DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 4 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
 #1101670  autor: areksz
 21 sie 2020, 09:50
taka sprawa:
zarejestrowałem dwa numery w Plusie smsem, chciałem je przenieść do p4 i wrócić do plusa. Data ważności jest bliska do października A.D. Plus odrzucił wniosek o przeniesienie (według niego numery nie zostały aktywowane brak połączenia,sms w Orange nie mają z tym problemu). Co ciekawe ważność numerów pokazuję do 19 marca 2019r. mimo wszystko na jednym według Plusa nie aktywnym numerze po 36h mam przetransmitowane 39GB nic nie doładowałem zero promocji...
 #1101819  autor: Karlos20
 23 sie 2020, 20:33
areksz: wykonaj pierwsze połączenie, np. zużywając 1 grosz na połączenie i następnie sprawdź ponownie stan konta kodem *100#
Dopiero gdy operator ustali startową ważność konta i dokona aktywacji numeru, możesz przenieść numer do innej sieci.
Zwróć uwagę, czy Plus przepisał Twój numer PESEL do konta numerów na kartę, bez tego nie przeniesiesz numeru.
Możesz się o tym dowiedzieć, logując się z wybranym numerem do Plus Online na komputerze lub z aplikacji mobilnej, wchodząc odpowiednio do opcji: Więcej (Android: lewy górny róg; iOS: prawy dolny róg) > Twój Profil > Twoje Dane.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1105519  autor: areksz
 24 paź 2020, 14:11
pytanko: czy jak mam kartę Sim teraz w elastycznej pakiet 3 miesięczny się skończył i przeniosę się do Orange na 10 dni i po tym wrócę do Plusa to, czy dostanę aktywując owy pakiet na 3 miesiące dla przenoszących? Jeszcze raz? :?:
 #1105541  autor: Robin560
 24 paź 2020, 19:24
tak. 3 dni powinny wystarczyć.

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1108202  autor: columbo
 15 gru 2020, 14:51
areksz pisze:
24 paź 2020, 14:11
pytanko: czy jak mam kartę Sim teraz w elastycznej pakiet 3 miesięczny się skończył i przeniosę się do Orange na 10 dni i po tym wrócę do Plusa to, czy dostanę aktywując owy pakiet na 3 miesiące dla przenoszących? Jeszcze raz? :?:
Udało się? 10 dni wystarczyło?
Gdzieś wcześniej czytałem, że to raczej 3 mc, nie dni.
 #1114678  autor: areksz
 06 kwie 2021, 17:29
si, wystarczy około 72h bo czasami jest syf z przeniesienie numeru od razu np.p4 odrzuca takie wnioski, pakiet jest trzeci raz.
 #1119020  autor: Karlos20
 16 lip 2021, 05:10
neotele: bez zmian. RWK nabędziesz osobno (do 6 sierpnia można włączyć promocję, potem ostatnie 30 dób na doładowanie dające RWK środków), bo to nie jest część promocji z 3m za darmo.
W Plushu bez zmian, mamy 30 dni na nabycie RWK doładowaniem, po włączeniu promocji.
Warto wspomnieć, iż 3m za darmo dotyczy też nowego pakietu no-limit + 20GB + 5G regularnie kosztującego 40 zł co 30 dni.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1119027  autor: neotele
 16 lip 2021, 18:12
R.Mandano pisze:Czy ta promocja zadziała, kiedy nr przeniosę z Miśkowego Plusha do Plusa?
Raczej nie, jeśli prawdą jest to, co mówi Regulamin, że promocja dotyczy przenosin "z sieci innego dostawcy usług telekomunikacyjnych, do sieci Plus".
Karlos20 pisze:
16 lip 2021, 05:10
Warto wspomnieć, iż 3m za darmo dotyczy też nowego pakietu no-limit + 20GB + 5G regularnie kosztującego 40 zł co 30 dni.
Być może to zwykły bałagan w Plus, ale zastanawiam się, dlaczego nie ma tego pakietu/ usługi wyszczególnionego, jako opcji przenoszenia do Plus z 3 mies. za 0 zł
- ani na stronie Plusa, dotyczącej przenoszenia do Plus( https://www.plus.pl/przenies ),
- ani na Forum Plusa, z zestawieniem dostępnych pakietów/usług ( https://plusforum.pl/viewtopic.php?t=17 ... 09#p226100 ) - tu ten pakiet figuruje jedynie jako usługa cykliczna za 40zł/mies.

