DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 6 z 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
 #1146503  autor: Karlos20
 29 mar 2023, 00:58
Radzę uważać na promkę "4 doładowania". Jest w niej rażący błąd. Przyznaje bonus dopiero po wykonaniu nie czwartego a piątego doładowania, wówczas licznik się zeruje i ustawia na już wykonane pierwsze, decydujące zasilenie w promocji (gdy np. ładujemy samymi piątkami czy niestandardowo za 6 zł przy 10-złotowym bonusie promo złotówkowym).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1146504  autor: babciagienia1p
 29 mar 2023, 03:57
@Karlos20
Nie zauważyłam żadnych problemów. Może dlatego, że doładowuję, szybko po sobie, tuż przed aktywacją pakietu NL?
Chociaż... może być coś na rzeczy. Ostatnio miałam wrażenie, że po sesji doładowań system zwrócił mi jedno doładowanie promocyjne więcej, w nowym liczeniu, po wyzerowaniu. Pokazywał dwa zamiast jednego. Zrzuciłam to na karb mojej słabej pamięci lub prezentu od "wajchowego".
Może u Ciebie też był taki myk i stąd wrażenie, że bonus jest przyznawany dopiero po piątym doładowaniu?
 #1146509  autor: jacek1998
 29 mar 2023, 08:02
babciagienia1p pisze:
28 mar 2023, 21:38
@jacek1998
Trzeba wykupić RWK za 5,- zł kodem USSD *121*11*365#, nie później niż w piętnastym dniu od aktywacji numeru.. Na koncie głównym będzie 1,- zł. Sugeruję doładowanie 6,- zł.
Czyli w Plushu nie jest tak jak w Elastycznej, w której bez doładowań, aktywacji RWK mam 3 miesiące za darmo? Tutaj należy doładować(bo na koncie po przeniesieniu jest 1zł) aby kupić RWK wymagane do utrzymania tych 3mc za darmo?

Szukam czegoś na dłużej z 200GB więc albo jak Elastyczna(ale zdarza się, że mają problem przenieść do tej oferty w salonach) gdzie co 3 miesiące przenoszę 2 numery do Heyah01 i powrót do Plusa albo Orange Ofnk 3TB/rok gdzie co rok robię 72zasilenia 5zl za co mam 1TB i dokupuję 2TB za $ z doładowań.

Nie chcę się w międzyczasie już bawić z pilnowaniem aktywacji pakietów, zasileniami, pamiętaniem o czymś dla wymaxowania ofert.
 #1146510  autor: babciagienia1p
 29 mar 2023, 08:14
@jacek1998
Tak, w Plushu trzeba doładować minimum 5,- zł i wykupić RWK. Bez wykupionej RWK, po przeniesieniu, konto jest ważne 15 dób.

---------------Edycja--------------------
Jeśli nie cierpisz doładowywania, możesz też posłużyć się przelewem PLN z innego numeru w Plushu lub Plusie.

PS. Faktycznie oferta Plusha może być zbyt skomplikowana. W takim razie, nie pozostaje Ci nic innego jak korzystać z ofert innych operatorów.
 #1146513  autor: Karlos20
 29 mar 2023, 08:32
babciagienia1p: dokładnie ten błąd tak działa. Bonus powinien wskoczyć do salda *121# po czwartym doładowaniu widocznym w SMSie zwrotnym INFO pod 8844, zerując licznik promocji. Niestety, bonus wpada dopiero po piątym zasileniu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1146517  autor: babciagienia1p
 29 mar 2023, 08:45
@Karlos20
babciagienia1p pisze:
29 mar 2023, 03:57
...Ostatnio miałam wrażenie, że po sesji doładowań system zwrócił mi jedno doładowanie promocyjne więcej, w nowym liczeniu, po wyzerowaniu...

