DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy określone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy określone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1082951  autor: biala1991
 29 paź 2019, 19:02
babcia77 pisze:
29 paź 2019, 07:30
Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie problemy z aplikacją mobilną były po stronie operatora. Nie pobierała danych od operatora. W pierwszy weekend z promocją Happy Friday u mnie aplikacja nie działała na żadnym numerze. Infolinia nie zakładała zgłoszeń serwisowych informując że trwają prace i niedługo aplikacja zacznie działać. I tak od piątku do poniedziałku do rana. Z promocji oczywiście nie dało rady skorzystać. Dopiero w poniedziałek wystawili zgłoszenie do serwisu i po 2-3 godzinach aplikacja zaczęła działać. Po złożeniu reklamacji dostałem rekompensatę na wszystkie numery gdzie aplikacja nie działała.
W inauguracyjny piątek apka mi działała, kłopoty zaczęły się dopiero po włączeniu pakietu HF, wtedy Mój TM padł i wstał dopiero w poniedziałek :)

Z kolei dzisiaj rano (godz. 7) miałam problem z pakietem 5GB, zlecenie przejęte, minęła 17 i nic. Na szczęście pakiet nie zniknął z dostępnych więc spróbowałam ponownie i zaskoczyło. Podejrzewam, że była za wczesna godzina, chyba system TM budzi się do życia o 8 :)
 #1082997  autor: babciagienia1p
 31 paź 2019, 06:29
:smt006
Jeśli ktoś nie uruchomił 5 GB za darmo, w apce, w październiku, to dzisiaj (31.10) jest ostatnia szansa. Pakiet będzie ważny do 30 listopada 23:59:59. Pakiet nie ma lejka, więc pod koniec zużycia trzeba zachować czujność lub mieć włączone inne usługi zabezpieczające.

Uruchomiłam. Wszystko weszło natychmiast. Czego by nie mówić, to w T-Mobile następuje pewna poprawa w działaniu systemu. Co prawda z prędkością lodowca, ale jest lepiej.
 #1083036  autor: biala1991
 01 lis 2019, 07:16
Znacząca poprawa, bo zamiast osławionych promocji na zaproszenie TM zaczął udostępniać normalne promocje :)

babciagienia1p pisze:
31 paź 2019, 06:29
Pakiet nie ma lejka, więc pod koniec zużycia trzeba zachować czujność lub mieć włączone inne usługi zabezpieczające.
W abo 5GB łączy się z pakietem podstawowym więc lejek chyba powinien być. A jak to wygląda na ExtraSim? Ktoś korzysta? :)