Czy podany tu kod aktywacyjny *136*11*9203# zadziała? (i włączą się ten pakiet na 3 miesiące z saldem 0 zł, bez żadnego dodatkowego zasilania)
 #1119045  autor: Karlos20
 17 lip 2021, 00:09
neotele: strona Plusa w prezentowanej ofercie Elastycznej na kartę, ma zaznaczoną informację o 3 miesiącach za 0 zł w pakiecie za 40 zł. Po kliknięciu "Sprawdź" - wyskakują wtedy tylko te starsze wersje, ale spokojnie.
Dla ułatwienia załączam regulamin rabatu za przeniesienie numeru do Plusa na kartę > https://api.plus.pl/jcr/files/file/adp/ ... nie100.pdf
Identycznie jest w Plushu.
Kod aktywacyjny zadziała jeśli pod kodem *136# zobaczysz info o aktywnej promocji "Rabat 100% za przeniesienie", ale na starterze po przeniesieniu numeru masz zawsze przynajmniej 1 zł na głównym saldzie, a to gwarantuje korzystanie z pakietu internetowego.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1119181  autor: neotele
 20 lip 2021, 09:59
neotele pisze:
16 lip 2021, 00:04
Jak to obecnie jest z przeniesieniem do Plusa, w kontekście likwidacji RWK w Plus Elastyczny na Kartę?
Karlos20 pisze:neotele: bez zmian. RWK nabędziesz osobno (do 6 sierpnia można włączyć promocję, potem ostatnie 30 dób na doładowanie dające RWK środków), bo to nie jest część promocji z 3m za darmo.
Precyzuję pytanie.
Pytałem o 3m za darmo, a kontekście planowanych zmian z RWK po 6.sierpnia. Czy przenosząc numer po tej dacie, ta promocja będzie ciągle działać, tak jak obecnie, bez konieczności doładowywania konta przez pierwsze 3 miesiące?

Poniższe dotyczy pakietu no-limit + 20GB + 5G w tej promocji.
Karlos20 pisze:Kod aktywacyjny zadziała jeśli pod kodem *136# zobaczysz info o aktywnej promocji "Rabat 100% za przeniesienie"
Jeśli zobaczę .. to wtedy będzie OK :)
A żeby się upewnić, że to działa, mam pytanie praktyczne: Czy ktoś testował uruchomienie pakietu no-limit + 20GB + 5G w tej promocji?
 #1119188  autor: Karlos20
 20 lip 2021, 12:40
neotele: po 6 sierpnia, wychodzące wydłużasz zgodnie z cennikiem. Po przeniesieniu numeru ustawiane są wychodzące na 97 dni, abyś mógł włączyć za 0 zł no-limity 3x po 30 dni.
Po co testować? Jeśli po przeniesieniu numeru i sprawdzeniu kodem *136# pojawi się info o włączonej promocji z rabatem (aktywuje się automatycznie), wbijasz raz kod aktywacyjny do usługi i pierwszy pakiet będzie ważny 30 dób za 0. Potem znów się odnowi za 0, i następnie znów. Po 90 dobach, odnowi się na kolejne 30 dób pod warunkiem posiadania 40 zł na saldzie. Plus na 2 doby przed odnowieniem usługi wysyła SMSa. Stan i ważność sprawdzamy kodem *136#. Usługa wpuści Abonenta do sieci 5G, niezależnie czy będzie mieć te 20GB czy w tym samym czasie będzie korzystać z GB za doładowanie konta czy innych pakietów/promocji, o ile się nie wykluczają.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1139570  autor: asdaf
 09 gru 2022, 14:56
Kuzyn dziś przeniósł numer. Taryfa plus elastyczna. Ważność konta 16.03.23. Powiedziałem jakie usługi ma włączyć. Tylko, że kuzyn najpierw włączył 1500GB a potem 3mc za 0. I teraz nie ma bonusu z pierwszej promocji. Jak sądzicie jest jeszcze nadzieja na ten bonus?
 #1139575  autor: babciagienia1p
 09 gru 2022, 15:26
@asdaf
Takie zawieszki w Plushu/Plusie są coraz częstsze. Sugeruję zgłoszenie e-mailowe na adres [email protected] z podaniem numeru telefonu, imienia i nazwiska właściciela numeru oraz PESEL-u, powołując się na regulamin
https://api.plus.pl/file/files/file/reg ... taPlus.pdf
Przyznają pierwszą setkę po kilku dniach. Później mogą być pewne problemy z odnawianiem pakietu, ponieważ będzie mijał się w fazie z odnowieniem pakietu cyklicznego, ale powinno działać.

--------------Edycja----------------
Kolejność działań (najpierw 1500, później cykliczny czy odwrotnie) nie ma znaczenia, to błędy systemowe czasami zawieszają przyznanie pakietu 100 GB.
 #1139581  autor: Karlos20
 09 gru 2022, 17:14
A infolinia nie pomoże?

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 4 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8