U mnie to wyglądało inaczej. Bonus wszedł, prawidłowo, po czwartym doładowaniu. Doładowałam jeszcze raz, żeby osiągnąć 30,- zł na koncie głównym (4x6+6=30). Po wysłaniu SMS-a INFO na numer 8844, wrócił SMS, że mam już DWA doładowania promocyjne. Aby mieć kolejny bonus powinnam uczciwie doładować jeszcze trzy, a nie dwa razy. Pewnie nieprawidłowa informacja zniknie przy kolejnych doładowaniach.
 #1146519  autor: Karlos20
 29 mar 2023, 08:52
Myślę, że Plus robi to z premedytacją, gdyż jest to najkorzystniejsza oferta promocyjna, obniżająca koszty pakietów. A brak naprawy promocji, która działa nieprawidłowo od jakiegoś czasu, tylko to potwierdza. Związane jest też z kolejnym błędem, w którym część usług nie chce pobrać kasy promocyjnej (z wyjątkiem odpłatnego przedłużenia wychodzących, które wymagają tylko kasy głównej), zwracając błąd o niewystarczających środkach na koncie głównym.
Im więcej przegród na taryfie - szczególnie w Nowym Plushu - tym ciężej wchodzą kolejne bonusy/promocje.
Przy ostatnich testach nowego startera Plush z Żabki miałem aktywnych aż kilkanaście pakietów i promocji - wszystko na osobnych przegrodach, a czekanie na SMSy zwrotne z *121# i *136# jest wydłużone.
A tylko kodami sprawdzam stan pakietów/usług i promocji, gdyż iPlus wszystkiego nie pokazuje.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1146523  autor: babciagienia1p
 29 mar 2023, 09:15
Karlos20 pisze:
29 mar 2023, 08:52
...jest to najkorzystniejsza oferta promocyjna, obniżająca koszty pakietów...

Tak. Przy doładowywaniu szóstkami dostaje się bonus +41,66% gotówki do wykorzystania na pakiety. Kiedyś T-Mobile miewał bonusy +50%, ale nieregularnie. Ostatnio zarzucił świecką tradycję.
Bonus w Plusie/Plushu jest nieustający.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2023, 09:20 przez babciagienia1p, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1146525  autor: Karlos20
 29 mar 2023, 09:18
babciagienia1p: do czasu... Wiedzą, że ludzie kombinują. T daje zawsze +10% na konto główne od doładowań online, obecnie od 35 zł (wcześniej było od 25 zł).
Ostatnio zmieniony 29 mar 2023, 09:38 przez Karlos20, łącznie zmieniany 1 raz.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1146531  autor: Karlos20
 29 mar 2023, 09:40
babciagienia1p: powinno być 4x po 6 zł zamiast 5x. I jak nie oskarżyć Plusa za naciąganie klientów co do promocji "4 doładowania"? Niech dalej wypuszczają z tyłka niezliczone promocyjki na kolejnych przegrodach, rozliczanych osobno, obciążając jeszcze bardziej ich dziurawą platformę billingową.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1146532  autor: babciagienia1p
 29 mar 2023, 09:45
@Karlos20
Napisałam instruktażowo, że doładowuję 5 x 6,- zł, bo wykupuję pakiet za 30,- zł. Z konta promocyjnego jest pobierane bonusowe 10,- zł. Na KG zostaje 10,- zł, co zmniejsza liczbę kolejnych doładowań itd. Bonus, jak do tej pory, zawsze wpadał po czwartej "szóstce".
 #1146533  autor: Karlos20
 29 mar 2023, 09:50
babciagienia1p: ja tylko informuje, iż promka działa nieprawidłowo. Nie każdy będzie mieć tak jak Ty.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1146588  autor: biala1991
 29 mar 2023, 20:37
Karlos20 pisze:
29 mar 2023, 08:32
babciagienia1p: dokładnie ten błąd tak działa. Bonus powinien wskoczyć do salda *121# po czwartym doładowaniu widocznym w SMSie zwrotnym INFO pod 8844, zerując licznik promocji. Niestety, bonus wpada dopiero po piątym zasileniu.

U mnie licznik przyśpieszył, tego samego dnia zrobiłam 4 doładowania, z tym że dwa pierwsze to było trzecie i czwarte w promocji, po tych dwóch doładowaniach prawidłowo dostałam gratis i zrobiłam dwa kolejne doładowania, czyli po resecie licznika to było pierwsze i drugie doładowanie, jednak INFO pokazuje, że mam wykonane 3 doładowania (więcej niż w rzeczywistości). Kolejne doładowanie wg INFO powinno być czwartym i przyznać gratis, chociaż w rzeczywistości to będzie dopiero trzecie doładowanie, ciekawe kiedy otrzymam ten bonus i czy w ogóle go dostanę :)
 #1146590  autor: Karlos20
 29 mar 2023, 20:48
biala1991: dostaniesz jak wykonasz kolejne doładowania.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1146602  autor: babciagienia1p
 30 mar 2023, 02:10
biala1991 pisze:
29 mar 2023, 20:37
...U mnie licznik przyśpieszył...

