 09 paź 2022, 08:35
Karlos20 pisze:
08 paź 2022, 18:25
Informuje o kolejności schodzenia promocji (taryfa GO):
1. Bonus 20 GB za pierwsze połączenie,
2. Jubileuszowy bonus 10 GB,
3. Urodzinowy Bonus 15 GB,

Powyższe bonusy za 0,- zł są również do włączenia w taryfie Frii. Ktoś wie do kiedy można je aktywować? Bonus 20,- GB za pierwsze połączenie wszedł bez problemów, mimo że karta jest "starsza od węgla".
 #1137082  autor: biala1991
 09 paź 2022, 12:17
Babciagienia1p
Też chciałabym wiedzieć do kiedy :D

Wygląda na to, że dawny pakiet 10GB UKR to ten nowy Pakiet Jubileuszowy (taka nazwa przychodzi w zwrotce). Jeśli włączymy go przez apkę to nie możemy włączyć smsem, jeśli włączymy smsem to nie da się włączyć przez apkę. Wg regulaminu wszystkie nowe pakiety przysługują raz na nr, czy to oznacza koniec 10GB UKR we Frii (aktywacja tego pakietu potwierdzona zwrotką o przyznaniu Pakietu Jubileuszowego a nie pakietu w związku z UKR będzie ostatnim uruchomieniem)? Może pozostałe pakiety jednorazowe 15 i 20GB zostały dodane na "osłodę" likwidacji cyklicznego? :D
 #1137084  autor: mm120
 09 paź 2022, 13:00
vkjcsakjvcjk pisze:
07 lip 2022, 15:07
T mobile było fajne 2 lata temu a teraz dając 3GB się ośmieszają. Nawet nie chce mi się karty z szuflady wyciągać przy obecnym rozdawnictwie konkurencji. :-D
Ja jeszcze wszystkich kart Play nie obsłużyłem po te 10GB dla Ukrainy na 30dni.
Orange dawało za doładowanie 5zł 42,5GB plus 25 GB w promocji 300GB za rok. Aktualnie 22,5 GB + 25GB czyli 47,5GB za doładowanie 5zł które można jeszcze na coś wykorzystać bo zostaje. Koszt doładowania 60złna rok. Co by musiał zrobić TM by pobić tą promocję? 3GB za free we free nic nie zmieni w przewadze sił.
Możesz podać szczegóły, instrukcje co i jak zrobić? Bo mam taką sytuację, że czeka mnie przedłużenie umowy w T-mobile (10Gb za 30zł), ale oferują jedynie 30 GB za 50 zł co oznacza podwyżkę abonamentu, ale mi nie potrzeba tak dużo GB (15-20GB to maksymalnie) i wolę płacić niższy abonament. Dotychczas korzystałem ze starterów Play. Optymalnie to byłoby dla mnie płacić jak najmniej, np. zostać przy abonamencie 30 zł za wszystko i dokupić kartę tanią jak dotychczas w Play (za 5zł), przenieść numer gdzieś na korzystniejszy abonament, bo czasem inni na starcie mają lepsze warunki niż stali abonenci w T-mobile.
  • Strona 42 z 46
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 46
  • 1
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 46