DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 16 z 25
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 25
 #1072760  autor: marcin19883
 28 maja 2019, 21:48
Remington pisze:
28 maja 2019, 21:35
Było już o tym. Nie każdemu chce się iść do sklepu, stać w kolejce itp. skoro może paroma kliknięciami znacznie szybciej mieć kod w tej samej cenie.
Ludziom się nic nie chce. Nawet po darmowe, ruszyć 4 litery. A coca cole można zużyć do odrdzewienia śrub i innych metalowych rzeczy w swoim warsztacie.
 #1072868  autor: PACYFIKATOR
 30 maja 2019, 18:56
"Ludziom się nic nie chce. Nawet po darmowe, ruszyć 4 litery. A coca cole można zużyć do odrdzewienia śrub i innych metalowych rzeczy w swoim warsztacie."

Darmowe? czy tobie coś kiedyś dał ktoś za darmo.... to twoje darmowe, to takie darmowe jak te "stany darmowe w Play" niby za darmo ale konto utrzymywać trzeba. Nic w życiu nie ma za darmo, to też nie nadużywał bym tego słowa, chyba że pracujesz w marketingu i wlazło Ci to w nawyk.
 #1072869  autor: marcz123456
 30 maja 2019, 19:12
Remington pisze:
28 maja 2019, 21:35
Było już o tym. Nie każdemu chce się iść do sklepu, stać w kolejce itp. skoro może paroma kliknięciami znacznie szybciej mieć kod w tej samej cenie.
Ale to jest ściema. To co? Same piwniczaki są co z domu nie wychodzą? Zakupów nikt w domu nie robi? :smt005
Tak samo jak ten co pisał że wstyd by mu było kupić colę w sklepie :happy6:
 #1072894  autor: Ryszard Lubicz
 30 maja 2019, 22:19
Ja napisałem do kilku znajomych na FB co piją colę aby wysyłali mi kody. Mam już ich nadto.
A co do Stanu Darmowego - np. w OdNowie można powiedzieć ,że jest za darmo. Ja ostatnio wyliczyłem ,że wydaję na tel. W tej taryfie 6zł na miesiąc. Jest to tyle co nic.

Grażynko wybacz...
 #1072937  autor: Remington
 31 maja 2019, 11:02
marcz123456 pisze:
30 maja 2019, 19:12
Remington pisze:
28 maja 2019, 21:35
Było już o tym. Nie każdemu chce się iść do sklepu, stać w kolejce itp. skoro może paroma kliknięciami znacznie szybciej mieć kod w tej samej cenie.
Ale to jest ściema. To co? Same piwniczaki są co z domu nie wychodzą? Zakupów nikt w domu nie robi? :smt005
Tak samo jak ten co pisał że wstyd by mu było kupić colę w sklepie :happy6:

Tacy ludzie są, nie mierz wszystkich swoją miarą. Niektórzy kupują doładowania Google Play płacąc drożej przez Allegro, niż gdyby kupili je w Żabce itd. Jak nie piją coli to po co mają ją kupować skoro przez net bez podnoszenia tyłka sprzed ekranu zapłacą tyle samo i po chwili dostaną kod. To nie żadna ściema, tylko real.
 #1072981  autor: PACYFIKATOR
 01 cze 2019, 09:06
Panowie, i Panie... Są też tacy co nie kupują Coca coli, nie piją jej, nie odrdzewiają śrubek, nie zbierają Gb z coca coli. Np ja! Tak na prawdę, to co oferuję promocja Coca coli, (powerbanki i inne gadżety) to nie są wartę zachodu. W Kwietnia kupiłem, przeplaciłem u bisa, w dodatku 9szt do dziś nie weszło, w Maju kupiłem już po 1zl wszystkie weszły i w czerwcu przepadną... Tak więc jak to jest na subkoncie które się nie trzyma, trzeba pożegnać imprezę.
Ostatnio zmieniony 01 cze 2019, 14:16 przez PACYFIKATOR, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1072983  autor: TomLee
 01 cze 2019, 10:52
Widzę, że dyskusja przesunęła się w dziwnym kierunku. Bo jakie to ma znaczenie, czy jeden kupi coca-colę a inny kod przez internet? Ważne, że kody działają. U mnie zaspokajam w potrzebne GB 6 kart sim. I mimo, że ostatnio w Play nastąpiły zmiany, przeważnie mocno niekorzystne dla "Januszy" to nadal takie promocje wypuszcza tylko Play.
 #1072994  autor: mikkel07
 01 cze 2019, 12:52
Brawo Play. Aha. Fajno. Rozumiem, że mieli prawo zrobić ważność 30 dni i te GB po 30 dniach usuwać. Ok. Nie mam pretensji. Myślałem, że w Formule bedzie można przedłużyć te GB płatnym pakietem. W końcu od roku miesiąc w miesiąc płaciłem te 9zł za te 3GB, które przedłużały całość czy korzystałem czy nie. Jeżeli usuwają te GB po 30 dniach ok. Nic nie mam. Mieli takie prawo. Ale to, że w Formule najpierw schodzi z płatnego pakietu z tych 3GB za 9PLN a te GB z coli zostają nie tknięte po czym przepadają po 30dniach to kategoryczne przegięcie. Jeszcze gdyby te GB z coli były zużywane w pierwszej kolejności co by je wykorzystać tak płatne GB blokują te z coli, które de facto są na tym samym subkoncie a jedynie przedłużają to konto. Ja rozumiem, że chcieli trochę przychamować tą wolną amerykankę w P4 ale takie coś to już rąbanie w tyłek, chytrość i wredność w czystej postaci. Jutro przepadną 3GB i za 2 tyg kolejne 6 GB , których nie mogę nawet w pierwszej kolejności wykorzystać. Pora uciekać od Play. Jeszcze taryfa Play internet na karte jest ok. Bo za 200zł doładowania jest 190GB bonusu za doładowanie online sumowane z następnym doładowaniem a za te 200zł można dokupic te pakiety np 49zł za 100GB na miesiąc i wykorzystać na smsy premium. Ja bardzo często smsami premium pomagam fundacjom np w orange gdzie za 200doładuje dla 100 GB bonusu a połowę sumy czyli jakieś 125zł (230 + 20 ze skerbonki) wysyłam na rzecz fundacji. Oferty głosowe na karte w Play leżą i kwiczą po ostatnich akcjach. Jeszcze tylko dla 2x 30GB na rok czyli na wiosnei na lato warto zatrzymą choć jeden numer w play. Aha. Dzięki @Remington za postawe w stosunku do kupowania kodów na allegro a w sklepie. Jesteś jedyny otwarty umysłowo i myślący otwarcie z szerokimi choryzontami człowiek. Bo na przykład tok myślenia Pana Marcina19883 jest bardzo ograniczony delikatnie ujmując.
 #1072999  autor: marcin19883
 01 cze 2019, 13:58
TomLee pisze:
01 cze 2019, 10:52
Bo jakie to ma znaczenie, czy jeden kupi coca-colę a inny kod przez internet? Ważne, że kody działają.
Liczy się też opłacalność. Lepiej mieć więcej za tyle samo.
 #1073002  autor: PACYFIKATOR
 01 cze 2019, 14:12
Mikkel07 Tak jak piszesz, przegięcie. Ja też zmykam z Play. Ale idę do plusa. Kiedyś była tam promocja na 3 miesiące rozmowy i smsy i internet. To wszystko do wszystkich, w dodatku są tam profity jak np premia za staż, nic tylko tam trzymać numery. Nie mówiąc już o doładowaniach gratis.
Cóż, myślę ze trzeba podziękować za miłą współprace z P4, bo było miło. Ale już się skończyło.
Ostatnio zmieniony 01 cze 2019, 22:31 przez PACYFIKATOR, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1073012  autor: TomLee
 01 cze 2019, 16:39
A nie przedłużą się kolejnym kodem z coca-coli? Edit: sprawdziłem i się nie przedłużają, 30 dni i niewykorzystana część znika.
 #1073027  autor: WR841ND
 01 cze 2019, 21:39
Ta promo jest taką trochę "wtopą" a dokładniej tym że w 2 miesiącu promo połatali system w ODN i nie ma "wieczności " -- tu nie dodali w regulaminie ze pakiet żyje 30 dni ale pewnie teraz już jest.( pod *109 dalej brak daty )

Ale patrząc z 2 strony : Jak ktoś zużywa 1/2 GB miesiąc i zapłaci za to 2zł ( w stosunku do
4.16zł za 1 GB ( 25zł/6gb pakiet ) to i tak rewelacja.

Całe szczęście że mam teraz darmowy dostęp do kodów to naprawdę to mnie nie rusza teraz że pakiet ma 30 dni.. oszczędzam płatny do końca września ( w sumie z tym promo 15gb co było od lutego do maja ) to sporo oszczędzam ( jak by nie patrzeć mam net przez 8miechów za maks kilka zł -- w 1 miechu kupiłem 5 puszek z kodami za 5zł )

KTO z innych opów DA mi to ? Skansen Plusa ? A może różowa pantera ?8 miechów..