U mnie jest DOKŁADNIE tak samo jak u @biala1991. Nawet liczba i sposób doładowania są identyczne. Może to jakiś błąd specyficzny dla sposobu doładowania. Niestety następna seria doładowań dopiero w połowie czerwca (UA), więc nie sprawdzę tak szybko.

@Karlos20
Może nie zauważyłeś przyśpieszenia i teraz masz wrażenie, że system oszukuje. Gdyby tak było, znaczyłoby to, że INFO pokazuje błędną liczbę doładowań, a bonus jest przyznawany według regulaminowych zasad. Stąd widzisz bonus dopiero po piątym doładowaniu, które tak naprawdę jest czwartym.
 #1146604  autor: biala1991
 30 mar 2023, 06:08
babciagienia1p pisze:
30 mar 2023, 02:10
@Karlos20
Może nie zauważyłeś przyśpieszenia i teraz masz wrażenie, że system oszukuje. Gdyby tak było, znaczyłoby to, że INFO pokazuje błędną liczbę doładowań, a bonus jest przyznawany według regulaminowych zasad. Stąd widzisz bonus dopiero po piątym doładowaniu, które tak naprawdę jest czwartym.

Obstawiam to samo, jeśli wcześniej nie zwróciłeś uwagi, że licznik dodał jedno doładowanie więcej niż rzeczywiście było wykonane to teraz wygląda jakby przyznał gratis po piątym doładowaniu a nie po czwartym. Trzeba liczyć samemu :) a nie sugerować się wskazaniem licznika, które jest błędne.

Na początku kwietnia będę doładowywać więc sprawdzę czy gratis wpadnie zgodnie z moimi wyliczenia, czy zgodnie z tym co podaje dezinformujący licznik
 #1146749  autor: biala1991
 31 mar 2023, 20:16
Dwa kolejne doładowania wykonane, wg moich wyliczeń 3 i 4, wg licznika INFO 4 i 5 stąd wrażenie, że gratis jest przyznawany z opóźnieniem (po 5 doładowaniu).
Sprawdziłam stan po otrzymaniu gratisu i resecie a INFO pokazuje, że mam już zrobione pierwsze doładowanie, wygląda na to, że za to pierwsze doładowanie licznik uznaje gratis :D dlatego pewnie następny bonus znów wpadnie po piątym doładowaniu, które w rzeczywistości będzie czwartym :)
 #1146751  autor: Remington
 31 mar 2023, 20:30
biala1991 pisze:
31 mar 2023, 20:16
wg moich wyliczeń 3 i 4, wg licznika INFO 4 i 5

Jeśli dobrze pamiętam, pomoże Ci apka mobilna. Możesz w niej zobaczyć kiedy wysłałaś SMS rejestrujący do promocji, a także pełną historię doładowań (Twoich - bez promocyjnych). Daj znać czy potwierdzi to Twoje przypuszczenia.
 #1146756  autor: biala1991
 31 mar 2023, 21:48
Remington
w apce ciężko to sprawdzić, bo gratisy się nie pokazują więc nie ma punktu odniesienia. Smsa z aktywacji nie widać, promocję włączyłam lata temu a billing wyświetla tylko ostatni miesiąc.
Wiem jedno, zawsze sprawdzam stan licznika po przyznaniu gratisu i dwa miesiące temu coś się posypało, dostałam gratis a INFO pokazało, że mam jedno doładowanie chociaż powinno być zero. Myślałam że to jakiś chwilowy błąd i z czasem się wyprostuje ale minęły dwa miesiące i licznik ciągle pokazuje o jedno doładowanie za dużo (przypuszczam że wlicza gratis). Wg moich obserwacji to tylko błąd licznika, który informuje teraz, że wykonaliśmy.. PIĄTE :D doładowanie, faktycznie gratis jest przyznawany prawidłowo po realnie wykonanych 4 doładowaniach.
  • Strona 6 z 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8