DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #1074025  autor: user11
 13 cze 2019, 15:51
jamto02 pisze:
07 cze 2019, 19:50
Wyglądana to że Play nie daje już bonusu na tym samym nr zatem pozostaje kupić nowy nr. Ale .... Jaki sim najlepszy w sensie płacąc 5 zł coś jeszcze można by dostać za tą kwotę, nie wiem 2 gb, darmowe rozmowy na kilka dni itp. Jak już płacić to .żeby jeszcze coś z tego pożytecznego mieć . Co moglibyście polecić?
Play już nie daje bonusu 200PLN/20GB na 60 dni na ten sam numer? Jakieś 3 tygodnie temu przeszedłem z FM do innej sieci i wróciłem do Play i dostałem bonus. Następnym razem nie będzie bonusu?
 #1074070  autor: Medelles
 13 cze 2019, 23:06
user11 pisze:
13 cze 2019, 15:51
jamto02 pisze:
07 cze 2019, 19:50
Wyglądana to że Play nie daje już bonusu na tym samym nr zatem pozostaje kupić nowy nr. Ale .... Jaki sim najlepszy w sensie płacąc 5 zł coś jeszcze można by dostać za tą kwotę, nie wiem 2 gb, darmowe rozmowy na kilka dni itp. Jak już płacić to .żeby jeszcze coś z tego pożytecznego mieć . Co moglibyście polecić?
Play już nie daje bonusu 200PLN/20GB na 60 dni na ten sam numer? Jakieś 3 tygodnie temu przeszedłem z FM do innej sieci i wróciłem do Play i dostałem bonus. Następnym razem nie będzie bonusu?
Play daje BzPna numer, ktory juz wczesniej otrzymal bonus. Nie dziala juz mechanizm przejscie do Play potem *163*12# do FM o proba otrzymania BzP w FM. Trzeba przeniesc bezposrednio do FM