Zresztą przez 1.5 roku? albo i dłużej nie potrafię do dziś dnia zużyć 1 pakietu 6GB/25zł... ( jeszcze zostało mi 1.6GB ) bo to PNL był a to oferta świateczna itd...
 #1073037  autor: Karlos20
 02 cze 2019, 02:02
Pakiety jednorazowe płatne nie będą skutecznie przedłużać GB (szczególnie te co aktywuje się w aplikacji Play24), kombinujcie z pakietami cyklicznymi.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1073047  autor: Marek_G
 02 cze 2019, 09:41
Ale Play ostatnio wkurza klientów. Uciekłem z netem na kartę do T-Mobile (na abonament 20 Mb/s) to i z telefonem ucieknę. Już wstępnie przetestowałem w telefonie kartę Orange (25 GB gratis za doładowanie 50 zł + aktywacja przedłużenia GB na rok za 30 zł, BTW przy większych doładowaniach robi się to jeszcze bardziej opłacalne) i jestem zadowolony.
Czasy się zmieniają a Play tego nie rozumie. Teraz najważniejsze są pakiety danych. Widzę to po moich znajomych, już mało kto z młodszych do mnie tradycyjnie dzwoni czy wysyła SMSy, raczej wolą napisać czy zadzwonić na Messengerze (ma to i swoje wady, jak ktoś musiał zapłacić za każdy SMS czy minutę to nie zawracał głowy byle bzdurą). mam wrażenie, że niedługo odejdziemy z no-limitów na rzecz no-limitów internetowych.
Ponadto Play swoimi zagraniami wkurza świadomych klientów którzy wiedzą dlaczego są w Play. Ja jestem (jeszcze) w Play właśnie dlatego, że do tej pory było dość elastycznie, potrzebowałem więcej pogadać czy poużywać internetu, włączałem no-limit, innym razem nie potrzebowałem aż tyle więc korzystałem ze zgromadzonych złotówek/GB. Teraz Play-owa oferta na kartę straciła swoją główną zaletę.
Play chce wyciągnąć ode mnie więcej pieniędzy? Nie ma opcji, kasę dostanie ale Orange, Play będzie miał z tego 0. Czy nie lepiej zarobić mniej niż nie zarobić nic i przy okazji zyskać zły PR.
Nie wiem czemu Play tak się łasi na kasę tej niewielkiej grupki świadomych klientów. Przecież nie ma nas aż tak dużo a często jesteśmy dla swojego otoczenie ekspertami w dziedzinie i pomagamy im dobrać dobrą ofertę, ergo zadowolony klient chętniej poleci znajomemu danego operatora.
Klientom mniej świadomym bonusy czy GB i tak przepadały bo nie wiedzieli/nie pilnowali więc im to było wszystko jedno. Klientom świadomym nie było.
 #1073055  autor: PACYFIKATOR
 02 cze 2019, 13:11
Play na nas, czyli Januszach i tak wiele nie zarabiał, podzielam zdania innych, miał comiesieczne wpływy za Gb by utrzymać skarbonki internetowe, nie kumam, przecież to są wpływy. Tak wiem zarabiają na głupcach lub abonamentowcach. Nie tylko oni. Jednak pripeidowcy dorzucali co miesiąc na Internet.

No cóż, niezapłaczą za nami. Liste numerów już mam do przeniesienia. Oby tylko w plusie karty były. A do Orange naprawdę milej jest przejść kurierem i to z kilkoma jednocześnie.

Ciekawi mnie Jarekt, czy może nie robił testów Coca cola na kazdej z taryf. Czy faktycznie wiemy juz, że na wszystkich po 30 dniach pada....
 #1073059  autor: WR841ND
 02 cze 2019, 15:27
Wszystkie OPY maja 30 dni pakiet .. ( tylko PLAY pokazał że można mieć nie na 30 dni a na "wieczność w ODN " dla tych co bardzo mało zużywają to ma zaletę )

Ty Pacyfa władujesz przyjmijmy 12 x20 zł =240zł ja 25 na rok w net co daje na miesiąc 2.08zł...
Bug był w ODN --załatali cóż szkoda . Cóż była szansa wygrzmocić szympansa ..

Teraz przeliczmy te "twoje np 20zł" to daje mi 20 kodów ( pucha za 1zł ) to mam neta za free przez 6 miesięcy gdzie ty wydasz 120zł.... Dobry DEAL fakt nie za dużo go jest ale dla niektórych i tak za dużo.. wiec 100zł w kieszeni które mogę wpakować w co innego..
 #1073069  autor: PACYFIKATOR
 02 cze 2019, 20:20
Ja kolego, w Play od lat nic nie ładuje. Mam też takie cuda że jak bym je opisał to by wszystko załatali. Udzielam się tylko dlatego że liczyłem na te gb które będą siedzieć tak jak 5gb na święta, czy kody z cropa, MC, czy Promocji Enegizera.

To co mam to mam, a tam gdzie już nie mogę mieć to przechodzę do innej sieci. 10 numerów pospaceruje sobie. A 10 zostaję bo póki co, dawne dziury działają. Jak np net nielimitowany, nie powiem jak i co, gdyż chce to miec jak najdłużej. Dlatego mnie to lekko zabolało jak 24bis24 opisał kolejny błąd Play dotyczący netu... Wszyscy wiemy że to co tu się napiszę to leci do Play, a z Coca colą miałem nadzieję że nadal, jak rok w rok, nie będzie im to przeszkadzać że można gb kumulować, w końcu to ciągłe zyski.
  • Strona 16 z 25
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 25
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 25