DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1075306  autor: Karlos20
 03 lip 2019, 13:59
Stronka play.pl/youtube już działa.
Regulamin oferty: https://www.play.pl/resources/pdf/2019/ ... -darmo.pdf
Wszystko się potwierdziło (lista taryf kompatybilnych z promocją). Możecie uruchamiać promo.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1075307  autor: jarekt
 03 lip 2019, 14:24
Trzeba dodać, bo to chyba ważne:
- to jest tylko i wyłącznie do oglądani filmów poprzez apkę YT;
- na koncie musi być minimum 1zł;
- reklamy przerywające filmy i wszystkie inne rzeczy nie będące samym filmem, NIE lecą z tego pakietu.
 #1075308  autor: Remington
 03 lip 2019, 14:29
jarekt pisze:
03 lip 2019, 14:24
- reklamy przerywające filmy i wszystkie inne rzeczy nie będące samym filmem, NIE lecą z tego pakietu.

Reklamy idą chyba z hosta YouTube, więc zapewne będą wliczane. Zresztą w regulaminie reklamy są podane jako przykład transmisji spoza pakietu, jeśli pochodzą z zewnętrznych serwisów, czyli nie te z YouTube.
 #1075309  autor: PACYFIKATOR
 03 lip 2019, 14:33
Na surfie jeszcze nie mam i na aplikaji i na web, wczoraj tez nie miałem na RWK, dzis juz mam do włączenia w RWK i włączyłem.

AKTYWACJA I KORZYSTANIE Z USŁUGI1.Pakiet możesz aktywowaćna dwa sposoby:1.1.wybierz i zatwierdzić na klawiaturze telefonu kod: *111*632*1#1.2.zaloguj się na swoje konto w aplikacji mobilnej Play24 i wybierz odpowiednią opcję w zakładce „Usługi”.2.Liczbę jednostek pozostałych do wykorzystania na transmisję danych możesz sprawdzić wybierając i zatwierdzając na klawiaturze telefonu kod *632#. O wyczerpaniu środków Użytkownik zostanie powiadomiony za pośrednictwem wiadomości."

Na surfie jednak ma nie być... ktoś wczoraj pisał ze będzie, ale regulamin jest widze inny.
Po włączeniu i sprawdzeniu pakietu sms zwrotny to. 95,41 Gb na korzystanie z ap mobilnej
 #1075312  autor: jarekt
 03 lip 2019, 15:06
@Remington, oczywiście chodzi o przerywniki i reklamy zewnętrzne, ale nie ma 100% pewności skąd one w danym momencie idą i w dodatku czy systemy Play to poprawnie zawsze zinterpretują, bo taki stream reklamowy może mieć naprawdę dziwną lokalizację, należącą nawet do Googla/YT, ale wyglądający jakby pochodził z zewnątrz i tak go zaliczy system Play, który jak każdy wie ma swoje słabości ostatnio (od kilkunastu miesięcy).

Radziłbym z tym uważać i to sobie przetestować, a reklam profilaktycznie za dużo nie oglądać :).
 #1075319  autor: PACYFIKATOR
 03 lip 2019, 16:15
Mała ciekawostka, oglądam youtuba od ponad godziny i miałem 95,41Gb a a teraz jak sprawdzam kodem mam 99,96Gb a zjadało jak widzę z pakietu zwykłego (ale muszę nakreślić że.... :P:P, nie mam żadnego pakietu załączonego (wykupionego) prócz tego 2Gb z promocji :P
 #1075331  autor: Adriaan02
 03 lip 2019, 20:20
Tylko żeby ten kod USSD na sprawdzenie pozostałego pakietu zawsze działał, mi zadziałał do tej pory dwa razy, aktualnie ciągle "Problem z połączeniem lub nieprawidłowy kod MMI."

EDIT: Weryfikowałem działanie usługi. U mnie także korzystanie z aplikacji YouTube w tym oglądanie filmów pomniejsza podstawowy pakiet GB (aktualnie posiadam aktywny pakiet 600 MB za 5 zł do przedłużania GB).
Tych GB z YouTube nie idzie sprawdzić.

Może to kolejny pomysł Play-a (poza kodami coca-cola i kolejnością wykorzystywania pakietów), abyśmy pozbyli się skumulowanych GB z konta.
 #1075399  autor: PACYFIKATOR
 04 lip 2019, 20:16
Nie "PACYFIKATOR" ma na swoim koncie wbity pakiet 2gb na święta, z czasów gdzie Gb zostawały i dało się je przedłużać płatnymi pakietami. Promocja 2gb na święta, wtedy też był Tidal. 2017r bodajże to był rok. PACYFIKATOR też od razu powie że te Gb jednego z forumowiczów co się (jeden jedyny wychylił) w postaci 931Gb z datą ważności której akurat nie podał, to powiem wam że ten błąd naprawili i Gb już nie są "po wieki" ale co sie dziwić. Jak jeden wyjawi sekret jak coś zrobić to drugi się zrewanzuje, doda coś od siebie. Później trzeci i czwarty zrobi to samo, a suma summarum później łatają system...

Szkoda że takimi inf się chwalicie. Byłbym dożywotnio ustawiony z netem.. A teraz trzeba ładować kase w każdy numer. A miałem te moje sekrety dla siebie, nie na sprzedaż.

Jak sie wkurze, swoje sekrety jak np darmowy net bez daty opiszę i i wszystkie inne i wszystko połatają. Skoro idzie to wszystko w zła stronę przez różne paply, niech sobie Play zarobi... Mi popsuli niech popsuja wszystkim.
 #1075423  autor: bartek07
 05 lip 2019, 11:07
PACYFIKATOR pisze:
05 lip 2019, 11:01
bartek07 pisze:
05 lip 2019, 10:16
A jak z telefonu zrobię hotspota i na tablecie przez wifi będę oglądał YT to z tego pakietu 100GB też pójdzie?
Z telefonu to ty możesz na aplikacji Youtube w telefonie zrzucić ekran na TV np i masz za Free.
Bardziej chodziło mi o taką sytuację, że jadę w podróż z rodziną, ja mam google maps i yanosika i włączam hotspota a dziecko w tyle na tablecie (bez wejścia na kartę sim) ogląda YT.